999 rezultate për

ronaldon

Kështu e presin shokët e skuadrës Ronaldon në dhomat e zhveshjeve (VIDEO) Festa e Juventust në fushën e "Allianz Stadium" ishte e çmendur pas fitores 3-0 ndaj Atletikos së Madridit, por po aq ek
Fjalët prekëse të Georginës për Ronaldon: Je drejtuesi i ekipit, sepse bota e futbollit është e jotja (VIDEO) Lotët e saj bënë bujë në media mbrëmjen e djeshme, pas golit të tretë të Kristiano Ronaldos, që solli edhe përmbysjen e
Ish-legjenda e Manchester United lavdëron Ronaldon: Ai është zoti i gjallë i futbollit Rio Ferdinand e ka quajtur Cristiano Ronaldon një "zot të gjallë të futbollit", pasi ylli i Juventusit shënoi “hat-trick
Georgina motivon Ronaldon para ndeshjes me Atletico (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto me ndjekësit ,shkruan Albeu.com Së fund
Allegri merr vendimin për Ronaldon Cristiano Ronaldo do të pushojë nesër mbrëma ndaj Udineses. Arsyea se përse Allegri do ta lerë në stol portugezin, li
Rama e quan veten Ronaldo dhe ironizon Bashën: E duan Juventusin pa "CR7" Kryeministri Edi Rama së fundmi ka qënë i ftuar në emisionin italian "Porta a Porta" në televiziomim Rai Uno. Rama ë
Quagliarela barazon Ronaldon, dopietë ndaj Spalit (VIDEO) Fabio Quagliarela e ka nisur furishëm transfertën ndaj Spal duke shënuar dy gola të shpejtë dhe kap Cristiano Ronaldon n
Nuk ka vend për panik, Ronaldon rinis stërvitjen Cristiano Ronaldo i është bashkuar stërvitjes me pjesën tjetër të skuadrës, dhe me shumë mundësi do do të jetë në fushë
Georgina me fjalë të mëdha për Ronaldon (FOTO LAJM) Georgina dhe Ronaldo, sapo kanë hedhur një hap drejt hapjes së një biznesi të ri në Madrid për mbjelljen e flokëve.
Benzema: Më parë kam luajtur për Ronaldon Karim Benzema po kalon nëpër një formë të mirë në këtë sezon, andaj ka zbuluar se çfarë kishte ndodhur me të. Sulmues
Morata injoron Ronaldon: Gjestit të tij nuk do ti jepja rëndësi, goli im ishte i rregullt Supersfida e djeshme mes Atleticos dhe Juventusit kishte shumë prapaskena interesante. Pas përfundimit të ndeshjes shumë
Supersfida Atletico Madrid-Juventus, Griezmann sfidon Ronaldon Sot në mbrëmje në Wanda Metropolitano do të luhet supersfida e shumë pritur nga tifozët mes Atletico Madridit dhe Juvent
Dybala tregohet i sinqertë, Messi dhe Ronaldo janë në të njëjtin nivel Paulo Dybala mund të quhet futbollisti më fatlum pasi luan përkah dy lojtarve më të mirë në planet, te Argjetina me Mess
Tifozja e zjarrtë e Juventusit që flirtoi me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Manuela Ferrera vazhdon të befasojë fansat e saj me fotot provokuese në Instagram. Modelja italiane, tifoze e Juventu
Silva: Mund të rikthehem te Milani, Ronaldon e kam pas idhull që në fëmijëri Andre Silva i cili është huazuar nga Milani te Sevilla në Spanjë ka deklaruar se nuk e përjashton një rikthim te Milani.
Cruyff: Viniciusi nuk mund ta zëvendësojë dot Ronaldon Ish-lojtari i Barcelonës, Jordi Cruyff, beson se Real Madridit është ende duke i munguar Cristiano Ronaldo dhe ata nuk m
Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të larg
Presidenti i Barcelonës plas bombën: Tentova të bashkoja Ronaldon me Messin te Barcelona Gjithmonë rivalë në fushë dhe jashtë saj, të paktën përsa i përket audiencës që ata tërheqin, por verën e kaluar ëndrra
Kështu e uron Georgina Ronaldon me rastin e 34 vjetorit (VIDEO) Cristiano Ronaldo feston sot 34 vjetorin kur të gjithë miqëtë e tij e kanë uruar. Por portugezin nuk kishte kurrsesi
Ish-mbrojtësi i Chelseat zgjedh mes Messit dhe Ronaldos Ish-mbrojtësi anësor i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, është bërë pjesë e debatit për lojtarin më të mirë në futbol