999 rezultate për

roberto

Barcelona tërmet 6 ballësh përballë Helsinkit (VIDEO) Barcelona ka mposhturr HJK Helsinkin me rezultatin 6-0. Në këtë ndeshje shkëlqeu i riu El Haddidi ku shënoi edhe 2 gola
Barça 2014-15, ja numrat e rinj (FOTO LAJM) Merkatoja e verës nuk ka përfunduar ende por Barcelona i ka vendosur tashmë numrat e fanellave për futbollistët e saj pë
Katër kandidatë për pasardhësin e Contes (FOTO-LAJM) Zinedine Zidane, Massimiliano Allegri, Roberto Mancini dhe Luciano Spalletti, janë katër kandidatët të cilët garojnë në
Rita Ora si Marilyn Monroe, në fushatën e re të Roberto Cavallit (FOTO LAJM) Rita Ora, çdo ditë e më shumë po forcon imazhin e saj dhe lidhjet me botën e modës, pasi është zgjedhur si imazh në kole
Ja 100 lojtarët më të mëdhenj të Botërorëve Gazeta britanike "The Guardian" publikoi të enjten listën me 100 lojtarët më të mëdhenj që kanë luajtur në Botëror dhe v
Spartak Braho: Shqiptari te Agimi i Artë , Roberto Haidi, është "qen bir qeni". Kujdes minoritetet Deputeti Spartak Braho e ka etiketuar shqiptarin e inkuadruar në radhët e neonazistëve, Roberto Haidi, shoqërues i deput
Rita Ora, imazhi i ri i Roberto Cavallit (FOTO LAJM) Rita Ora sapo ka nënshkruar një marrëveshje të re me firmën e famshme italiane Roberto Cavalli. Ajo është shfaqur me një
Gjyshi miliarder, në plazh me të dashurën 20-vjeçare (FOTO LAJM) Ai, Roberto Cavalli ka ndërtuar një perandori të vërtetë në modë por moshën nuk mund ta ndalë. Dhe 73 vitet që mban mbi
Mancini i thotë "jo" Interit: Qëndroj në Stamboll "Puna ime te Galatasaray nuk ka mbaruar ende. Zërat që më duan te Interi mose në Kombëtaren axurre janë të pavërteta. Re
Top 10 trajnerët më të paguar (FOTO LAJM) Revista franceze "France Football" ka dizenjuar Top 10 trajnerët më të paguar për momentin në botën e futbollit. Në vler
Goditje alla Roberto Carlos për fëmijën-talent (VIDEO) Si goli historik i Roberto Carlos përballë Francës. Nuk ka asnjë ndryshim. Dhe kur diçka e tillë provon ta bëjë një fëmi
Hernanes: Ronaldo, inspirimi im Transferimi mw i ri i Interit, Hernanes, ka thënë se ai shikon brazilianin Ronaldo si inspirim tw tijn. 28-vjeçari er
Barca "manita" Levantes, Messi nuk aktivizohet (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultati 5-1 në ndeshjen e kthimit Levanten ku e para kishte përfunduar 4-1 për Barcën. Gol
Goli i CR7-ës i kushton 500 doreza (VIDEO) Roberto si duket ka harruar për një moment se kundërshtar do ta kishte lojtarin më të mirë në botë, ku vuri bast 500 pal
Top 11 ëndrrash për Turqinë (FOTO LAJM) Ronaldinho te Besiktas. Lajmin është konfirmuar nga vetë Drejtori Sportiv i skuadrës nga Stambolli, Ahmet Kavalci, i cil
Mancini zyrtarisht në Galatasaray (VIDEO) Roberto Mancini do të jetë trajneri i ri i Gallatasarajit pas largimit të Fatih Terim nga drejtimi i klubit turk. 48-
Roberto Mancini në Galatasaray Pas ndërprerjes së kontratës me teknikun Fatih Terim, Galatasaray ka gjetur trajnerin e ri. Ai është Roberto Mancini, i
Galatasaray, 8 kandidatë për të zëvëndësuar Terim (FOTO LAJM) Kaos në shtëpinë e Galatasaray pas largimit të Fatih Terim. Për të zëvëndësuar "Perandorin", klubi turk po shqyrton disa
Shpërthen R. Carlos: Mou kujdes nga Eto'o Samuel Eto’o iu bashkua këtë vetë Chelsea-t duke u larguar me parametra zero nga Anzhi, ku për 3 vite u bë lojtari më i
Zyrtare: Roberto Soldado te Tottenham Klubi i Tottenham zyrtarizoi në faqen e tij në internet blerjen e Roberto Soldados nga Valencia, i cili i ka kushtuar lo