999 rezultate për

roman

Dëshmia e kritikut letrar: Si e mbrojti Mehmet Shehu romanin e Agollit, që u bë karton Publikohet historia e panjohur e Mexhit Premçit me origjinë nga rrethi i Dibrës, i cili pasi u diplomua në Institutin e
Nuk fshihen më, Bora dhe Donaldi publikojnë momentet romantike (VIDEO) Megjithëse po shijojnë prej kohësh romancën me njëri-tjetrin, Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së f
"Ditëlindja më speciale", partneri i bën surprizën romantike Olta Gixharit (FOTO LAJM) Ditëlindja e 34 e ka gjetur Olta Gixharin më bukur se kurrë, jashë Shqipërisë me partnerin dhe shtatzënë. Pas fotove
Ka lënë pas dashurinë e vjetër, kujt ja dedikon Lori Hoxha këto fjalë romantike (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari prej vitesh janë në qendër të mediave rozë. Vitin që lamë pas çifti u përfol për një nd
Të ndarë, por Dafina dhe Dj Geek publikojnë momentet romantike krah njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen disa javë më parë në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it, kjo për lidhjen e papritur
Ramushi festoi ditëlindjen, urimi romantik i Anitës merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit, Anita e ka uruar Ramushin publikisht, një postim ky që ka tërhequr mjaft vëmën
Feston ditëlindjen, Mark Frroku surprizon Rudina Dembacajn (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumt
"Osmani" feston përvjetorin e martesës, bashkëshortja i bën dedikimin romantik (FOTO LAJM) Burak Ozçivit është ndër aktorët më të suksesshëm e më të pëlqyer të kinemasë turke. Ai është shumë i komentuar edhe për
"Nuk hoqe dorë kurrë", këngëtarja i bën dedikimin romantik partnerit 7 vite më të vogël (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger i ka bërë një dedikim romantik të dashurit, Thom Evans me rastin e ditëlindjes së
Mëngjeset e ëmbla të Sara Hoxhës, fotot pranë dy vogëlushëve do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha ka treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që ka me dy vogëlushët e saj, London d
Derdhja e naftës në Porto Romano, Prokuroria nis hetimet Në mesin e muajit prill në Porto-Romano u derdhën qindra litra naftë në det si pasojë e një aksidenti në depozitat e naf
Kaq romantik nuk e kishit parë, Leri uron Sarën me fjalë zemre në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Tashmë që lidhja e Ledrit me bukuroshen Sara Hoxha është publike, edhe urimet dhe ngjarjet e tyre janë publike. Sot S
"A e di njeri ku fiken femrat?", Isli ndan fotot "romantike" me Orin (FOTO LAJM) Dy moderatorët e programit të mëngjesit "Wake Up", Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë treguar vazhdimisht se gëzojnë një m
Meda feston ditëlindjen, urimi romantik i bashkëshortes (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Meda, sot feston ditëlindjen e tij të 40-të, shkruan lajmi.net. Ndër urimet e shumta nuk ka pasur
Nuk fshihen më, Ledri dhe Sara ndajnë momente romantike nga pushimet sëbashku (FOTO LAJM) Reperi i dashur për publikun, Ledri Vula, vendosi pak muaj më parë që të bënte publike lidhjen e tij me bukuroshen, Sara
6 vite të martuar, bashkëshortja e Lorik Canës publikon fotot romantike nga dasma (FOTO LAJM) Ata janë njohur që në vitin 2011, dhe mbushin plot 6 vite që nga dita kur lidhën kurorë me njëri-tjetrin, dhe nuk kishte
Feston ditëlindjen, Rezarta Shkurta i thur fjalët më romantike bashkëshortit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta nuk humb asnjë rat për ti shprehur publikisht dashurinë bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha. Ditën e so
Kumbulla te Juventusi? Fabricio Romano shpjegon situatën e yllit të kombëtares kuqezi “La Stampa” ditën e sotme publikoi një lajm të bujshëm në lidhje me të ardhmen e Marash Kumbullës. Kjo medie raporto
Anita bëhet romantike, i kushton fjalë dashurie Ramushit Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita ka vendosur së fundi t’i kushtoj një dedikim dashurie burrit të saj. Anita e
Përqafoi të fejuarën, i riu gjobitet nga policia se shkeli normat kundër COVID-19 Normat e distancimit social merren ende seriozisht në Itali, veçanërisht në veri ku COVID-19 ka goditur më fort. Ndonjëh