999 rezultate për

roberto

City, shkarkohet Roberto Mancini Manchester City ka zyrtarizuar shkarkimin e Roberto Mancinit me një njoftim zyrtar në faqen zyrtare të klubit. Skuadra d
Rekordi, CR7 ndjek Roberto Carlos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo vazhdon tëshënojë e të thyejë rekorde me fanellën e Real Madrid. Me golat e shënuar dje në "San Mames"
Lista e Mançinit, ja lojtarët që mund të largohen këtë verë (FOTO-LAJM) Roberto Mancini mund të nxjerrë 11 lojtarë në shitje në fund të këtij sezoni, përfshirë edhe yje si Carlos Tevez, Samir
Roberto Carlos: Neymar i përshtatet Barçës Ish-futbollisti i Brazilit, Roberto Carlos ka deklaruar se se e ardhmja e Neymar është në Camp Nou. Ai këtë ide të tijën
Balotelli këshillon City-n: Mbani Mancinin Mario Balotelli flet për "The Sun" dhe fton ish skuadrën e tij, Manchester City-n, të mos heqë dorë nga trajneri aktual
Roberto Mançini shpreh interesin për Luis Suarez Roberto Mançini ka shprehur deshiren per te afruar ne skuadren e tij yllin e Liverpulit, Luis Suarez. Në nje prononcim p
Roberto Carlos në Madrid për Kaka Mes Real Madrid dhe Milan futet Anzhi. Skuadra ruse duket e vendosur që për merkaton e janarit goditja të quhet Ricardo
Roberto Carlos kërkon të tërheqë në skuadrën e tij edhe Beckham Roberto Carlos duket se po bën përpjekjet për të sjellë në skuadrën e tij të Anzhit edhe të David Beckham. Sipas tabloid
Balotelli jep autografe nga Bentley i tij (VIDEO) Pas sherrit të djeshëm me trajnerin Roberto Mancini sulmuesi italian i Manchester City-t, Mario Balotelli ka vijuar norm
Ofendoi Muller, pritet largimi i gazetarit Teksa Lionel Messi theu rekordin e legjendës gjermane Gerd Muller, urrejtja e mediave spanjolle ka arritur kulmin ndaj i
Mancini, 3 ndeshje për të shpëtuar pankinën Tabloidi britanik "Daily Star" sot flet për të ardhmen e trajnerit italian të Manchester City-t, Roberto Mancini. Drejtu
Berlusconi e ka vendosur: Balotelli në janar Presidenti i Milan e ka vendosur tashmë: do Mario Balotellin kuqezi që në janar. Sipas asaj që raporton e përditshmja sp
Terry, fanellë "pro" Di Matteos (FOTO LAJM) Rafa Benitez nuk u rrit aspak mirë nga tifozët e Chelsea-t, por kësaj here në Anbgli po bën zhurëm edhe veprimi i kapite
Di Matteo: Jam krenar Roberto di Matteo është shprehur krenar me aventurën e tij në krye të Chelsea-t edhe pse u shkarkua të mërkurën pas vetë
Të gjithë kundër trajnerëve "Made in Italy" (FOTO LAJM) Etiketa "made in Italy" fillon të humbasë terren. Pas sezoneve të fundit me shumë trofe kombëtarë dhe ndërkombëtarë të f
Mancini: Ronaldon e ndal me polici Po bën xhiron e botës deklarata simpatike e trajnerit të Manchester City, Roberto Mancini për yllin portugez të Real Mad
Balotelli do të ishte si Messi dhe CR7 nëse... Roberto Mancini po përgatitet të presë në "Etihad Stadium" Real Madridin në ndeshjen e vlefshme për Champions League ku
Falcao, takim Atletico-City Sipas asaj që raporton "Sunday Mirror", Drejtori i Përgjithshëm i Ateltico Madrid Migel Angel Gil Marin është takuar me
Guardiola do vetëm Chelsean Pep Guardiola dëshiron të jetë trajneri i ri i Chelsea-t. Në Angli janë të sigurtë: ish tekniku i Barcelonës i ka konfir
Trajneri më i mirë, Del Bosque favorit Lista me 10 trajnerët kandidatë për çmimin si më i miri i vitit nuk ka shumë surpriza. I vetmi që bie në sy për mungesën