999 rezultate për

rodriguez

Kush është fansja bukuroshe e James Rodriguezit ? (FOTO LAJM) James Rodriguez sigurisht që është një lojtar i shkëlqyer që ka luajtur për skuadra të mëdha dhe kështu ai ka fituar dhe
Katastrofë për Milanin, Rodriguez pëson dëmtim të rëndë Mbrojtësi i majtë i krahut Ricardo Rodriguez nuk është përfshirë fare në ndeshjen e Zvicrës kundër Katarit për shkak të
Dhimbje koke për Niko Kovac, ylli i skuadrës këput ligamentet Bayern Munich po hash shumë probleme këtë sezon në të gjitha kompeticionet. Sot mesfushori kolumbian, James Rodrigue
Kërkon largimin nga Bayerni, Juventus kërkon shërbimet e Rodriguezit Sipas Sport Bild, kolumbiani James Rodrigues mund të kalojë te Juventusi që në merkaton e janarit. Përderisa për të k
Juve i “rrëmben” Bayernit mesfushorin e talentuar Akuadra e Juventus është vendosur nën gjurmët e mesfushorit të Bayern Mynih, James Rodriguez. Sipas mediave italiane, dr
Ndryshim surprizë te skuadra e Milanit Skuadra e Milanit do të luajë sot takimin e saj ndaj Sampdorias, një ndeshje delikate pasi kuqezinjtë vijnë pas dy humbj
Babai i të dashurës së Ronaldos ka qenë trafikant droge Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë padyshim një nga çiftet më të përfolura. Ndërsa së fundmi në mediat britan
Habit Belen Rodriguez: Duhet të marr një 40 vjeçar sepse... Shoëgirl-ja Belen Rodriguez, njihet ndryshe edhe si e dashura e pilotiti te Moto GP. Andrea Iannone me të cilin u përfol
James Rodriguez kërkoi largimin por Bayern ka plan tjetër për të James Rodriguez, ishte një nga emrat më të lakuar të merkatos që lamë pas. Kolumbiani lidhej me një rikthim të munds
Sapo u nda nga Iannone, Belen Rodriguez gjen të dashur të ri Nuk ka kaluar shumë kohë që nga ndarja e bukuroshes Belen Rodriguez me pilotin e Moto Gp, Andrea Ianone. Por pavarës
U nda nga motra e shokut, kjo është e dashura e re e James Rodriguez (FOTO LAJM) Përveçse në fushë, James Rodriguez është kthyer në protagonist edhe në rrjetet sociale duke qenë se bën një jetë shumë a
Ylli i Bayern kërkon largimin, por askush "nuk e do" E ardhmja e James Rodriguez te kampionaët e Gjermanisë, duke gjithnjë e më largë. Së fundmi në mediat gjermane, rapo
Tifozët e Benfikës e vërshëllyen, Rodriguez i çmend me "manita" Bayern Munich e nisi me fitore debutimin në Champions LEague ku u përball me klubin e Benficas. Por në këtë ndeshje
James Rodrigez me të dashur të re por ishi "djeg" Instagramin Kohë më parë kolumbiani, James Rodriguez është ndarë nga ish- bashkëshortja e tij, Daniela Ospina dhe ngushëllimin e tij
James Rodriguez kapet mat me modelen e njohur (FOTO LAJM) James Rodriguez është ndër emrat më të përfolur në mediat rozë për lidhjet e tij të shumta. Edhe kësaj here kolumbia
Georgina e Ronaldos e fiksuar pas luksit, rrobat e shtrenjta të modeles Georgina Rodriguez dëshiron vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fu
PSG interesohet për mbrojtësin e Milanit Paris Saint-Germain ka bërë ofertë në drejtim të Milanit për mbrojtësin Ricardo Rodriguez. Sipas "Telefoot", trajneri
Bashkëshortja e Ronaldos nis të mësojë italisht, ja fjalët e para që thotë (FOTO LAJM) Me ardhjen e Cristiano Ronaldos në Torino tre Juventusi, edhe bashkëshortes së tij i duhet të përshtatet me këtë ndryshi
James Rodriguez "la" gruan për të, kjo është rusja që po "çmend" rrjetin James Rodriguez është lakuar disa herë në mediat më prestigjoze për një rikthim të mundshëm te skuadra e Real Madrid por
James Rodriguez e sheh të ardhmen e tij tek Bayerni James Rodriguez do të dëshironte që të rrinte përgjithmonë në Bayern Munich pavarësisht lajmeve se di mund të kthehet në