999 rezultate për

roberto

Shaqiri e le në hije, te Inter plas rasti "Kovaçiç" Blerja e Xherdan Shaqirit u prit me bujë të madhe nga tifozët e Interit, por këta të fundit kurrë nuk e kishin menduar s
Inter, dopio-goditje nga City? (FOTO LAJM) Dopio-goditje nga Manchester City? Emri i Yaya Toure qarkullon prej javësh në ambjetet e Interit, ndërsa emri më i ri ës
Hija e PSG-së mbi Mancinin, gati zëvëndësuesi Roberto Mancini e ka deklaruar: vitin e ardhshëm Interi i tij do të luftojë për titullin kampion. Por kjo nëse do të vaz
"Kam fjetur më shumë me Roberto Carlos-in sesa me gruan" Ish-ylli brazilian, "Fenomeni" Ronaldo, ka thënë në një intervistë për revistën "Sports Illustrated" se ka fjetur më shu
Formacionet zyrtare të Empoli-Inter, Shaqiri e nis nga stoli (FOTO LAJM) Java e 19 e Serie A nis me ndeshjen e mes Empolit dhe Interit. Zikaltrit, që vijnë në këtë përballje pas fitores 3-1 nda
Super – Barça shkatërron Elche-n (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Barcelona nuk e ka patur të vështirë të fitojë përballë Elches, duke e mposhtur ekipin inferior m
Vidiç rikthehet te Manchester United? Nemanja Vidiç mund të rikthehet te Manchester United gjatë merkatos së janarit. Mbrojtësi serb, i cili iu bashkua në ver
Roma-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Një tjetër klasike do të luhet sot në 20:45 në Serie A, ku skuadrat e Romës dhe Interit do të sfidojnë njëra–tjetrën në
Roberto Cavalli feston 74 vjetorin Roberto Cavalli ka festuar 74 vjetorin, ndërsa ka qënë i rrethuar nga trëndafilat dhe dhuratat e shumta. Stilisti i
Shifrat e shkarkimit të Mazzarrit dhe rikthimit të Mancinit Vendimi i presidentit të Inter Erick Thohur për të shkarkuar Walter Mazzarri dhe për të risjellë Roberto Mancinin do të
Shkarkohet Mazzarri, Mancini rikthehet te Interi Një lajm shumë i bujshëm vjen nga shtëpia e Interit. Presidenti Erick Thohir ka shkarkuar teknikun Walter Mazzarri. Në v
Mancini: Unë te Interi? Kurrë mos thuaj kurrë Roberto Mancini nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në stolin e Interit. Në një intervistë për mediat italiane 51 – v
Juve fiton, tani shpreson (VIDEO) Juventusi ka arkëtuar pikë të plota pas fitores prej 3-2 kundër Olympiakos Piraeus në ndeshjen e vlefshme për Grupin A t
Inter, ja emrat e nxehtë për janarin (FOTO LAJM) Kriza e rezultateve në Serie A po i shtyn drejtuesit e Interit të përgatiten për përforcime gjatë merkatos së janarit. P
Shijojeni! Loret Sadiku gol alla Roberto Carlos (VIDEO) Skuadra turke e Mersin ku aktivizohet edhe mbrojtësi kosovar, Loret Sadiku është ndeshur me skuadrën e Kardemir Karabuks
Roberto Carlos i tregon botës: Ndodhem në Kosovë (FOTO LAJM) Ku ka reklamë më të mirë se ajo që të bën një ish kampion Bote si Roberto Carlos. Ish ylli i kombëtares së Brazilit dhe
Sivaspor në Prishtinë, Roberto Carlos: I lumtur që vij këtu Skuadra turke e Sivaspor, që ka për trajner të madhin Roberto Carlos, ka mbërritur në Kosovë. Ish kampioni i Brazilit dh
Roberto Cavalli i shkruan Çiljetës, Bleona bëhet xheloze Para pak ditësh bëri shumë bujë lajmi se Roberto Cavalli vlerësonte format e kolme të Çiljetës. Kaq ka mjaftuar që Bleon
Roberto Carlos i emocionuar: Mezi po pres të jem në Prishtinë Skuadra e Prishtinës më 6 shtator do të zhvillojë një ndeshje miqësore me skuadrën turke Sivasspor, dhe këtë takim mezi
Roberto Cavalli i shkruan Çiljetës, kërkon ta telefonojë Ndonëse ka pak kohë që ka sjellë në jetë djalin, Çiljeta gëzon linja perfekte dhe kjo nuk i ka shpëtuar jo vetëm fansave