999 rezultate për

roberto

Sergi Roberto merr një mesazh special nga shoku i skuadrës (VIDEO) Nga ai që e priste më së paku, Roberto ka marrë mesazh urimi, ndoshta më të mirin, që e shtyn të punojë shumë dhe të shi
Roberto Saviano: Erdogani, kërcënim për të gjithe Gazetarë të burgosur pastaj të liruar pas asnjë shpjegim. Të drejtat e mohuara në Turqi janë një çështje europiane Ditë
Roberto: Dua të ndjek hapat e Iniestas dhe Messit Sergi Roberto sot rinovoi kontratën e tij me klubin e Barcelonës deri në vitin 2022. Në kontratën e tij të re me klub
Roberto rinovon me Barcelonën, klauzolë e frikshme Barcelona ka rinovuar kontratën me anësorin Sergi Roberto, duke e zgjatur deri në vitin 2022, duke qenë se aktualja përf
Ka gol në ndeshjen Southampton - Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Southamptonit në " St. Mary Stadium". Goli është shënuar nga Roberto Firmino në
Ribashkohet treshja galaktike e Realit të Madridit, ja si ndihen David Beckham, Ronaldo dhe Roberto Carlos kanë qenë pjesë e Realit të Madridit në Bernabeu. Ata kaluan katër vite së bas
Datolo shënon gol si ai i Roberto Carlosit (VIDEO) Në kampionatin argjentinas është shënuar një gol i jashtëzakonshëm nga futbollisti Datolo. Futbollisti argjentinas i
Zyrtare: Sergi Roberto rinovon konktratën me Barcelonën FOTO LAJM) Barcelona dhe Sergi Roberto më në fund kanë arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës së mbrojtësit spanjoll në “Cam
Nostalgji për golin e Roberto Carlos? Shijojeni nga një lojtar tjetër (VIDEO) Ndonëse Roberto Carlos është kthyer në një shënues të paarritshëm me golat e tij, Walter Musona u përpoq ta ndjekë.
Roberto Carlos shpjegon se cili është dallimi mes Cristianos dhe Messit Ish anësori Madrilen, Roberto Carlos nuk ka dyshime dhe ka disa arsye për atë se Cristiano Ronaldo është më i mirë se ar
Roberto Carlos optimist: Vinicius do ta marrë për dore Realin Carlos mendon se talenti brazilian, Vinicius Jr. do të bëhet së shpejti idhull i tifozëve të Los Blancos. “Unë kam qe
Shikoni super golin alla Roberto Carlos të shënuar në Turqi (VIDEO) Faza çerekfinale e Kupës së Turqisë, dha një moment historik në të cilën u shënua një super gol, që me shumë gjasa do të
Këto janë shënuesit më të mirë në historinë e derbit Juventus - Inter Derbi mes Juventusit dhe Interit i njohur ndryshe si “Derby d’Italia” do të zhvillohet gjashtë të shtunës mbrëma me fil
Roberto Carlos e shikon si të vështirë situatën e Realit për Kampionatin Ish-mbrojtësi legjendar i Real Madridit, Roberto Carlos ka analizuar situatën aktuale të Real Madridit në emisionin ‘El
Nervozizmi i Ronaldo në ndeshjen kundër Malagas, këtë herë i drejtohet portierit kundërshtar (VIDEO) Real Madridi fitoi me rezultat 3-2 ndaj Malagas në La Liga. Cristiano Ronaldos shënoi në Bernabeu (në një ndeshje në La
Bankieri italian shfrytëzoi emrin e djalit që vdiq në Kosovë (VIDEO) Kishte qenë 12 nëntori i vitit 1999, kur Roberto Bazzoni një ortoped i njohur italian ishte nisur së bashku me 24 profes
Pyetet për lidhjet politike, vëllai i mafiozit godet gazetarin (VIDEO) Një incident i rëndë është filmuar nga kamerat e televizionit kombëtar italian RAI, ku një prej gazetarëve është sulmuar
Barcelona barazon rezultatin Bracelona ka arritur të barazojë shfrat në "Wanda Metropolitano" ndaj Atletico Madrid. Luis Suarez e dërgoi topin n
Getafe – Barcelona formacionet startuese Barcelona do të mundohet të mbetet një prej skuadrave të vetme që nuk ka pësuar humbje në La Liga. Katalonasit do të
Marcelo rinovon deri në 2022 Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë më