999 rezultate për

roman

Anita bëhet romantike, i kushton fjalë dashurie Ramushit Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita ka vendosur së fundi t’i kushtoj një dedikim dashurie burrit të saj. Anita e
Përqafoi të fejuarën, i riu gjobitet nga policia se shkeli normat kundër COVID-19 Normat e distancimit social merren ende seriozisht në Itali, veçanërisht në veri ku COVID-19 ka goditur më fort. Ndonjëh
Oficerja e burgut kapet në momente intime me të burgosurin, i vihen prangat (FOTO LAJM) Një oficere burgu është vënë në pranga, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të burgosur, teksa ai vuan
Nga unaza te propozimi romantik, Dj Sardi i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Dj Sardi ka preferuar gjithmonë që jetën private ta ruajë larg syrit të publikut, por së fundmi pasi u mësua lidhja e ti
Romancë dhe dashuri në kohë pandemie, Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin (FOTO LAJM) Për shkak të pandemisë, Eurovision Song Contest 2020 anuloi festivalin që do të mbahej në Rotterdam (Holandë), megjithat
Bashkëshortja feston ditëlindjen, Ermal Fejzullahu i bën publikisht urimin romantik (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut feston sot ditëlindjen e saj. Këngëtari ka zgjedhur të publikojë një foto të saj krah
Kaq romantik për Marinën, kështu e uroi Getoari për ditëlindje bashkëshorten (FOTO LAJM) Getoar Selimi ka uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje me disa fjalë zemrë që kanë emocionuar Marina Vjollcën. Rep
Çift romantik në rrjet, zbulohet pse Romero bëri sherr me partneren dhe përfundoi në polici (FOTO LAJM) Telashet nuk kanë të sosur për mesfushorin venezuelian të Partizanit, Aristoteles Romero, i cili të shtunën ka përfundua
Eni Çobani bën dedikimin romantik: Kur të putha e kuptova (FOTO LAJM) Juristja shumë e dashur për publikun që ka ndihmuar shumë shqiptarë në zgjidhjen e çështjeve të tyre ligjore, Eni Çobani
"S'të takon ty kjo", Ermal Mamaqi dhe Oriola Marashi "kunja" publikisht njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Albëri Hadërgjonaj publikoi ditën e djeshme një video të së bijës e cila është pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë.
Karantinë romantike si e Xhensilës dhe Besit, çifti ndan momentet intime buzë detit (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë treguar shumë aktiv në rrjete sociale gjatë di
Në mes të detit të përqafuar, Marina ndan momentet romantike me Getoarin (FOTO LAJM) Marina Vjollca ka zgjedhur të ndajë me publikun një foto të papublikuar më parë, duke kujtuar kështu pushimet në Barbado
Rama nxjerr videon: Kështu do të transformohet vatra kanceroze e Porto Romanos (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot një video ku tregon transformimin e madh që pritet të ndodhë në Porto Romano, për tu
Duhet edhe në karantinë, si të keni një takim romantik me partnerin Kujt ia merrte mendja se do të përjetonim një pandemi... Bill Gates-it, do thoni ju, po përveç atij, askujt. Natyrshëm,
Djali romantik i Beckham, 21 vjeçari në kulmin e dashurisë nga karantina (FOTO LAJM) Izolimi nga Covid-19 duket se e ka forcuar më shumë marrëdhënien e Brooklyn Beckham me Nicola Peletz. Çifti i famshëm
Romancë me Jess Kadiun? Robert Berisha tregon nëse do të martohet përsëri (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë po bëjnë shumë muaj të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë sërish në qendër të vëmendjes. Ato
E dashuruar si kurrë më parë, Genta Ismajli ndan momentet romantike me partnerin (FOTO LAJM) Genta Ismajli prej kohësh po e shijon lidhjen e saj romantike me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Çifti përherë shfaqe
Tha mos lexoni romane, Arlinda Dudaj i kthehet ashpër Mamaqit: Nuk e vendos depresioni yt Ermal Mamaqi është kritikuar nga ndjekësit e tij pasi në një video të fundit ka predikuar mosleximin e romaneve. Moderat
Po Sara ç'mendon? Publikohen skenat "romantke" të Ledrit me modelen (VIDEO) Kënga "Prej Inati" e Ledri Vulës është një ndër këngët e tij të fundit më të susksesshme ku numëron 4 milion klikime në
Krimi mjedisor në Porto Romano, autoritetet nuk reagojnë ndaj derdhjes së naftës në det Ndërsa shumica e qytetit të Durrësit është e mbyllur në shtëpi për shkak të masave të distancimit social që synojnë të p