999 rezultate për

ronaldon

Modriç në konflikt me Ronaldon? Ja çfarë thotë kroati Luka Modric është vlerësuar nga UEFA si lojtari më i mirë i sezonit që lamë pas. Por kjo gjë duket se nuk u ka pëlqy
Presidenti i Venezuelës kritikon ashpër Ronaldon Presidenti i Venezuelas, Nicolas Maduro, e ka kritikuar yllin portugez të Juventusit, Cristiano Ronaldon, duke thënë se
Del Piero "thumbon" Ronaldon: Duhet të shkonte në ceremoni Mungesa e CR7 në ndarjen e cmimeve nga UEFA ka bërë bujë të madhe, madje vijon të jetë ende temë diksutimi. Së fundm
PRAPASKENAT/ Ronaldo kërkohej nga United por Mourinho e refuzoi Transferimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid te Juventus bëri buj të madhe në merkaton e verës. Polemikat për la
Ish-deputeti socialist ka një mesazh për Ronaldon: Ja kur të rikthehet fati Juventus ka tre ndeshje zyrtare në Serie A të cilat i ka fituar por përveç këtij rezultati të mirë ka një gjë shqetësues
Lopetegui "thumbon" Ronaldon: Ky lojtar do shënojë 40 gola Trajneri i Real Madrid, Julen Lopetegui është shumë krenar për fitoren e skuadrës së tij kundër Leganes. “Më vjen mi
Vazhdon "mallkimi" për Ronaldon në Itali Transferimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid te Juventus bëri bujë të madhe. Por ndryshe nga sa pritje Ronaldo n
Ramos provokon Ronaldon: Modric e meritonte atë çmim Kapiteni i Realit Madridit, Sergio Ramos u vlerësua fillimisht si mbrojtësi më i mirë i sezonit të shkuar në Champions L
Çifti Diaz, zëvendësojnë Ronaldon dhe Georginan Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
Georgina më seksi se kurrë, "eklipson" Ronaldon në Itali (FOTO LAJM) Ashtu siç parashikohej, e dashura e Ronaldo, Georgina Rodriguez po shkëlqen në Itali, që quhet edhe "shtëpia e modës".
Ish-presidenti i UEFA-s "thumbon" Ronaldon Transferimi Ronaldos nga Real Madrid te Juventus edhe pse kanë kaluar disa javë, përsëri është temë e nxehtë diskutimi.
Ish-drejtuesi i Juventus "thumbon" keq Ronaldon Luciano Moggi, ish-drejtuesi i Juventus, vijon të bëhet kryefjala e mediave sportive me deklaratat e tij, pavarësisht se
Aktori nuk heq dorë nga teatri: Pushuat nëpër resorte luksoze e bëtë foto me Ronaldon Aktori Neritan Liçaj i cili nuk ka pushuar gjithë këto ditë por ka qenë në prostestë nga ku sonte i është drejtuar përm
Lopetegui thumbon Ronaldon: Rëndësi ka skuadra, jo “yjet” Julen Lopetegui duket se po ja del mbanë të mbajë në ritmet e larta skuadrën e Real Madrid. Së fundmi spanjolli ka
Rama nudo krah Ronaldos, ky postim i Berishës do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një meme e cila do t'ju shkrijë se qeshuri. Pas publikimit të f
Rama nuk e vret mendjen për opozitën, shfaqet me Ronaldon Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka udhëtuar me charter ssot në Torino për të ndjekur ndeshjen Juventus-Lazio. Ud
Nike, lë nam për Ronaldon në Torino Debutimi i Cristiano Ronaldos në Juventus ka bërë që një reklamë e Nike ta mbulon një ndërtesë të tërë. “Harroi të gjith
Një portugez sfidon Ronaldon: E ndalim dhe fitojmë titullin Përfitoi nga një dëmtim i algjerianit Ghoulam dhe u shndërrua në një titullar të Napolit, gjatë sezonit të kaluar, kur
Ish-sulmuesi i Juventus thur lavde për Ronaldon Ish-sulmuesi i Juventusit, Christian Vieri, është shprehur se transferimi Ronaldos te ish-skuadra e tij, Juventus i ka p
Lojtari i Realit "thumbon" keq Ronaldon: Nuk na intereson çfarë thotë ai Mbrëmjen e djeshme Real Madrid ka shënuar fitoren e parë në kampinatin e La Ligas që pas largimit të Ronaldos, kund