999 rezultate për

ronela

Po bëjnë lëmsh këdo? Ronela tregon të vërtetën, ja ç’po ndodh me Young Zerkën (VIDEO) Ronela Hajati ishte e ftuara e sotme e moderatorit Ermal Peçi në programin ‘Trokit’ në IN Tv. Klipi i fundit i Ronel
"Sa ika prej shpie, i more dy a tri", Ronela i drejtohet Zerkës? (VIDEO) Pak ditë më parë në media u përhap me shpejtësi lajmi se këngëtarja Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund lidhjes d
Ronela Hajati reagon pas injorimit publik nga Arian Çani Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar. Një ndër këngët më të diskutuara ka qen
“Nuk e duroj dot”, Arian Çani shpërthen keq kundra Ronela Hajatit (VIDEO) Kënga "Vuj" e Ronela Hajatit gjatë kësaj Kënge Magjike është kthyer në një hit shumë shpejt. Por një gjë e papritur k
Pse e la Ronela Young Zerkën? Pak ditë më parë në media u përhap me shpejtësi lajmi se këngëtarja Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund lidhjes d
U ndanë pas 4 vitesh lidhje, reagon Ronela Prej muajsh në media është përfolur se mes këngëtares Ronela Hajati dhe Young Zerkës ka pasur një lidhje. Dyshja publiko
Ndahen Ronela dhe Young Zerka, por a ishin ndonjëherë bashkë? Aktualisht po qarkullon kudo lajmi se Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes disavjeçare. Sipas “Prive”
Ronela Hajati nuk dallon nga kukullat (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati kohët e fundit është duke postuar mjaft fotografi tërheqëse dhe interesante, ashtu s
“Më mungon”, kush është mashkulli që i shkruan Ronelës nga hoteli në NY Kohët e fundit u tha se Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë. Por këtë këngëtarja e hodhi poshtë në mënyrën e sa
Sherri mes Ronelës dhe Rovenës, e sqaron këngëtarja Ronela u kthye kundër Robertit përsa i përket Këngës Magjike duke u shprehur se me këngën "Ah ku më hodhi Zoti" ai duhet
"Kur je në rolin e dashnores duhet t'i bësh të gjitha!", Ronela habit me deklaratën (VIDEO) Performanca e Ronela Hajatit tek “Kënga Magjike” rrëmbeu zemrat e të gjithëve. E pas kësaj sigurisht që “Thumb” kish
Ronela flet si asnjëherë: Kam dashur të heq dorë Duke u nisur nga gjithë emocionet e performancës në natën e parë gjysmëfinale te “Kënga Magjike” – ku Ronela Hajati i ma
U tha se u nda me Zerkën, reagon Ronela Hajati Ditën e sotme u tha se Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë. Ky lajm ka pushtuar mediat e rrjetet sociale prej d
Merr fund romanca tre vjeçare Ronela Hajati-Zerka Më shumë se dy vite pasi këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka vendosën të dilnin hapur si çift, duke zyrtarizuar lid
Në prisnim konfirmimin, ndahet Ronela dhe Young Zerka Këngëtarja e njohur Ronela Hajati dhe këngëtari Young Zerka janë shpesh në vëmendjen e medias për shkak të thashethemev
Reperi postoi foton e saj topless, reagon për herë të parë Ronela Hajati Paçka se Ronela Hajati pak ditë më parë u kthye në fiksimin e reperëve – pasi S4MM postoi foton e saj topless të shoqëru
"E kam fiksim", reperi publikon foton topless të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
Ronela reagon me tërbim ndaj talljeve të fansave për kominoshet (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një foto të publikuar në profilin e
Të gjithë po flasin për gungën poshtë pantallonave të saj, përgjigjet Ronela (FOTO LAJM) Tashmë Ronelën jemi mësuar t’a shohim si vajzën seksi por njëkohësisht dhe mjaft moskokçarëse të showbizz-it. Shpesh
A e vutë re? Fansat kapim detajin shokues në mes të këmbëve të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hiteve "Do ta luj", "Maje men", "Amini" etj., Ronela Hajati, është një ndër personazhet më të ndje