999 rezultate për

ronaldo

Mbrojtësi i Realit: Na mungon Ronaldo Largimi i Cristiano Ronaldos nga skuadra e Real Madrid ka lënë një boshllëk të madh që nuk po e zëvendëson askush. Mbroj
Policia e Las Vegasit: Provat për Ronaldon nuk kanë humbur ende Policia e Las Vegasit citohet të këtë thënë se i ka provat origjinale të dhunimit të Cristiano Ronaldos, të cilat nuk ka
Akuzohet për përdhunim, ish e dashura i del në mbrojtje Ronaldos “Kam qenë në një lidhje për 11 muaj me Cristiano Ronaldon, në kohën kur ai luante te Manchester United. Ishin 11 muaj të
​Griezmann: Mbappe më kujton Ronaldon Ylli francez i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka thënë se bashkëkombësi i tij në Paris Saint-Germain, Kylian Mbap
Der Spiegel zbulon gjithçka, Ronaldo pagoi qindra mijëra dollarë për t'i mbyllur gojën Mayorgas (FOTO LAJM) Revista gjermane "Der Spiegel" publikoi një faturë prej 325,000 dollarësh të nënshkruar midis Cristiano Ronaldos dhe ank
"Reali duhet ta harrojë Ronaldon" Nacho Fernandez ka mbështetur trajnerin, Julen Lopeteguin në një intervistë për EFE dhe ka thënë se ata janë me manaxher
I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon (FOTO LAJM) Javët e errëta duket se nuk do të kenë fund p♪7r Cristiano Ronaldon. Akuzat e Kthryn Mayorga për përdhunim, du
Akuzohet për përdhunim, Ronaldo "takim sekret" me avokatët e tij Cristiano Ronaldo ka shijuar disa momente romatike në Skya Bar në Lisbonë me të dashurën e tij, pasi e ka shfrytëzuar pë
Mediat franceze zbulojnë pasardhësin e Ronaldos, është një shqiptar (FOTO LAJM) Nëse keni menduar se Ronaldo është i pazëvendësueshëm, e keni gabim. Talenti i shqiptarit nga Kumanova, Gentian Ameti, d
Ronaldo reagon për akuzat e përdhunimit Cristiano Ronaldo ka marrë pushimet si pasojë e ndërprerjes së kampionateve për t’i lënë vendin ndeshjeve të kombëtareve
Rekordet që Ronaldo dhe Messi nuk i kanë thyer ende Cristiano Ronaldo i cili ndërroi kryeqytetin spanjoll, Madridin, për Torinon e Italisë gjatë afatit kalimtar të verës, p
Ronaldo dhe Khabib përshëndesin fansat: Selamu Alejkum! (VIDEO) Khabib Nurmagamedov është sportisti më i përfolur i javës në botë. Ai përveç që është një sportist i suksesshëm, ësht
"Përdhunim, lot dhe burg i përjetshëm", shefi i policisë flet për Ronaldon Zëri i Adan Ocampo-Gomez, shefi i zyrës së shtypit në Policinë e Las Vegasit, është i qetë dhe i qartë. I telefonuar
Çfarë po ndodh me Ronaldon? Edhe 3 gra të tjera e akuzojnë për përdhunim Kathryn Mayorga është amerikanja që ka akuzuar, Crisitnao Ronaldo për përdhunim në vitin 2009. Cristiano Ronaldo nga
Skandali i përdhunimit, a po fshihet Real Madrid pas akuzave kundër Ronaldos? Ylli portugez Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment të mirë jashtë fushës së blertë. Akuzat ndaj tij lidhen me nj
Thellohet skandali, një tjetër femër akuzon Ronaldon për përdhunim Karriera e CRistinao Ronaldos është vënë në pikpytje të madhe, pas skandaleve që plasën pak ditë më parë nga një gazetë
Zbardhet dokumenti që vërteton përdhunimin e Katheryn nga Ronaldo (FOTO LAJM) Pas akuzava për përdhunim, stuata për Cristinao Ronaldon sa vjen dhe rëndohet. Tashmë detaje të reja kanë dalë në "d
Në zgjedhjet e Bosnjës, votuesit votuan për Ronaldon, Messin, Merkelin… Në çdo zgjedhje ka edhe vendime qesharake dhe interesante të votuesve, të cilët në fletët e tyre të votimit zakonisht sh
Ronaldo pranon përdhunimin ndaj Mayorgas (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo në vitin 2009 në Las Vegas. Ky denoncim është bërë që në vitin 2009, por më pas është mbyllur me një m
Kryeministri i Portugalisë i del në mbrojtje Ronaldos Kryeministri i Portugalisë, Antonio Costa i ka dalë në mbrojtje yllit Cristiano Ronaldo. Ronaldo është akuzuar për përdh