E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

rodriguez

PSG habit kur flet për James Rodriguez Ekipi kryeqytetas francez ka thënë sot për mediat se vëmendja e tyre nuk është tek James Rodriguez. Francezët duan fr
James Rodriguez drejt transferimit te ... James Rodriguez nuk do të transferohet as në Serinë A dhe as në Premier League. Fantazisti kolumbian ka gjetur akordin m
Jenifer Lopez, në superformë në pushimet romantike me të dashurin (FOTO) Edhe pse po i afrohet të 50-ve, pamja e saj e jashtme tregon të kundërtën. Së fundmi, Jenifer Lopez është parë në pl
Zbuloni klubin favorit për të marrë James Rodriguez James Rodriguez është xhevahiri i radhës i madrilenëve në merkato. Me Moratën pothuajse zyrtarisht tek Manchester Uni
James Rodriguez në Premier League, është pranë kalimit te ... James Rodriguez mund të transferohet te skuadra e Chelsea-t. Gazeta spanjolle “AS” e bën fakt të kryer kalimin e mesfush
PSG kryeson garën për James Rodriguez Paris SG duket se është favoriti për të marrë shërbimet e James Rodriguez. Parisi duket se ka mposhtur konkurrencën e
Është në shitje, por kush do ta blejë James Rodriguez? Ikja e James Rodrigues nga Real Madrid është thuajse e sigurt këtë verë, por pikëpyetja qendron tek ekipi që do të blejë
Milani "nuk fle" këtë merkato, kërkon James dhe Costan A.C Milan sapo veshi me uniformën kuq e zi dhe Ricardo Rodriguez. Por djajt e Milanos nuk njohin limite. Direkt pas
Ricardo Rodriguez kalon vizitat mjekësore tek Milan Ricardo Rodrigues nëser pritet të prezantohet si lojtari më i ri kuq e zi. Zvicerani sot ka kaluar me sukses vizitat
Inter dhe Manchester United në garë për James Rodriguez Ylli kolumbian i Real të Madridit dha sinjalin e lamtumirës në ndeahjen e fundit në Bernabeu teksa përshëndeti ti
Ylli i Realit sonte luan ndeshjen e fundit me "Los Blancos" Finalja e sotme e Ligës së Kampionëve do të jetë një ndeshje e veçantë për yllin e Realit, James Rodriguez. Futbollisti
Cristiano Ronaldo sërish baba, pret binjakë nga Georgina Rodriguez (FOTO LAJM) Pas 5 muajsh Cristiano Ronaldo do të bëhet sërish baba. Lajmi është publikuar nga revista e njohur në Itali "Chi", e cil
Inter dërgon ofertën e parë për Rodriguez, por e pamjaftueshme ... Sirena të reja nga Italia për James Rodriguez. Ylli kolumbian i Real Madrid është në listën e përforcimeve të mundshme t
Zidane: Kampionati nuk është mbyllur, James Rodriguez ... Zinedine Zidane ka folur në konferencë për shtyp para sfidës së prapambetur ndaj Celta Vigos. Strategu francez është shp
James Rodriguez dje u dha lamtumirën tifozëve të Realit James Rodriguez dje ka zhvilluar ndeshjen e fundit në “Santiago Bernabeu”. Kolumbiani po bën gati valixhet me destinacio
Burgosi vrasësit e së bijës, gjendet e vdekur biznesmenja Një biznesmene meksikane e cila udhëhoqi një grup prej 600 familjesh në kërkim të të afërmve të tyre të zhdukur ka mbetu
Jennifer Lopez jep një deklaratë të fortë për të dashurin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez dha mbrëmë një deklaratë të fortë dashurie të enjten mbrëma në emisionin "The Late L
Bashkëshortja e Rodriguez zbulon ëndrrën e saj për t'u bërë futbolliste (FOTO LAJM) Daniela Ospina, gruaja e James Roriguez, ka dhënë një intervistë mjaft interesante për revistën "Don Juan". Bukuroshja e
I zhvishet bashkëshortja, tërbohet James Rodriguez (FOTO LAJM) Daniela Ospina është shumë e njohur në botën e sportit. Përveçse një volejbolliste e njohur me Kombëtaren e Kolumbisë, a
James Rodriguez reagon keq ndaj Zidane, por ja si e justifikon francezi (VIDEO) James Rodriguez është gjithmonë e më larg Real Madridit pasi me gjestin e tij duket sikur i ka thelluar problemet. Në mi