999 rezultate për

roberto

Ancelotti kthehet në emrin kryesor për pankinën e Italisë Carlo Ancelotti qëndron para Roberto Mancinit për postin e trajnerit të Italisë. Gjatë orëve të fundit, në Romë, ësht
Kundër Celta Vigos Barcelona startoi pas 16 vitesh pa një talent të vetin Për një klub që ka histori në prodhimin e lojtarëve dhe në vitet e fundit ka prodhuar talentët më të mëdhenj në botë, nd
Pamje që tërbojnë tifozët e Barcelonës, Iniesta i thotë Robertos: Do të eleminohemi (VIDEO) Andres Iniesta e dinte se do të eleminoheshin. Për mbarë botën eleminimi i katalanasve erdhhi i mrekulli, por Iniesta is
Liverpool përmbys Manchester Cityn (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Autroi i golit është braziliani,
Formacionet zyrtare: Barcelona - Roma Barcelona dhe Roma do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e parë në UEFA
Coutinho kapet keq nga gazetari, i tregohet një këngë që nuk i pëlqen fare (VIDEO) Përfaqësuesja e Brazilit fitoi ndaj Argjentinës me rezultat 1-0 dhe Philippe Coutinho për një moment u ndalua nga një ga
Roberto Carlos flet për dëmtimin e Neymarit, dhe i uron shërim të shpejtë Ish-lojtari i Real Madridit, Roberto Carlos, ka analizuar në gazetët franceze, "France Football" për ekipin kombëtar të
Sergi Roberto merr një mesazh special nga shoku i skuadrës (VIDEO) Nga ai që e priste më së paku, Roberto ka marrë mesazh urimi, ndoshta më të mirin, që e shtyn të punojë shumë dhe të shi
Roberto Saviano: Erdogani, kërcënim për të gjithe Gazetarë të burgosur pastaj të liruar pas asnjë shpjegim. Të drejtat e mohuara në Turqi janë një çështje europiane Ditë
Roberto: Dua të ndjek hapat e Iniestas dhe Messit Sergi Roberto sot rinovoi kontratën e tij me klubin e Barcelonës deri në vitin 2022. Në kontratën e tij të re me klub
Roberto rinovon me Barcelonën, klauzolë e frikshme Barcelona ka rinovuar kontratën me anësorin Sergi Roberto, duke e zgjatur deri në vitin 2022, duke qenë se aktualja përf
Ka gol në ndeshjen Southampton - Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Southamptonit në " St. Mary Stadium". Goli është shënuar nga Roberto Firmino në
Ribashkohet treshja galaktike e Realit të Madridit, ja si ndihen David Beckham, Ronaldo dhe Roberto Carlos kanë qenë pjesë e Realit të Madridit në Bernabeu. Ata kaluan katër vite së bas
Datolo shënon gol si ai i Roberto Carlosit (VIDEO) Në kampionatin argjentinas është shënuar një gol i jashtëzakonshëm nga futbollisti Datolo. Futbollisti argjentinas i
Zyrtare: Sergi Roberto rinovon konktratën me Barcelonën FOTO LAJM) Barcelona dhe Sergi Roberto më në fund kanë arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës së mbrojtësit spanjoll në “Cam
Nostalgji për golin e Roberto Carlos? Shijojeni nga një lojtar tjetër (VIDEO) Ndonëse Roberto Carlos është kthyer në një shënues të paarritshëm me golat e tij, Walter Musona u përpoq ta ndjekë.
Roberto Carlos shpjegon se cili është dallimi mes Cristianos dhe Messit Ish anësori Madrilen, Roberto Carlos nuk ka dyshime dhe ka disa arsye për atë se Cristiano Ronaldo është më i mirë se ar
Roberto Carlos optimist: Vinicius do ta marrë për dore Realin Carlos mendon se talenti brazilian, Vinicius Jr. do të bëhet së shpejti idhull i tifozëve të Los Blancos. “Unë kam qe
Shikoni super golin alla Roberto Carlos të shënuar në Turqi (VIDEO) Faza çerekfinale e Kupës së Turqisë, dha një moment historik në të cilën u shënua një super gol, që me shumë gjasa do të
Këto janë shënuesit më të mirë në historinë e derbit Juventus - Inter Derbi mes Juventusit dhe Interit i njohur ndryshe si “Derby d’Italia” do të zhvillohet gjashtë të shtunës mbrëma me fil