999 rezultate për

romantike

Pushimet romantike të Guerreros (FOTO LAJM) Paolo Guerrero, futbollisti peruan i Corinthians dhe ishi i Bayern Munchen, i njohur edhe me nofkën "predikuesi", është
Kim në super-formë për darkën romantike me Kanye (FOTO LAJM) Ata kanë qenë të panishëm në shfaqjen e modës së Stephane Rollands në "Paris Fashion Week", ku Kim u shfaq në radhën e p
Ja si ta kuptoni që ju dashuron Meshkujt janë fjalëpakë dhe fjalët “Të dua” i thonë më vështirë se femrat. Megjithatë, kanë metoda të tjera me të cilat
Pushimet romantike të ministrit Haxhinasto Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, përpara marrjes së mandatit ka kaluar disa ditë relaksi në Turqi. Ai ka udhë
Kylie Minogue, darkë romantike me partnerin (FOTO LAJM) Pas pesë viteve lidhje shumë çifte mund të ftohin marrëdhëniet dhe romanca e tyre të zbehet. Por kjo gjë nuk vlen për kë
Frank dhe Christine, shëtitje romantike nëpër Londër (FOTO LAJM) Edhe pak ditë duhen që ai ti rikthehet stërvitjes me skuadrën në vigjilje të sezonit të ri dhe Frank Lampard i shfrytëzo
10 hotelet më romantike në botë (FOTO LAJM) Çiftet të cilët duan të kalojnë muajin e mjaltit ose npushime romanitke mund të shkojnë në një nga hotelet më romantike
Vendet më romantike për pushime të paharruara (FOTO LAJM) Nëse dëshironi të kaloni një verë të paharrueshme në çift apo një muaj mjalti të mrekullueshëm, Gazeta Express ka bërë d
Mesut-Mandy, pushime romantike në Ibiza (FOTO LAJM) Mesut Ozil dhe e dashura e tij Mandy Capristo janë duke kaluar pushime shumë të bukura në Ibiza. Futbollisti i Real Madr
Wesley dhe Yolanthe pushime romantike në Ibiza (FOTO LAJM) Mesfushori hollandez i Galatasaray Wesley Sneijder dhe bashkëshortja e tij Yolanthe Cabau po kalojnë disa ditë pushimi n
Dita romantike e Neymar dhe Bruna (FOTO LAJM) Sot festohet Dita e Dashurisë në Brazil dhe Bruna Marquezine ka përfituar nga rasti për ti bërë publicitet lidhjes së sa
Pushimet romantike të presidentit 88-vjeçar (FOTO LAJM) Pushime relaksi për presidentin e republikës italiane Giorgio Napolitani, 88 vjeç. Ai është kapur nga foto-reporterët e
Dashuria me "Facebook", më romantike dhe e fortë Christopher Carpenter i departamentit të komunikimit në Western Illinois University ka arritur në përfundimin që kush ve
Ja disa ide dhuratash për partneren tuaj! Mungojnë vetëm pak ditë nga Shën Valentini: cila festë e të dashuruarve vjen pa një dhuratë, një mendim apo një surprizë
Ditëlindje romantike për Kardashian (FOTO-LAJM) Përveç shumë dhuratave Kim Kardashian ka marrë dje edhe një trëndafil të kuq me rastin e 32 vjetorit të ditëlindjes Bas
Lidhja që ngjalli tërbim popullor në Kinë (FOTO-LAJM) Lidhja e një prej këngëtarëve më të famshëm pop, Zhang Muyi me një modele e cila është vetëm 12 vjeç ka ngjallur një tër
Casillas shëtitje romantike me të dashurën (FOTO-LAJM) Çifti Casillas-Carbonero pasi kanë darkuar në një prej restoranteve të qytetit të Madritit kishte zgjedhur të bënte një
Fansat e "sulmojnë" Rozanen Këngëtarja Rozana Radi pasi ka publikuar këngën e saj të fundit “Tepër jemi dashtë” një bashkëpunim me Aragona Band, jo
Pse i ftohti na bën më romantikë Dashuria nuk ngroh vetëm zemrën, por mesa duket të gjithë trupin. Një studim i fundit tregon se kur është ftohtë, njerëz
Nicole-Lewis, fundjavë romantike në Monako (FOTO LAJM) Piloti i Vodafone McLaren Mercedes Lewis Hamilton, e ka shijuar më së miri një pushim me këngëtaren Nicole Scherzinger,