999 rezultate për

ronaldo

Rekordmeni Ronaldo, shënon 400 gola në 5 ligat më të mira të Evropës (FOTO LAJM) Edhe pse nuk e nisi mirë sezonin e tij te Juventusi, ai po tregon vlerat e tij. Në ndeshjen që Juventusi po fiton 1-
Zhbllokohet ndeshja, Ronaldo i jep avantazhin Juves (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano Ron
Reali “qan” largimin e Ronaldos, e turpëron Levante 2-1 (VIDEO) Skuadra e Real Madrid është mposhtur në ndeshjen ndaj La Ligas me shifrat 2-1. Një tjetër performancë e dobët e madrilen
"Çmenduri", kaq shumë fiton Ronaldo për një foto që poston në Instagram Cristiano Ronaldo është cilësuar së fundmi si njeriu më me ndikim në planet. Ylli portugez i Juventusit numëron 123 mili
Plas "sherri" mes të dashurave të Ronaldos, "tërbohet" Georgina Ronaldo është futur në një situatë mjaftë të komplikuar kohët e fundit. Kundrejt tij kanë vërshuar një sër akuzash p
“Messi është më deçiziv se Ronaldo” Dilemma më e madhe në futbollin e sotëm është pyetja se cili është më i mirë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo. I fun
Ikona e Milanit: Para derbit nuk flinim, Ronaldo na shkatërronte Ish-legjenda e skuadrës së Milanit, Billy Costacurta ka folur në prag të derbit të Madoninës. Ai ka kujtuar të kaluarën
Hysaj thumbon Cristiano Ronaldon Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj ka thumbuar yllin portugez që aktivizohet te skuadra e Juventusit, Cristiano Ronaldo.
"Ronaldo Fenomeni më i mirë se CR7" Ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni beson se braziliani Ronaldo ishte shumë më i kompletuar se sulmuesi i Juventusit, Cr
“Ronaldo bëri zgjedhjen e duhur me largimin nga Reali” Ish-mbrojtësi i skuadrës së Bayern Mynih, Markus Babbel ka theksuar se largimi i Cristiano Ronaldos nga skuadra e Realit
Avokati “shpëton” Ronaldon nga burgu Fakte të reja kanë dalur në dritë në lidhje me përdhunimin e Cristiano Ronaldos ndaj modeles amerikane Kathryn Mayorga.
I vjen fundi Ronaldos dhe Messit, dy lojtarët kryesorë për të fituar Topin e Artë (FOTO LAJM) Pas plot një dekade dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit në garën për “Topin e Artë” është drejt fundit.
Sportisti që merr 1 milion dollarë në ditë, nuk është Ronaldo (FOTO LAJM) Duke filluar nga dita e sotme do të njihemi me sportistin më të paguar në botë. Bëhet fjalë për boksierin Saul Canelo Al
Akuzat ndaj Ronaldo-s për përdhunim, flet modelja e famshme Akuzat për përdhunim ndaj yllit portugez Cristiano Ronaldo janë të pavënd. Të paktën kështu mendon bashkëshortja e ish-f
Modric: Asnji nuk e priste se Zidane dhe Ronaldo do largoheshin nga Reali Mesfushori kroat i Real Madridi, Luka Modric, e ka pranuar se skuadra nuk mendonte se sulmuesi portugez, Cristiano Ronal
Ronaldo akuzohet për përdhunim, në Angli e kthejnë në biznes (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në telashe për akuzat që e lidhin atë me një përdhunim të ndodhur në Las Vegas. Megjit
Akuzohet për përdhunim, avokati i Ronaldos: Dokumentet janë manipuluar Ronaldo do të vazhdojë betejën e tij për akuzën e përdhunimit nga modelja amerikane, Katerin Majorga. Futbollisti mo
Modric: Nuk e prisja largimin e Zidane dhe Ronaldos Mesfushori i Los Blancos, i cili ishte lidhur me një largim të tij në verë, ka pranuar se ai kurrë nuk kishte pritur që
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO) Djali i sulmuesit të Juventusit, Cristiano Ronaldo ka shënuar një gol të shkëlqyer. Cristiano Ronaldo Jr duket se do
Harxhon miliarda, Ronaldo bën super ekipin që do ta mbrojë ndaj akuzave për përdhunim Nuk është e vështirë të nisësh një gjyq, por ta fitosh atë… Cristiano Ronaldo e di mjaft mirë se për të mposhtur jurinë