999 rezultate për

ronela

"Më pëlqen vetja", Zerka kapet mat me bjonden, Ronelës nuk ja ndjen fare (FOTO LAJM) Ndërkohë që mediat s’po rrinë dot pa përfolur marrëdhënien e re të Young Zerkës me një bjonde simpatike, Ronela Hajati d
Pasi Zerka u kap mat me bjonden, Ronela kalon natën më të çmendur të jetës (FOTO LAJM) Pas një vere super të angazhuar me projekte dhe koncerte muzikore, këngëtarja e njohur Ronela Hajati po kalon disa ditë
Po Ronela? Young Zerka kapet "mat" në pushime me një vajzë bjonde (FOTO LAJM) Young Zerka dhe Ronela Hajati janë një ndër çiftet më të komentuar në media, të cilët megjithëse janë parë shpesh së bas
Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka publikuar një ditë më parë këngën e saj më të re. MVP është titulli misterioz, me
Ronela harron Zerkën? Fotografohet përqafuar me personazhin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ronela Hajati vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media, jo vetëm për hitet e njëpasnjëshme, por edhe
Nga festa e çmendur e Ronelës për ditëlindje s'keni parë akoma si e dogji Zerka (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padiskutim një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme shqiptare. Ajo numëron shumë vite në
E dogji! Ronela Hajati organizon super festë për 30-vjetorin e lindjes (VIDEO) Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Ronela Hajati mbushi plot 30 vjeç. Ajo ndau në Instagram dhuratat e urimet e s
Edhe Zerka si Ronela? Dyshja ka një surprizë për publikun (FOTO LAJM) Një javë më parë, këngëtarja Ronela Hajati lajmëroi se shumë shpejt do të nxjerrë projektin e saj më të ri muzikor, të c
"E bekuar", Ronela Hajati zbulon dhuratat që mori për 30 vjetorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Ajo i mori urimet e para të d
Do të qeshni me lot! Ronela feston ditëlindjen dhe e uron veten kështu (FOTO AJM) Ronela Hajati nuk është treguar aspak modeste këtë të hënë. Këngëtarja shqiptare feston sot 30-vjetorin dhe nuk i ka
U tha se janë ndarë, Ronela dhe Zerka fotografohen gjatë pushimeve (FOTO LAJM) Pas një vere të ngarkuar me koncerte, me videoklipe të reja, Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë gjetur më në fund kohën
“Dua të të lëpij këmbët dhe takat”, Ronela Hajati publikon mesazhet "perverse" (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka vendosur të vijë më pranë ndjekësve të saj duke realizuar një bisedë në rrjete sociale. Por mes shumë k
Ronela Hajati do të bëj atë që se ka bërë askush (FOTO LAJM) Me sa e njohim Ronelën është gjithmonë ndryshe dhe unike në stilin e saj. Edhe kësaj here këngëtarja do të mbetet e til
Ronela Hajati tregon format me bikini, fansat e "kryqëzojnë" për photoshop (FOTO LAJM) Ronela Hajati është këngëtarja shqiptare që në daljet e saj televizive ka treguar gjithmonë se nuk ka komplekse dhe se n
I publikoi foton topless dhe tha që e ka fiksim, reperi flet për Ronela Hajatin (FOTO LAJM) Muaj më parë bëri bujë një fotografi e Ronela Hajatit, të cilën reperi S4MM e publikoi në Instagramin e tij dhe u shpreh
"Fustan medreseje", reagimi epik i Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati njihet për çiltërsinë dhe stilin e saj të veçantë. Në dallim me kolegët e saj që konkurrojnë
Ronela Hajati e "djeg" verën: U lagëm dhe për këtë verë (FOTO LAJM) Në këto ditë të ngrohta verore, rrjetet sociale janë mbushur me imazhe dhe video mjaft atraktive të yjeve tona.Imazhe të
Ronela Hajati rrëzohet në shkallë, arsyeja do "ju shkrijë gazit" (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati ka përgatitiur projektin e ri muzikor. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa
Befason Ronela Hajati, publikon 2 këngë në të njëjtën kohë (VIDEO) Këngëtarja e njohur Ronela Hajati, ka kohë që ka paralajmëruar se dy projekte të reja muzikore do të publikohen gjatë mu
Ronela Hajati tregon publikisht mashkullin që ajo ka puthur për herë të parë Ronela Hajati mbrëmjen e kaluar ka qenë e ftuar në emisionin "Ndrrimi i Natës", dhe ndër të tjera ka treguar publikisht