Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

ronaldo

Shënoi një nga golat më të bukur në histori, por Ronaldo nuk shpallet lojtari i javës në Champions Lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve nuk është Cristiano Ronaldo. Portugezi është mposhtur nga sulmuesi i
Dorëzohet Ibra: Goli i Ronaldos më i bukur se i imi Ibrahimovic debutoi në MLS me një supergol javën e kaluar, por golin e Ronaldos e vlerëson më lart për shkak të rëndësis
Messi ndjek programin e Ronaldos për të qenë në formë Messi mund ta bëjë pushim ndeshjen kundër Leganes. Lionel Messi pati disa shqetësime kur iu bashkua Kombëtares së Arg
Rooney zgjedh golin e tij kundër Cityt si më të bukur se i Ronaldos ndaj Juves (VIDEO) Wayne Rooney e shikon golin që shënoi në derbin e qytetit kundër Manchester Citysi më të bukur se i Ronaldos. Rooney
Ivan Rakitic përgëzon Ronaldon për golin që shënoi me roveshatë ndaj Juves Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç ka përgëzuar Cristiano Ronaldon për golin e tij të shënuar me roveshatë kundër Juv
"Ronaldo shënoi një gol fantastik" Sergio Garcia ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për golin me roveshatë në fitoren 3-0 të Real Madridit kundër Juventusit.
Forma fantastike e Ronaldos, zbuloni se çfarë i ka thënë Zidane portugezit Plani që i kishte përgatitur Zinedie Zidane për yllin portugez, Cristiano Ronaldo po funksionon ashtu siç duhej, ku ai p
Ronaldo nuk është i vetmi lojtar i duartrokitur në historinë e futbollit, kjo është lista Para Cristiano nuk është lojtari i vetëm në histori që është duartrokitur nga tifozët kundërshtarë. Goli i mrekullues
Habit Simeone: As i Zidane dhe as i Ronaldos nuk është goli më i bukur në histori, por ky (VIDEO) Simeone vazhdon të mos e pëlqejë Cristiano Ronaldon. Teksa u pyet për golin e bukur që shënoi Cristiano Ronaldo në Li
Harrojeni Ronaldon dhe Messin, asnjëri nuk ka pasuri sa ish-futbollisti i Milanit Që disa javë mediat e ndryshme, angleze, spanjolle dhe franceze kanë folur për njeriun më të pasur në futboll, duke e ci
Sheva kap mat Ibran: Goli i Ronaldos i mrekullueshëm, ata pa portier bëhen dhe nga 100 metra Ish-ylli kuq e zi, Andry Shevchenko ka dalë kundra deklaratës së Zlatan Ibrahimovich për golin e shënuar mbrëmë nga Cris
Të gjithë flasin për Ronaldon, por keni humbur super pritjen e Navasit që mund të ndryshonte lojën (VIDEO) Keylor Navas vazhdon të mahnisë Zinedine Zidane pme pritjet e tij, por këtë herë dëshmitar nuk ishin vetëm tifozët madri
Ronaldo është shprehur i befasur pas golit fantastik që shënoi mbrëmë ndaj Juves Cristiano Ronaldo është befasuar edhe vetë nga goli i mahnitshëm me roveshtaë që i shënoi Gianluigi Buffonit në fitoren
Zbulohet arsyeja se pse Ronaldo mungoi mbrëmë në festën pas ndeshjes Cristiano Ronaldo ka qenë në një ditë të jashtëzakonshme mbrëmëndaj Juventusit. Ai shënoi dy gola, njërin prej tyre me n
LeBron James ironizon me golin e Ronaldos: Mos bëj padrejtësira (FOTO LAJM) Nga një legjendë te tjetra – LeBron James ka postuar foton e Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale duke lëvduar golin ak
Peter Crouch rikthen kohën e tij: Jam dhe unë si Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldos kundër Juventusit tashmë bën pjesë në listën e golave më madhështorë evropianë. Të tjerë më parë
Ibra sfidon supergolin e Ronaldos: Bëje nga 40 metra po munde Zlatan Ibrahimovic ka sfiduar Ronaldon me golin e tij gërshërë nga dhjetë metra duke i kërkuar që një ditë ta bëjë nga 4
Ramos i mahnitur: Goli i Ronaldos na emocionoi dhe ne Sergio Ramos e pa se kryeveprën që bëri Ronaldo dhe ka pranaur se ai është në formë të frikshme dhe meritoi duartrokitje
Goli i Zidanes në finale të Championsit në 2002 apo goli i Ronaldos kundër Juventusit? Zidane u paraqit pas ndeshjes në konferencë për shtyp ku pyetja që tërhoqi më shumë vëmendje ishte pyetja nëse goli i Ro
Reagimi i Zidane pas supergolit të Ronaldos, duart në kokë dhe sillet rotull (VIDEO) Ronaldo shënoi një nga golat më të bukur në karrierë për të mos thënë më të bukurin me gërshërën e bëtë para syve të Buf