999 rezultate për

roman

Një karantinë romantike si e Zaiminës, kështu i kërkon puthje bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia Zaimina Vajsari gjithmonë është treguar shumë hermetike për jetën e saj private, duke preferu
HOROSKOPI/ Dashuria dhe romanca janë pjesë e axhendës tuaj për sot Dashi Një telefonatë ose letër plot dashuri do ju vijë nga partneri/partnerja ose një mik i ngushtë që ndodhet jashtë
Mohuan lidhjen pasi u kapën "mat", bukuroshja konfirmon romancën me Don Phenom (FOTO LAJM) Para disa muajsh, Don Phenom është shprehur se ishte në një lidhje me një vajzë shqiptare që po e mbante sekret, e cila
Më romantik se asnjëherë, Juli uron bashkëshorten: Nuk ka pandemi që na pengon (FOTO LAJM) Aktori që gjithmonë na bën të qeshim me humorin e tij, Jul Deda sot ka treguar anën romantike. Bashkëshortja e Julit, Ar
Takim romantik në karantinë, Arbana dhe Edurti të përkushtuar kokë e këmbë (FOTO LAJM) Gjatë vetizolimit të gjithë njerëzit janë duke krijuar forma nga më të ndryshmet për t’u argëtuar dhe kaluar mirë. Së
Gjendet trupi i pajetë i një peshkatari në Porto Romano Një peshkatar është gjetur i pajetë ditën e sotme në Porto Romano. Sipas informacioneve paraprake, peshkatari është m
U përfol për një romancë me Flori Mumajesin, Kejsi Tola tregon të vërtetën Mjaftuan dy këngë që Flori Mumajesi punoi për këngëtaren Kejsi Tola dhe aq u desh! Zërat për një lidhje mes dy person
Bes Kallaku bëhet romantik, Xhensila ia pret shkurt publikisht (FOTO LAJM) Si gjithmonë me afrimin e 8 Marsit gratë fillojnë të bëhen të fuqishme, të shprehen dhe të mbrojnë njëra-tjetrën. Kës
Më romantik se kurrë, bashkëshorti i Angela Martini shfaqet pas 1 viti arrati (VIDEO) Pak javë më parë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Angela Martini zbuloi se ndodhej
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM) Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen. Ai mbush 40 vjeç dhe partnerja e tij Armina përmes një postimi në Instastory, t
Si ja mbajti të fshehtë Nexhmija, testamentin pasuror Enver Hoxhës Publikohen disa dokumente të rralla arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Jashtme në Tiranë, të cilat
Anna Lika në një romancë me kapitenin e Kombëtares së Kosovës (FOTO LAJM) "Burrin e gjeta dhe këtë verë kemi dasmë", ishte deklarata e bujshme e Anna Likës në ditën e lindjes së saj. Nisur ng
Zaniolo i dëmtuar shijon romancën me aktoren italiane Mesfushori i Romës Nicolo Zaniolo është duke e marrë veten nga një dëmtim serioz, megjithatë këtë kohë pa futbollin po e
Zbulohet romanca e re e Kejvina Kthjellës me reperin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-velina e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, u përfol për një lidhje me reperin Sever Saraqi, por flitet se në fakt ësht
Paulo Dybala merr një super dedikim romantik nga e dashura (FOTO LAJM) Paulo Dybala vijon të jetë në një formë të shkëlqyer në fushën e lojës dhe si rrjedhojë ka marrë si shpërblim një vend t
Google shpall qytetin më romantik shqiptar Është dëgjuar të flitet për qytete romantike në botë. Nga kërkimet e bëra në Google nga shqiptarët del se Berati është q
Jo vetëm Alban Skënderaj, Fero romantiku surprizoi Arbenitën siç nuk e prisnit (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, të cilët ndonëse janë përfolur shpesh për
Shën Valentin në shtëpinë e Zhulietës, Gjikon bën super tatuazhin për Elitën (FOTO LAJM) Gjikon dhe Elitën i kemi parë para 2 vitesh për Shën Valentin në Verona, dhe pikërisht në shtëpinë e Zhulietës duke fest
Çfarë ka përzgjedhur Netflix për gjithë të dashuruarit, këo janë 14 filmat më të bukur romantikë Ekzistojnë dy lloje njerëzish për Shën Valentin, ata që duan të kalojnë ditën duke parë filma romantikë dhe ata, të cilë
Të jetë Grezda kaq romantik? Oriola publikon që sot super "dhuratën" e Shën Valentinit (VIDEO) Pak kohë më parë u zbulua se një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe që merr shpesh vëmendjen me fotot ku ekspozo