999 rezultate për

roman

Ira i dedikon urimin romantik, komenti epik i Gaz Pajës i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Gaz Paja feston 42-vjetorin e lindjes dhe nuk kishte si të mungonte në këtë ditë kaq speciale, një urim po aq special ng
Feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin më romantik Xhakës (FOTO LAJM) Futbollisti i famshëm shqiptar, Granit Xhaka, feston sot ditën e lindjes. Pak minuta më parë, bashkëshortja e tij Leonit
Romantike dhe dhurata luksoze, Genta Ismajli surprizon partnerin për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po kalon ditët e saj më të lumtura pranë partnerit Usta. Ata e tregojnë shpesh me po
E zhveshur dhe plot trëndafila, kush është romantiku që fshihet pas Klaudia Pepës (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka kaluar një ditë mjaft relaksuese ditën e sotme, që është finalizuar me një surprizë shumë të bukur. Bale
Me foton dhe urimin romantik, Bebe Rexha bën publike lidhjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka zbuluar me anë të një fotoje të publikuar në “Instagram” se ë
"Përgjithmonë", Miriami publikon videon romantike me Albanin (VIDEO) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashura të publikut. Historia e tyre e dashurisë ka bërë shumë
Janë pranë marrëveshjes, Bale rikthehet te Tottenham Gareth Bale do të rikthehet te skuadra e Tottenham Hotspur. Gareth Bale po rikthehet në Tottenham. Sulmuesi uellsi
Propozim romantik për martesë, këngëtarja shqiptare thotë "Po" buzë detit (FOTO LAJM) Emri i saj ka qenë mjaft i dëgjuar, por prej vitesh Dafina Rexhepi ka vendosur të bëjë pushim në muzikë duke e bërë arsy
Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistin Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në media
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Propozim romantik për martesë, vajza e Remzie Osmanit surprizohet për ditëlindje (FOTO LAJM) Ditën e djeshme vajza e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, Riola ka festuar ditëlindjen. Remzia i dedikoi asaj fja
E kuruar kokë e këmbë, më kë po del kaq joshëse në takim romantik e dashura e Stresit (FOTO LAJM) Prej kohësh Keisin dhe Stresin nuk i shohim më bashkë. Reperi ështën Shqipëri aty ku po angazhohet me projektet e reja m
Kaq romantik nuk e dinit, Sardi publikon foton në perëndim me partneren (FOTO LAJM) Dj Sardi ka publikuar si rrallëherë një foto romantike me partneren e tij! Në postimin e fundit në Instagram, ai shfa
Më e lumtur se kurrë në krahët e Markut, Rudina publikon foton romantike (FOTO LAJM) Prej ditësh Rudina Dembacaj ka vendosur të pushoj në bregdetin shqiptar ku ka treguar se është me partnerin e saj, Mark
"Të dua", Adelina Tahiri ndan momentin më romantik krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri gëzon prej kohësh një martesë të lumtur me milionerin maqedonas, Serjoza Markov. Meg
Në prag të 10-vjetorit me Skerdin, Aurela Gaçe ndan pozën romantike pranë detit (FOTO LAJM) Si rrallëherë, këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka ndarë një nga pozat më të ëmbla pranë bashkëshorti
"Ertugrul" romantik? Shihni dedikimin e ëmbël për 6-vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Aktori turk Engin Altan Duzyatan, i njohur në Shqipëri me rolin e “Ertugrulit”, prej 6 vitesh është i martuar me Neslisa
Me dedikimin romantik, Elita publikon foton e ëmbël krah Gjikos (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko padyshim janë një nga çiftet më të komentuara në mediet rozë. Dyshja ka dy vite që janë martuar dhe t
Sot 5 vjet më parë, Andrra kujton me këto foto romantike dasmën me Sinanin (FOTO LAJM) Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbiz-it. Ditën e sotme ata festojnë 5-vjetori
Me fotot më romantike, Romeo bën dedikimin special për "Zhulietën" e tij (FOTO LAJM) Duke marrë shkas nga emri i aktorit dhe dashuria e çiftit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqin i cilësojnë hpesh si "Romeo d