999 rezultate për

ronaldon

Benzema: Më parë kam luajtur për Ronaldon Karim Benzema po kalon nëpër një formë të mirë në këtë sezon, andaj ka zbuluar se çfarë kishte ndodhur me të. Sulmues
Morata injoron Ronaldon: Gjestit të tij nuk do ti jepja rëndësi, goli im ishte i rregullt Supersfida e djeshme mes Atleticos dhe Juventusit kishte shumë prapaskena interesante. Pas përfundimit të ndeshjes shumë
Supersfida Atletico Madrid-Juventus, Griezmann sfidon Ronaldon Sot në mbrëmje në Wanda Metropolitano do të luhet supersfida e shumë pritur nga tifozët mes Atletico Madridit dhe Juvent
Dybala tregohet i sinqertë, Messi dhe Ronaldo janë në të njëjtin nivel Paulo Dybala mund të quhet futbollisti më fatlum pasi luan përkah dy lojtarve më të mirë në planet, te Argjetina me Mess
Tifozja e zjarrtë e Juventusit që flirtoi me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Manuela Ferrera vazhdon të befasojë fansat e saj me fotot provokuese në Instagram. Modelja italiane, tifoze e Juventu
Silva: Mund të rikthehem te Milani, Ronaldon e kam pas idhull që në fëmijëri Andre Silva i cili është huazuar nga Milani te Sevilla në Spanjë ka deklaruar se nuk e përjashton një rikthim te Milani.
Cruyff: Viniciusi nuk mund ta zëvendësojë dot Ronaldon Ish-lojtari i Barcelonës, Jordi Cruyff, beson se Real Madridit është ende duke i munguar Cristiano Ronaldo dhe ata nuk m
Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të larg
Presidenti i Barcelonës plas bombën: Tentova të bashkoja Ronaldon me Messin te Barcelona Gjithmonë rivalë në fushë dhe jashtë saj, të paktën përsa i përket audiencës që ata tërheqin, por verën e kaluar ëndrra
Kështu e uron Georgina Ronaldon me rastin e 34 vjetorit (VIDEO) Cristiano Ronaldo feston sot 34 vjetorin kur të gjithë miqëtë e tij e kanë uruar. Por portugezin nuk kishte kurrsesi
Ish-mbrojtësi i Chelseat zgjedh mes Messit dhe Ronaldos Ish-mbrojtësi anësor i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, është bërë pjesë e debatit për lojtarin më të mirë në futbol
Miqësia me Ronaldon shtyn Marcelon drejt Juventusit Tashmë afrimi i Marcelonës te Juventusi është bërë telenovelë. Sipas Tuttosport ëndrra e bardhezijve do të ketë një fund
Gjimshiti tregon si e ndaloi Ronaldon dhe suksesin ndaj Juventusit Bërat Gjimshiti e komenton me shumë entuziazëm suksesin e Atalantës në Kupës e Italisë ndaj Juventusit. Ai ishte protago
Roma bën vetvrasje ndaj Atalantës, Zapata parakalon Ronaldon (VIDEO) Romës i ka ikur nga dora fitorja sot ndaj Atalanatës teksa barazpo 3-3. Skuadra e Di Franceskos ishte në avantazhin te
I theu hundën, tifozja e Juventusit i kërkon të dalë për darkë me Ronaldon (FOTO LAJM) Elena Di Martino është tifoze e Juventusit, e cila ishte e pranishme në “Allianz Stadium” të hënën në hënën në mbrëmje p
Barazoi me gola Ronaldon, plas gallata në rrjetet sociale me Zapatën (FOTO LAJM) Duvan Zapata shënoi 4 gola sot në fitoren 5-0 që Atalanta arriti sot ndaj Frosinones në transfertë. Por pas golave t
Çështja "Mayorga", akuzat ndaj Ronaldos në një fazë të re Çështja Mayorga-Cristiano Ronaldo është pasuruar me zhvillime të reja. Avokati i vajzës, që akuzon sulmuesin e Juvent
​Gattuso tregon se si do ta ndalë Ronaldon sot Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka zbuluar planin e tij për ta ndalur sulmuesin portugez të Juventusit, Cristiano R
“Nuk do e shisja Ronaldon as për 200 milionë euro” Mungesa e Cristiano Ronaldos ende vërehet në Real Madrid, dhe mesfushori i Real Betis, William Carvalho ka thënë se nuk
Ibrahimovic me deklaratë thumbuese për Ronaldon Zlatan Ibrahimovic është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që shumicën e kohës janë kritikuese. Sh