Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

ronaldo

Gazetari spanjoll shpërthen në lot pas golit të Ronaldos (VIDEO) ​Thomas Roncero është një tifoz i flaktë i Real Madridit. Ai pas minutës së 98 ka shpërthyer në lot pasi Cristi
Një kamër vetëm për Ronaldon, ja si e përballoi CR7 presionin e penalltisë (VIDEO) Ronaldo është padyshim heroi i Realit për eleminimin e Juventusit dhe pikërisht mbrëmë nëminutën e 87 ai ekzekutoi "vdek
Transformimi i Cristiano Ronaldos nga adoleshent në HERKUL (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është një shembull që duhet ndjekur na të gjithë lojtarët. Ylli portugezi ka punuar shumë për të qenë
Sheri i Ronaldos me Matuidin, francezi nuk duron dot festën e madrilenëve (VIDEO) Madrilenët festuan në Bernabeu kualifikimin pasi u terrorizuan për 90′ minuta nga Juventusi. Italianët ishin duksh
Pamje që po bën xhiron e botës, Ronaldo ndalon Buffonit dhe e përqafon (VIDEO) Një incident nuk mund të shkatërrojë dy njerëz profesionistë. Buffon doli me të kuq në ndeshjen kundër Realit dhe Ro
Cristiano Ronaldo arrin një rekord të madh kundër Juventusit Cristiano Ronaldo ka arritur një rekord personal në ndeshjen e sotme çerekfinale kundër Juventusin. Ai ka shënuar plo
Shënon më në fund Reali nga pika e penalltisë (VIDEO) Real Madrid ka arritur më në fund të shënojë golin e parë kundër Juvenventusit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shën
Perez tregon se kush ishte personi i parë që e komplimentoi për golin e Ronaldos kundër Juves Florentino Perez në një intervistë për Gazetta dello Sport, preku supergolin e Cristianos në ndeshjen e parë ndaj Juvent
Ronaldo sinjale Juventusit, dhuron spektakël në stërvitje (VIDEO) Real Madrid do ti kthejë mikpritjen Juventusit sonte në Bernarbe, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e UEFA Champions L
Perez i thur elozhe Ronaldos për golin që realizoi kundër Juves Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk i kurseu elozhet për Cristiano Ronaldon i cili kundra Juventusit shënoi
Sulmuesi i Arsenalit: Edhe Cristiano Ronaldo kritikohet Danny Welbeck e ka mirëpritur konkurrencën e shtuar në Arsenal, si dhe i ka hedhur poshtë kritikat nga ata që vazhdojnë
Roveshata e Ronaldos kthehet në modë, gazetari thyen këmbën duke e imituar (VIDEO) Roveshata e Cristiano Ronaldo kundër Juventusit po kthehet në një modë. Të gjithë futbolldashësit duan që ta provojnë dh
Si babai, ashtu edhe i biri! Cristiano Jr kopjon roveshatën e Ronaldos (FOTO LAJM) Para ndeshjes në “Santiago Bernabeu”, ku Real Madridi barazoi 1-1 me Atletico Madridin, në fushë zbriti djali i Ronaldos
Zinedine Zidane tregon arsyen se pse largoi Ronaldon nga loja Zinedine Zidane tregon se pse largoi nga loja Cristiano Ronaldon në pjesën e dytë pasi ka edhe shumë ndeshje deri në fu
Akoma pa mbaruar festa e supergolit të Ronaldos, barazon Griezman (VIDEO) Një super ndeshje po zhvillohet në Santiago Bernabeo ku Reai dhe Atletiko po e tentojnë fitoren në të dyja frontet.
I mrekullueshëm fiziku i Ronaldos, 33 vjeç por ka format e 23-vjeçari Sipas të dhënave të publikuara nga AS, 33-vjeçari ka masë yndyrore prej shtatë për qind (7%), ndërsa mesatarja e masës y
Pele: Neymar ka stilin e Messit jo të Ronaldos Neymar është më shumë si ikona e Barcelonës, Lionel Messi, sesa si superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, sipas l
Ronaldo e kthen në rutinë golin në stilin gërshërë, shënon sërish në stërvitje (VIDEO) Cristiano Ronaldo në ndeshjen kundër Juventusit arriti të shënonte një gol të mahnitshëm në stilin gërshërë. Por,
Zidane, "doktori" perfekt që i nevojitej Ronaldos Me Zinedine Zidane në stol Ronaldo aktualisht këtë sezon ka luajtur 9 ndeshje më pak se Messi. Që nga emërimi i francezi
Tifozët e Interit e cilësojnë vjedhjen më të madhe në histori, Iuliano flet për ndërhyrjen ndaj Ronaldos Më 26 prill 1998 Marc Iuliano pengoi në zonë Ronaldon, por pavarësisht kësaj arbitri Piero Ceccarini lejoi vazhdimin e l