999 rezultate për

romantike

Tragjike, hedh të dashurën nga shkëmbi për një arsye të çuditshme (VIDEO) Kur romanticiteti nuk është si në përralla madje është edhe më keq se realiteti më i keq që mund të imagjinoni. Kjo
“Të dua jeta ime”, fjalët romantike të futbollistit shqiptar në Paris Arbnor Fejzullahi duket se ka zgjedhur Francën për pushimet dimërore. Mbrojtësi i Partizanit i është bashkuar familje
Stresi bën publike mesazhet romantike (FOTO LAJM) Stresi duket se ka rënë në dashuri. Të paktën ky është mesazhi që ai ka përcjellë në një nga statuset e fundit të postua
Lori Hoxha në momente romantike (FOTO LAJM) Lori Hoxha tashmë e gëzon statusin e prej vajzave blogere më të famshme në Shqipëri. Së fundmi ajo ka postuar një foto k
Ky është restoranti më romantik në botë Grotta Palazzese njihet për atmosferën dhe bukurinë e tij, por shumica e vizitorëve që kanë qenë aty kanë thënë se çmime
Ledion Liçi fraza romantike për nënën e fëmijës së tij(FOTO LAJM) Ledion Liço i cili pritet që shumë shpejt të bëhet baba ka një dedikim për nënën e fëmijës së tij. Moderatori i Top C
Barack dhe Michelle Obama në momentet e tyre romantike (FOTO LAJM) Çifti presidencial i SHBA-ve, Barack dhe Michelle Obama, janë të martuar që më 10 tetor të vitit 1992 Barack dhe Mich
Top 15 filmat më të mirë për Shën Valentin (FOTO LAJM) Pavarësisht a keni shpirt romantik apo nuk ka aspak dashuri në shpirtin tuaj, është nga një film romantik për të gjithë.
Imazhet më romantike të çiftit Obama në përvjetorin e 23-të të martesës (FOTO LAJM) Janë martuar më 3 tetor të vitit 1992, por edhe sot e kësaj dite e duan njëri-tjetrin si në ditën e parë. Po flasim për
Ramos dhe Pilar, "arratisje" romantike në Firenze (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Ramos ka mbetur gojëhapur nga qyteti i Firenzes dhe rajoni i Toskanës në Itali. Ai ka pu
Simeone dhe Carla, fundjavë romantike në Paris (FOTO LAJM) Duke përfituar nga pushimi i ekipeve kombëtare Diego Simeone dhe e dashura e tij, bukuroshja Carla Pereyra kanë kaluar n
Kim nuk është shtatzëne Përkundrejt të gjitha thashethemeve se ajo është shtatzëne dhe po pret fëmijën e dytë, Kim e fakton me një veshje të bar
Plazhet më të çuditshme në botë (FOTO-LAJM) Nostalgji për eksperincat jo të mira që keni kaluar me pushime. Faqja online Bored Panda ka bërë një përmbledhje të plaz
Big Basta, pushime romantike me Vesa Lumën (FOTO LAJM) Vesa Luma, së bashku me të fejuarin Big Basta kanë shijuar jugun e vendit për pushime, ndërsa fotot që kanë postuar në I
Jolie e Pitt larg teknologjisë, dërgojnë letra romantike kur janë larg Jolie dhe Pitt, gjatë kohës që kanë qëndruar larg ndërsa ishin të angazhuar me projektet më të reja, kanë thënë se i kan
D'Amico dhe Buffon, dashuri në jaht (FOTO LAJM) Vijon dashuria mes Ilaria D'Amico dhe Gigi Buffon. Gazetarja e Sky Sport dhe portieri i Juventusit po vijojnë pushimet e
Taras, origjina e pseudonimit të Enver Hoxhës Taras” ishte një ndër pseudonimet e mirënjohura të ish-diktatorit të Shqipërisë komuniste – Enver Hoxha, emër të cilin,
Alketa Vejsiu një poete e lindur, poston vargje romantike (FOTO LAJM) Prezantuesja Alketa Vejsiu, për pak çaste është bërë poete, ndërsa ka shkruar një varg mjaft romantik në Instagram. Bash
Darkë romantike, Fabregas fotografohet me 39 vjeçaren Pasi kishin shijuar një darkë romantike në Londër, janë fotografuar nga paparacët futbollisti i Barcelonës, Cesk Fabrega
Facebook-u shkak për ndarjet, ja si veprojnë çiftet e dashuruar Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka