999 rezultate për

rodriguez

E kryer, James Rodriguez pranë firmës më gjigandët e Serisë A Napoli është në fazën përfundimtare të transferimit për James Rodriguez. Drejtusi sportiv i Napolit Cristiano Giuntol
James Rodriguez: E ardhmja? kam 20 ditë për të vendosur James Rodriguez është objektivi kryesor i Napolit për këtë sezon. Carlo Ancelotti e do me patjetër në Serinë A kolu
Merr fund telenovela, James Rodriguez shumë pranë klubit të madh (FOTO LAJM) James Rodriguez është shumë pranë firmës me Napolin. "ESPN Columbia" nëpërmjet një postimi në Tëitter ka konfirmuar se J
Belen Rodriguez ngre temperaturat, me fustan të gjatë tregon linjat FOTO LAJM) Belen Rodriguez është mjaft e komentuar për shkak të dukjes së saj dhe fizikut të kompletuar. Modelja dhe ylli televi
James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
James Rodriguez shumë pranë kalimit te klubi i madh italian James Rodriguez pritet të vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli kolumbian është në bisedime me Napolin dhe bisedimet rapor
E ardhmja e Rodriguez, Bayern del me me deklaratë zyrtare James Rodriguez është larguar zyrtarisht nga Bayern Munich pas dy vitesh si i huazuar nga Real Madrid. Është vetë klu
Georgina Rodriguez nuk i ndahet palestrës, "provokon" ndjekësit (VIDEO) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez nuk ngurron asnjëherë t’i shfaq linjattrupore. Në profilin e saj n
James Rodriguez drejt Napolit Bayerni i Mynihut ka vendosur të mos e ushtrojë të drejtën për të blerë përfundimisht kartonin e James Rodriguezit. Të p
Georgina Rodriguez, si Kim Kardashain në Madrid (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez jeton prej gati një viti në Torino me Cristiano Ronaldon dhe familjen e saj, por çifti i njohur ktheh
Karl-Heinz Rummenigge sqaron situatën e James Rodriguez Drejtori i përgjithshëm i Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge, përgënjeshtroi mundësinë e blerjes përfundimtare t
3 ekipet e mëdha angleze në garë për James Rodriguez James Rodriguez është një nga më të kërkuarit në merkato. Ylli kolumbian sapo ka përfunduar 2 vitet e tij në huazim të B
James Rodriguez e mbyll me Bayern, e ardhmja mister Nga Gjermania vijnë lajme të reja reth të ardhmes së James Rodriguez. Kolumbiani tashmë i ka thënë agjentit të tij,
Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) E dashura e Crstiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, ku nuk
"Sirena" angleze për James Rodriguez Kolumbiani James Rodriguez, do të rikthehet te Reali në 15 korrik pasi Bayern ka vendosur mos paguajë 42 milion euro për
Ronaldo ka një mesazh prekës për Georginën dhe nënën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ua ka uruar Ditën e Nënës me një mesazh emocionues nënës së vet, Dolores Aveiro dhe të dashurës, Georg
Modelja ruse është fiksuar keq me këtë futbollist (FOTO LAJM) Edhe pse Bayern Munchen ka vendosur të mos e blejë, James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, me Helga Love
Supermodelja seksi tërbohet pas James Rodriguez (FOTO LAJM) Helga Lovekaty është e fiksuar keq pas James Rodriguez. Bukuroshja ruse ka një simpati të madhe për kolumbianin. He
Real Madrid merr vendimin për të ardhmen e James Rodriguez James do të kthehet në Real Madrid për t'u shitur. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga prestigjozja Mundo Deportivo k
E bujshme, James Rodriguez te Milani James Rodriguez do të mbyllë aventurën me Bayern Munchen në fund të këtij sezoni, për t’u rikthyer pas huazimit te Real