999 rezultate për

ronaldon

Piatek "sulmon" Ronaldon: Shënova më shumë se ty Sulmuesi Polak Krzysztof Piatek shprehet i lumtur që ka shënuar më shumë se Ronaldo dhe objektivi i tij mbetet Liga e Ka
Ish-presidenti i Realit zbulon prapaskenën, Zidane u largua për këtë arsye Zinedinë Zidane dontë të shistë Gareth Bale dhe të mbantë në skuadër Cristiano Ronaldon, bën të ditur ish-presidenti i R
Ish-legjenda e Milanit ironizon Juventusin: Përse i duhet Icardi? Ish-legjenda e Milanit, Arrigo Sacchi ka deklaruar se nuk e kupton arsyen se pse Maurizio Sarri do ta donte në skuadër M
Plas gallata, Higuain nuk ndjek dot me vrap Ronaldon (VIDEO) Një test sprinti midis Cristiano Ronaldos dhe Gonzalo Higuain është publikuar në internet dhe dallimi në intensitet ësht
James Milner sfidon Ronaldon, stërvitet si kafshë (FOTO LAJM) James Milner është vlerësuar nga analistët vazhdimisht si futbollisti më i nënvlerësuar. Por, puna e tij ka bërë që s
Isco drejt largimit, po bashkohet me Ronaldon Juventus nuk po heq dorë nga Isco. Siç raportohet në Spanjë, mesfushori i Real Madrid është në rrugë të tij jashtë klubi
Reperja kosovare sfidon Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Rina Balaj ka postuar një fotografi ku shfaq trupin e formësuar. Reperja Rina Balaj me anë të një fotografie që ka po
"Nuk jam aspak e kënaqur", gruaja e Ricksen sulmon ashpër Cristiano Ronaldon Është një nga futbollistët më të paguar në botë, por bamirësia për të është një tabu. Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon
Ramos injoron Ronaldon, nuk e fton në dasëm (FOTO LAJM) Sergio Ramos do të martohet gjatë verës dhe jashtë listës së dasmës ka lënë jashtë ish-shokun e tij, Cristiano Ronaldo.
Juventusi merr vendim për Ronaldon Kampionët e Juventusit të dielën në orën 18:30 luajnë në transfertë kundër Sampdorias në ‘Luigi Ferraris’. Trajneri M
Telashe për Ronaldon, rikthehet çështja e përdhunimit të Kethrin Majorga Duket se Cristiano Ronaldo do të përballet me telashe të reja në horizont. Portugezi akuzohet nga Kethrin Majorga për nj
Agjenti i Dybala konfirmon krizën: Paulo nuk përshtatet me Ronaldon, largohet Ardhja e Cristiano Ronaldos u prit me optimisëm të madh nga tifozët e Juventusit dhe aq më tepër nga Paulo Dybala. Ar
Piatek lë pas Ronaldon në Itali Krzysztof Piatek, pas golit të shënuar kundër Frosinone-s, që ka ardhur pas një agjërimi prej 500 minutash, ka arritur n
Georgina ka një urim special për Ronaldon (FOTO LAJM) Ronaldo festoi titullin e parë kampion me fanellën e Juventusit. Në ceremoninë e dhënies së trofeut në "Allianz Stadium"
Raffaella Fico rrëfen lidhjet dashurore që ka pasur me Balotellin dhe Ronaldon (FOTO LAJM) E ftuar në programin “Histori Italiane”, Raffaella Fico, ish-partnerja e futbollistit të Olympique Marseille, Mario Balo
Marcelo kërkon të luajë me Ronaldon Edhe vitin e kaluar u përfol se braziliani mund të kalojë në Juventus dhe nuk është fshehtësi se kampioni italian do të
Marcelo ribashkohet me Ronaldon nga sezonin e ardhshëm? Kalimi i mbrojtësit të majtë të Realit, Marcelo te Juventusi nisi të aludohej menjëherë pas kalimit të shokut të tijë më
Claudia Schiffer ndjek Cristiano Ronaldon në derbin e Torinos (FOTO LAJM) Një e ftuar e veçantë për të ndjekur derbin mes Juventusit dhe Torinos në "Allianz Stadium". Bëhet fjalë për ikonën
Bernadeschi: Ndihem si lider kur luaj me Ronaldon Federico Bernandeschi ka folur me lavdata për Cristiano Ronaldo. Italiani i cili këtë sezon ka zhvilluar disa ndeshje sh
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf