999 rezultate për

roman

17 miliard tender, SPAK nis hetimet për Porto Romanon Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për tenderin e landfillit në Porto Romanos në Durrës, me dyshimin e pabarazisë në
Ylli i Man. United pushime romantike me të dashurën në Maldive (FOTO LAJM) Braziliani i Manchester United, Fred ka vendosur që t’i kalojë pushimet e tij në Maldive së bashku me bashkëshorten.
Propozim për Shën Valentin? 6 qytetet ku nuk mund t'u thot dot jo (FOTO LAJM) Zbuloni vendet më romantike në Evropë ku mund të bëni propozimin tuaj për Shën Valentin, aty ku merr më shumë se kudo tj
Ndahen çmimet kombëtare të Letërsisë, Enkel Demi fiton çmimin e romanit më të mirë (VIDEO) Ministria e Kulturës ka shpallur çmimet kombëtare të Letërsisë për vitin 2018. Juria e përbërë nga Brikena Çabej, Dhu
Nuk fshihet më, Loredana publikon foto romantike me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Me poza nga Parisi Loradana konfirmoi lidhjen e saj tw shumwpwrfolur me producentin e saj Macloud. Pozat e saj të fun
Barack Obama poblikon foton romantike: Në çdo skenë, ti je ylli im Ka qenë një ndër politikanët më të dashur jo vetëm në Amerikë por dhe më tej, dhe ajo çka e bën të veçantë është sinqeri
Me një foto romantike, Genta Ismajli i shpreh dashurinë partnerit turk! (FOTO LAJM) Genta Ismajli ka treguar hapur ndjenjat për partnerin e saj Hysen Usta. Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja s
Ëndrra e çdo vajze, ky është propozimi më romantik në botë (VIDEO) Na vjen shumë keq, por nëse keni në plan t’i propozoni njeriut të zemrës, dijeni që duhet të mundoheni pak më shumë. Pas
Romantik si Eros Grezda, Oriola zbulon super dhuratën nga futbollisti (VIDEO) Pak ditë më parë u zbulua se një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe që merr shpesh vëmendjen me fotot ku ekspozo
Brad Pitt flet për lidhjet romantike në "Golden Globe", gjithë sytë tek Jennifer Aniston (FOTO LAJM) Është mbajtur mbrëmë nata gala e ndarjes së çmimeve “Golden Globe”. Brad Pitt u vlerësua me çmimin “Aktori më i mirë në
Barcelona në sulm për Romagnolin Barcelona ëndërron të sjellë gjatë janarit qendërmbrojtësin e Milanit dhe Italisë, Alesio Romanjoli. Katalanasit duan
Dafina Zeqiri nuk fshihet më, publikon foton romantike me partnerin e saj (FOTO LAJM) rej kohësh flitet se këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është në një lidhje me një nga bashkëpunētorët e saj më të
Kaq deshën! Pasi konfirmuan lidhjen Dafina dhe Dj Geek shprehin dashurinë në publik (FOTO LAJM) Lajmin për lidhjen e shumëpërfolur me DJ Geek e konfirmoi Dafina pak ditë më parë dhe tani nuk mungojnë postimet romanti
Ylli i Hollywood Sharon Stone kërkon burrë në internet, aplikacioni e bllokon (FOTO LAJM) Aktorja Sharon Stone thotë se ajo ishte bllokuar nga aplikacioni për takime romantike ‘Bumble’. Platforma në internet
Gent Fatali tregon të vërtetën e romancës me Samanta Karavellën (VIDEO) Bashkëpunimi i Samanta Karavellës me Gent Fatalin, mes tjerash nxiti spekulime se raporti i dy këngëtarëve ishte më shum
Pas ndarjes nga Bruno, zbulohet romanca e re e Arta Nitajt me futbollistin shqiptar (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare Arta Nitaj po shijon një romancë të re me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn. Burime
Larg njëri-tjetrit për 1 ditë, Jonida i bën dedikimin romantik Besnikut (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin e njohur kosovar, Besnik
"Do jetoja për ata sy", në ditën e lindjes së Elgitit, Klea i bën dedikimin më romantik Në fillim lidhjen e tyre u munduan ta mbanin sa më private, por tani Klea Huta dhe Elgit Doda nuk e fshehin më dashurinë
Genta Ismajli merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Genta Ismajli publikoi në Instagram-in e saj foto të surprizës magjike që i ka bërë u dashuri i saj bizn
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta Sako nis romancën e re? (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako, prej tetë vitesh i ka dhënë fund martesës dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën.