999 rezultate për

roberto

Roberto Carlos e shikon si të vështirë situatën e Realit për Kampionatin Ish-mbrojtësi legjendar i Real Madridit, Roberto Carlos ka analizuar situatën aktuale të Real Madridit në emisionin ‘El
Nervozizmi i Ronaldo në ndeshjen kundër Malagas, këtë herë i drejtohet portierit kundërshtar (VIDEO) Real Madridi fitoi me rezultat 3-2 ndaj Malagas në La Liga. Cristiano Ronaldos shënoi në Bernabeu (në një ndeshje në La
Bankieri italian shfrytëzoi emrin e djalit që vdiq në Kosovë (VIDEO) Kishte qenë 12 nëntori i vitit 1999, kur Roberto Bazzoni një ortoped i njohur italian ishte nisur së bashku me 24 profes
Pyetet për lidhjet politike, vëllai i mafiozit godet gazetarin (VIDEO) Një incident i rëndë është filmuar nga kamerat e televizionit kombëtar italian RAI, ku një prej gazetarëve është sulmuar
Barcelona barazon rezultatin Bracelona ka arritur të barazojë shfrat në "Wanda Metropolitano" ndaj Atletico Madrid. Luis Suarez e dërgoi topin n
Getafe – Barcelona formacionet startuese Barcelona do të mundohet të mbetet një prej skuadrave të vetme që nuk ka pësuar humbje në La Liga. Katalonasit do të
Marcelo rinovon deri në 2022 Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë më
Roberto Carlos përfundon në burg Departamenti i Drejtësisë në Rio de Janeiro ka urdhëruar burgosjen e ish-futbollistit brazilian Roberto Carlos për tre m
Roberto mohon zërat për një largim nga Barcelona Sergi Roberto ka thënë se është i lumtur në Barcelonë dhe nuk po kërkon të largohet. Këtë verë është raportuar se Rob
Barcelona ia pret shkurt Manchesterit për Roberton Shpresat e Manchester United për nënshkrimin e Sergi Roberto janë thyer nga Barcelona. Spanjolli ka qenë i lidhur me
Katër ekipe të gatshme për pagesën e klauzolës së Robertos, madje dhe Milan Sport raporton se nënshkrimi i Paulinho ka shtyrë Sergi Roberto më pranë largimit nga Barcelona. 25-vjeçari e sheh ar
United gati për tu bërë "PSG e dytë" në dyert e Barcelonës Manchester United është gati të aktivizojë klauzolën e lirimit të mesfushorin e Barcelonës Sergi Roberto. Spanjollja
Legjenda Roberto Baggio “E rimendoj akoma penalltinë e gabuar në finale e USA ’94 kundër Brazilit. Hidhërimi nuk më është pakësuar, nuk do të më
Barca dhe United në garë me kohe, rinovim apo pagësë klauzole? Barcelona nuk do të lejojë largimin e Sergi Robertos këtë verë pas interesimit të Manchester United. Këtë javë raport
Ia mësuan "pikën e dobët" Barcelon, gati thyerja e klauzolës për lojtarin tjetër Manchester United dhe Chelsea po konsiderojnë një lëvizje për mesfushorin e Barcelonës Sergi Roberto, sipas Don Balon.
E bujshme, Roberto Carlos kandidat për të marrë drejtimin e Shqipërisë Federata Shqiptare e Futbollit po mendon për një emër të madh si pasues të De Biasit në krye të kombëtares. Pas Pippo In
U habitët kur Valverde u bë trajner i Barcelonës. Ja çfarë thotë Roberto Fernandez Roberto Fernandez i cili ka një rol kyç në stafin drejtues të Barcelonës ka shpjeguar arsyet se pse Enrique Valverde u b
U akuzua se kishte përdorur doping, Roberto Carlos sqaron të vërtetën! Një nga legjendat e Brazilit dhe Real Madrid, Roberto Carlos, është përfshirë së fundmi në një dokumentar të rrjetit tel
E pabesueshme, Marcelo e festoi i dehur Championsin e 12-të Yjet e Realit kanë festuar si të çmendur pas finales së fituar 4-1 ndaj Juventusit. Për “galaktikët”, ky është trofeu i
Roberto Carlos kujton golin ndaj Francës në 1997-ën: As vetë nuk e di si e bëra! (VIDEO) Ish-futbollisti i Brazilit, Roberto Carlos ka befasuar me komentin që i ka bërë një ndër golave më spektakolarë në histo