999 rezultate për

rodriguez

Të gjithë sytë tek ai, zbuloni sektretet e James Rodriguezit James Rodrigez është personazhi kryesor i ditës së sotme, pasi një vit më parë ishte lojtar i Realit dhe sot do të mbroj
Fomacionet zyrtare: Bayern Munich - Sevilla Bayern Munich dhe Sevilla do të luajnë sonte në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e dytë të UEFA Cham
James Rodriguez ka një kërkesë për drejtuesit e klubit Bavarez James Rodriguez thuhet se i ka thënë drejtuesve të Bayern Munich që të trasnferojnë yllin e Tottenham Hotspur, Harry Kan
Konfirmohet sa ditë do të mungojë James Rodriguez James Rodriguez do të mungojë vetëm disa ditë, për shkak të lëndimit që pësoi mbrëmë kundër Besiktasit në UEFA Champions
Bayern dëshiron blerjen e përhershme të James Rodriguezit Gazeta gjermane Sport Bild, raporton se gjiganti bavarez është i bindur nga paraqitjet e James Rodriguezit dhe tani duan
U mendua se do të ishte krosim, por përfundon si supergol (VIDEO) Lojtari i Cruz Azul, Martin Rodriguez arriti të shënonte një nga golat më të bukur të këtij sezoni në ndeshjen ndaj Pue
5 arsyet se pse James Rodriguez po shkëlqen me Bayern Munich Pasi erdhi në Bavari nga Real Madridi, James Rodriguez, ishte në qendër të vëmendjes. Atij i mungoi besimi dhe mezi k
Zbulon sms-t me modelen seksi, Georgina e mërzitur me Ronaldon (FOTO LAJM) Si kurrë më parë Georgina Rodriguez është parë e mërzitur në praninë e Cristiano Ronaldos dhe të mendosh se dje mbushi 2
Të bëra apo jo? Belen Rodriguez i’u përgjigjet fansave Vetëm pak ditë më parë, disa komentues vunë në dyshim mundësinë e një ndërhyrjeje në fundshpinën e saj. Bukuria e saj
I shkatërrohet parashuta në ajër, bie në tokë mrekullisht dhe shpëton (VIDEO) Një video amatore shfaq momentin kur një parashutiste për pak sa nuk e humb jetën derisa kërcen, dhe në një moment i shk
Liverpool ëndërron James Rodriguezin si zëvendësuesin e Coutinhos Liverpool është një nga skuadrat që ka shfaqur interes për të firmosur me sulmuesin e Bayern Munich, James Rodriguez.
Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj shkëmbejnë puthje pasionante Ka një vit tashmë që këngëtarja e njohur Jennifer Lopez po shijon lidhjen e saj të dashurisë me bejsbollistin, Alex Rodr
Jupp Heynckes tejet i kënaqur me James Rodriguez Trajneri i Bayernit të Mynihut, Jupp Heynckes, foli për shumë çështje në një intervistë të fundit për mediat gjermane. 7
Akoma gjallë? Alvaro Rodriguez i nënshtrohet operacionit të tij të 60-të plastik Braziliani Alvaro Rodriguez nuk ka ndër mend të ndalet me ndërhyrjet plastike pasi sapo ka dalë nga salla e operimit për
James Rodriguez tregon arsyen e largimit nga Real Madrid James Rodriguez shkëlqeu në sezonin e parë në drejtimin e Carlo Ancelottit, por iu vështirësua gjithçka me ardhjen e Raf
Rodriguez nuk dëshiron ta mendojë largimin Anësori i Bayern Munichut, James Rodriguez, nuk e ka ndërmend që të largohet nga klubi gjerman. 26 vjeçari ka vuajtur
Krishtlindjet në shtëpinë e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Krishtlindjen në shtëpinë e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Çifti, i cili ka nisur një lidhje që nga muaji shkurt
Mourinho i gatshëm të dëgjojë ofertat për këto tre lojtarë The Telegraph shkruan se Mourinho, është në pritje të ofertave për Daley Blind, Matteo Darmian dhe Luke Shaw. Unite
"Rodriguez përsëri do të zgjidhte Milanin" Ricardo Rodriguez pavarësisht vështirësive, thotë se edhe në këtë gjendje do ta zgjidhte Milanin Gianluca Di Domenico
E dashura e Rodriguezit foto të nxehtë në Instagram (FOTO LAJM) E dashura e Jese ka publikuar një foto hot në rrjetet sociale. Aurah Ruíz, e dashura e sulmuesit spanjoll, Jesé Rodri