999 rezultate për

ronaldon

Presidenti i Barcelonës plas bombën: Tentova të bashkoja Ronaldon me Messin te Barcelona Gjithmonë rivalë në fushë dhe jashtë saj, të paktën përsa i përket audiencës që ata tërheqin, por verën e kaluar ëndrra
Kështu e uron Georgina Ronaldon me rastin e 34 vjetorit (VIDEO) Cristiano Ronaldo feston sot 34 vjetorin kur të gjithë miqëtë e tij e kanë uruar. Por portugezin nuk kishte kurrsesi
Ish-mbrojtësi i Chelseat zgjedh mes Messit dhe Ronaldos Ish-mbrojtësi anësor i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, është bërë pjesë e debatit për lojtarin më të mirë në futbol
Miqësia me Ronaldon shtyn Marcelon drejt Juventusit Tashmë afrimi i Marcelonës te Juventusi është bërë telenovelë. Sipas Tuttosport ëndrra e bardhezijve do të ketë një fund
Gjimshiti tregon si e ndaloi Ronaldon dhe suksesin ndaj Juventusit Bërat Gjimshiti e komenton me shumë entuziazëm suksesin e Atalantës në Kupës e Italisë ndaj Juventusit. Ai ishte protago
Roma bën vetvrasje ndaj Atalantës, Zapata parakalon Ronaldon (VIDEO) Romës i ka ikur nga dora fitorja sot ndaj Atalanatës teksa barazpo 3-3. Skuadra e Di Franceskos ishte në avantazhin te
I theu hundën, tifozja e Juventusit i kërkon të dalë për darkë me Ronaldon (FOTO LAJM) Elena Di Martino është tifoze e Juventusit, e cila ishte e pranishme në “Allianz Stadium” të hënën në hënën në mbrëmje p
Barazoi me gola Ronaldon, plas gallata në rrjetet sociale me Zapatën (FOTO LAJM) Duvan Zapata shënoi 4 gola sot në fitoren 5-0 që Atalanta arriti sot ndaj Frosinones në transfertë. Por pas golave t
Çështja "Mayorga", akuzat ndaj Ronaldos në një fazë të re Çështja Mayorga-Cristiano Ronaldo është pasuruar me zhvillime të reja. Avokati i vajzës, që akuzon sulmuesin e Juvent
​Gattuso tregon se si do ta ndalë Ronaldon sot Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka zbuluar planin e tij për ta ndalur sulmuesin portugez të Juventusit, Cristiano R
“Nuk do e shisja Ronaldon as për 200 milionë euro” Mungesa e Cristiano Ronaldos ende vërehet në Real Madrid, dhe mesfushori i Real Betis, William Carvalho ka thënë se nuk
Ibrahimovic me deklaratë thumbuese për Ronaldon Zlatan Ibrahimovic është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që shumicën e kohës janë kritikuese. Sh
Piatek sfidon Ronaldon, ky është supergoli me rofeshatë (VIDEO) Krzysztof Piatek nuk di të ndalet. Bomberi i Genoas i cili kërkohet nga Reali dhe Milani ka shënuar një supergol me rofe
Nainggolan sfidon Cristiano Ronaldon (VIDEO) Nainggolan ka sfiduar Cristiano Ronaldon duke vrapuar gjatë natës për të rifituar formën optimale pas pezullimit që i b
Aisha dhe arabët që duan të shohin Cristiano Ronaldon Superkupa e Italisë me Juventusit dhe Milanit që do të luhet në datë 16 janar në Arabinë Saudite ka risjellë edhe njëher
Sportisti më i pasur, Mejuedhër le pas Messin dhe Ronaldon Revista "Forbes" ka shpallur listat e personazheve më të paguara në botë, duke prekur të gjitha fushatat e jetës, por du
Viti 2019 rekord për Ronaldon, parashikohen 110 milionë euro të ardhura Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të pasur në botë. Edhe se është 34 vjec atij sa vjen e i shtohet pasuria
Maurcio Sarri elozhe Hazardit: Ai krahësohet me Messin dhe Ronaldon Eden Hazard ka ndikim të ngjashëm te Chelsea sa Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në skuadrat e tyre përkatëse, këtë de
Cristiano Ronaldo pushon ndaj Atalantës Juventusi do të luajë nesër në transfertë ndaj Atalantës së Etrit Berishës dhe Berat Berat Gjimshitit, shkruan Albeu.com
Klopp "thumbon" Ronaldon: Të vetmen selfie e kam me Messin Me buzëqeshje si gjithnjë dhe me të vërtetën e drejtpërdrejtë. Gjermani Jurgen Klopp nuk fshihet teksa e pyesin për futb