999 rezultate për

ronaldon

Marcelo ribashkohet me Ronaldon nga sezonin e ardhshëm? Kalimi i mbrojtësit të majtë të Realit, Marcelo te Juventusi nisi të aludohej menjëherë pas kalimit të shokut të tijë më
Claudia Schiffer ndjek Cristiano Ronaldon në derbin e Torinos (FOTO LAJM) Një e ftuar e veçantë për të ndjekur derbin mes Juventusit dhe Torinos në "Allianz Stadium". Bëhet fjalë për ikonën
Bernadeschi: Ndihem si lider kur luaj me Ronaldon Federico Bernandeschi ka folur me lavdata për Cristiano Ronaldo. Italiani i cili këtë sezon ka zhvilluar disa ndeshje sh
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf
Neymar në Torino takoi Ronaldon, zbulohet arsyea Të enjten Nejmar, ylli i PSG-së, u pa të zbriste në aeroportin e Torinos "Caselle" dhe të gjitha mediat e tifozët e Juve
Benzema lë pas Ronaldon me gola Karim Benzema e ka kaluar Cristiano Ronaldon në listën e golashënuesve më të mirë në top pesë ligat evropiane, falë het-
Dalin fotot e ish-të dashurve të Georginës para se të njihej me Ronaldon (FOTO LAJM) Ronaldo dhe Georgina Rodriguez vijojnë të jetojnë të lumtur, por duket se një media portugeze ua ka prishur disi qetësin
Wanda ironizon Ronaldon: Këtë sezon e vetmja gjë që bëri ishte ndeshja me Atleticon Wanda Nara është nga ato që dinë të trazojnë ujërat në çdo deklaratë. Çdo të shtunë ajo është e ftuar në emisionin sport
E fejuara e futbollistit të Ajax, përshëndetje ironike për Ronaldon (FOTO LAJM) Matthijs de Ligt luan me ekipin e parë të Ajax-it që nga viti 2016-të, kur ishte vetëm 17 vjeç. Më 24 majin e 2017-ës ka
Kalamajtë e Ajax-it "zgërdhijnë" Ronaldon me shokë (VIDEO) Ajax-i ka fituar 2-1 në Torino dhe ka eliminuar Juventus-in nga Champions League me rezultatin e përgjithshëm 3-1. A
Trajneri Ajax: Ronaldon do ta trajtojmë si çdo futbollist tjetër Pas barazimit të shkëlqyer 1-1 ndaj Juventus në ndeshjen e parë të luajtur në "Johan Cruyff Arena", trajneri i Juventus,
Tifozët e Manchester United i bëjnë Messit surprizën e keqe (VIDEO) Tifozët e Manchester United kujtuan ish-yllin e tyre dhe rivalin e vjetër të Lionel Messit, Cristiano Ronaldon, pasi lën
Çmenden tifozët e Ajax-it: Lenë pa gjumë Ronaldon me shokë (VIDEO) Tifozët e Ajaxit kanë bërë një veprim të turpshëm para ndeshjes me Juventusin e vlefshme për çerekfinalen e Champions Le
Griezmann zgjedh 11 lojtarët më të mirë, përjashton Ronaldon Antoinne Griezmann ka publikuar një foto në Instagram, ku ka përzgjedhur formacionin më të mirë sipas tij, të cilin e ka
Allegri: Na duhen 6 pikë për titullin, Ronaldon shpresojmë ta kemi gati ndaj Ajax-it Juventusi do të luajë ditën e nesërme ndaj Milanit, një derbi që nëse e fiton i jep tre pikë dhe i lejon të vendosë njër
Ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Më sygjëruan të blija CR7 por nuk i kisha 12 milion euro (VIDEO) Ish-presidenti i Deportivo La Coruaa, Augusto Cesar Lendoiro, thotë se ia kanë sugjeruar për ta blerë Cristiano Ronaldon
Benzema i paarritshëm në La Liga, lë pas Messin dhe Ronaldon Jo vetëm që është një nga bomber-at më fatal në nivel botëror, por Karim Benzema tashmë ka hyrë edhe në historinë e La L
Messi zgjedh 5 lojtarët më të mirë, përfshin dhe Ronaldon Messi ka përfshirë veten dhe Ronaldon në pyetjen se cilët janë lojtarët më të mirët në planet. Në një intervistë, Mes
Befason Mirabelli: Po të isha ende te Milani do afroja Ronaldon Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milan-it, ka zbuluar në një i ntervistë për "Libero" një bisedë që ka pat
Asgjë e sigurt për Ronaldon, kryen të tjera vizita Cristiano Ronaldo ka mbërritur sot në orët e para të mëngjesit në Continassa për kontrolle të reja mjekësore, shkruan Al