999 rezultate për

ronaldon

Piatek sfidon Ronaldon, ky është supergoli me rofeshatë (VIDEO) Krzysztof Piatek nuk di të ndalet. Bomberi i Genoas i cili kërkohet nga Reali dhe Milani ka shënuar një supergol me rofe
Nainggolan sfidon Cristiano Ronaldon (VIDEO) Nainggolan ka sfiduar Cristiano Ronaldon duke vrapuar gjatë natës për të rifituar formën optimale pas pezullimit që i b
Aisha dhe arabët që duan të shohin Cristiano Ronaldon Superkupa e Italisë me Juventusit dhe Milanit që do të luhet në datë 16 janar në Arabinë Saudite ka risjellë edhe njëher
Sportisti më i pasur, Mejuedhër le pas Messin dhe Ronaldon Revista "Forbes" ka shpallur listat e personazheve më të paguara në botë, duke prekur të gjitha fushatat e jetës, por du
Viti 2019 rekord për Ronaldon, parashikohen 110 milionë euro të ardhura Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të pasur në botë. Edhe se është 34 vjec atij sa vjen e i shtohet pasuria
Maurcio Sarri elozhe Hazardit: Ai krahësohet me Messin dhe Ronaldon Eden Hazard ka ndikim të ngjashëm te Chelsea sa Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në skuadrat e tyre përkatëse, këtë de
Cristiano Ronaldo pushon ndaj Atalantës Juventusi do të luajë nesër në transfertë ndaj Atalantës së Etrit Berishës dhe Berat Berat Gjimshitit, shkruan Albeu.com
Klopp "thumbon" Ronaldon: Të vetmen selfie e kam me Messin Me buzëqeshje si gjithnjë dhe me të vërtetën e drejtpërdrejtë. Gjermani Jurgen Klopp nuk fshihet teksa e pyesin për futb
Rrëfehet Irina Shayk, zbulon arsyen e ndarjes me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk, ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, ka treguar sesi përfundoi historia e saj e dashurisë me yllin e
Krzysztof Piatek golashënuesi i Serisë A, parakalon Ronaldon (VIDEO) Krzysztof Piatek nuk njeh limite . Edhe pse 23 vjec ai ka realizuar 14 gola për Genoan në 17 ndeshje duke lënë pas Crist
Messi fiton Këpucën e Artë, parakalon Ronaldon (VIDEO) Lionel Messi nuk njeh limite. Ylli Barcelonës ka fituar cmimin "Këpuca e Artë", si golashënuesi më i mirë në të gjitha
Modriç godet Messin dhe Ronaldon: Sipas tyre, Topi i Artë vlen vetëm kur e marrin ata Fituesi i Topit të Artë Luka Modric e ka kritikuar Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin, pasi këta dy të fundit nuk morë
Allegri mbështet Ronaldon: Ne jemi një familje Deklarata e yllit portugez, Cristiano Ronaldo, ku tha se ‘Juventusi është si një familje’, të gjithëve na tërhoqi vëmend
Sulmuesi Genoas ka shënuar 11 gola në Serinë A, le pas Ronaldon Krzysztof Piątek është vetëm 23 vjec por në 15 javë kampionat në Serinë A ka shënuar plot 11 gola. Ai madje ka lë
Alves sfidon Ronaldon, i shënon super gol Chievos (VIDEO) Bruno Alves i ka shënuar një super gol Chievos në minutën e 53 duke i dhënë përkohësisht barazimin Parmës, shkruan Albeu
Gafa e UEFA-s me Ronaldon, tifozët e "masakrojnë" Faqja zyrtare e UEFA-s bën një sondazh dhe harron të përfshijë aty një ndër futbollistët më të mëdhenj të historisë, ësh
Gol nga mesi i fushës, ky lojtar sfidon Messin dhe Ronaldon (VIDEO) Në ndeshjen e djeshme mes Hibernian dhe St.Mirren e kampionatit skocez e cila përfundoi 2-2 është shënuar një super gol
Modric më i miri, dramë për Ronaldon Federata e Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS) zgjodhi Luka Modric kapitenin e kombëtares kroate si më të mir
Një ditë me Ronaldon, ja jeta mes luksit dhe fiksimet e yllit portugezit (FOTO LAJM) Ronaldo tashmë është në Itali dhe Juventusit i ka kushtuar 100 milionë për ta marrë në skuadër, blerja më e shtrenjta në
Gerorgina, tregon me krenari unazën e martesës me CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërndarë një foto në Instagram, teksa bie në sy Unaza prej diaman