999 rezultate për

ronaldo

Del "sekreti", mbrojtësit e Juventusit tregojnë si ndalet Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo tashmë është pjesë e Juventusit. Superylli portugez ka kohë që i është bashkuar në stërvitje gjiganti
Costa impresionohet nga Ronaldo: Do na dërgojë në një tjetër nivel Cristiano Ronaldo mund ta dërgojë Juventusin në një tjetër nivel. Kështu mendon sulmuesi brazilian Daugllas Costa që në
Ronaldo po i bën "gropën" Real-it, pasi iku vetë kërkon edhe këtë lojtar tek Juventusi Cristiano Ronaldo synon të luajë sërish bashkë me Marcelon. Real Madrid po përballet me një “luftë” për t’i mbajtur në
Maldini komenton kalimin e CR7 tek Juventus: Ne italianët jemi të zgjuar Rikthimi i tij në Milano bëri shumë bujë dhe të gjithë tani në kampin kuqezi janë të bindur se diçka e re po fillon. Bëh
Real-i nuk i ndahet Ronaldos, kjo është oferta e papritur ndaj Juventusit Milani do të jetë mysafir në Santiago Bernabeu më 11 gusht për ndeshjen kundër Real Madridit për Trofeun e Bernabeut.
Bastet për "Këpucën e Artë" në Itali, Ronaldo ndiqet nga Icardi (FOTO LAJM) Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi ka rihapur një garë interesante për bardhezinjtë që janë prej vitesh në kë
Ronaldo nuk ka asnjë tatuazh në trup për këtë arsye shumë humane Është një nga futbollistët më të mirë në botë, kampion jo vetëm në fushë por edhe jashtë saj. Fiziku i tij ka bërë q
Juve i nxorri lekët e Ronaldos vetëm me bluza, por cilat klube kanë shpenzuar më shumë deri tani (FOTO LAJM) Jemi pothuajse në përfundim të tregut të transferimeve të verës në top ligat evropiane. Disa nga klubet tashmë vetëm
Rrezikohet Ronaldo, Interi bëhet një super skuadër me Modriçin (VIDEO) Interi po punon për krijimin e një super-ekipi. Interi po tenton me të gjitha forcat për transferimin e Luka Modric.
"Buffon e dinte se Cristiano Ronaldo do të nënshkruante me Juventusin" Agjenti i Gianluigi Buffon thotë se portieri i Paris Saint-Germain ishte i sigurt se Cristiano Ronaldo do të bashkohej m
Juventus ka një surprizë të këndshme për tifozët për debutimin e Ronaldos Loja e parë e sezonit të ri të Serie A-së, Chievo kundër Juventusit, do të transmetohet drejtpërdrejtë në Facebook, ka b
Ronaldo Fenomeni: Seria A po përmirësohet shumë Një nga merkatot më të nxehta të kësaj vere, padyshim është ajo në Serinë A italiane. Për këtë temë, ka folur edhe Ronal
Bashkëshortja e Ronaldos nis të mësojë italisht, ja fjalët e para që thotë (FOTO LAJM) Me ardhjen e Cristiano Ronaldos në Torino tre Juventusi, edhe bashkëshortes së tij i duhet të përshtatet me këtë ndryshi
"Efekti Ronaldo", Juve ka shitur aq shumë fanella sa mund të blejë Milanin Një çmenduri e vërtetë ka ndodhur me me fanellat e blerjes më të bujshme të Juventus, Cristiano Ronaldo. Sipas rapor
Habit Allegri: Real Madrid triumfon edhe pa Ronaldon Ditën e djeshme është zhvilluar edhe përballje mes Real Madrid dhe Juventus ku edhe një herë madrilenët kanë vërtetuar s
Modriç si Ronaldo, kjo është marrëveshja që e largon nga Madridi Luka Modric është një nga emrat më të përfolur të kësaj merkatoje dhe thuhet se kroati do të largohet nga Real Madrid.
Modric pakt me Perezin, kroati mund të largohet si Ronaldo Çështja Modriç po kthehet në një telenovelë këto ditë të nxehta vere, me Interin që kërkon ta ketë me doemos kroatin në
Fansat ngatërrojnë Ronaldon, takojnë sozinë e tij (FOTO LAJM) ristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të populluar në botë nga fansat e tij. Kështu të shumtë kanë qenë ata që e ka
Zhgënjehen tifozët juventin, Ronaldos i rrezikohet debutimi Cristiano Ronaldo që pas transferimit te skuadra e Juventus po pritet me padurim nga tifozët për të parë debutimin e tij
Je mërzitur që nuk do luash me Ronaldon? Ja përgjigja befasuese e Higuainit Gonzalo Higuain nuk ndjen keqardhje që nuk do të luajë me Cristiano Ronaldon te Juventusi. Sulmuesi argjentinas sot ë