999 rezultate për

robert

Kundër Celta Vigos Barcelona startoi pas 16 vitesh pa një talent të vetin Për një klub që ka histori në prodhimin e lojtarëve dhe në vitet e fundit ka prodhuar talentët më të mëdhenj në botë, nd
Roberti flet publikisht për Norën: Bashkë derisa vdekja të na ndajë! Dashuria e tyre nisi vite më parë, njëri muzikant, ndërsa tjetra këngëtare e njohur e skenës. Sot pas 10 vitesh ata
Benzema bie sërish në radarët e PSG-së Sipas mediumit Le10Sport, PSG mund ta kthejë vëmendjen e tyre drejt një lëvizjeje të verës për sulmuesin e Real Madridit
Pamje që tërbojnë tifozët e Barcelonës, Iniesta i thotë Robertos: Do të eleminohemi (VIDEO) Andres Iniesta e dinte se do të eleminoheshin. Për mbarë botën eleminimi i katalanasve erdhhi i mrekulli, por Iniesta is
Liverpool përmbys Manchester Cityn (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Autroi i golit është braziliani,
Nora Istrefi tradhton Robertin Dashuria e tyre nisi vite më parë, njëri muzikant, ndërsa tjetra këngëtare e njohur e skenës. Sot pas 10 vitesh ata
Tinka Kurti thumbon publikun: Bërtasin vetëm Robert Ndrenika, të tjerët në hije E ftuar në Thumb, aktorja e mirënjohur Tinka Kurti ka bërë një deklaratë shumë thumbuese. Në një bisedë për të rikujt
Formacionet zyrtare: Barcelona - Roma Barcelona dhe Roma do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e parë në UEFA
Robert Ndrenika i bën parashikimin Ramës: Dhe dy vite je në pushtet! Vazhdojnë protestat për Teatrin Kombëtar nga aktorët të cilët i kanë dhënë zë këtij teatri në dekada me rradhë. Si në
Heynckes e tregon me plot klas të ardhmen e Lewas Jupp Heynckes para takimit derbi të Bundesligës kundër Borussia Dortmundit, ka folur edhe rreth mundësisë një largimi të
U ndanë se e tradhtoi me një 20 vjeçare? Nora tregon për krizën me Robertin Nora Istrefi beson se gjithçka mund të falet në një marrëdhënie, përveç tradhtisë. Këngëtarja ka treguar në emisioni
Pas deklaratës së Norës për tradhtinë, Roberti poston letrën e dashurisë së një vajze tjetër Nora Istrefi beson se gjithçka mund të falet në një marrëdhënie, përveç tradhtisë. Këngëtarja ka treguar në emisioni
Coutinho kapet keq nga gazetari, i tregohet një këngë që nuk i pëlqen fare (VIDEO) Përfaqësuesja e Brazilit fitoi ndaj Argjentinës me rezultat 1-0 dhe Philippe Coutinho për një moment u ndalua nga një ga
Roberto Carlos flet për dëmtimin e Neymarit, dhe i uron shërim të shpejtë Ish-lojtari i Real Madridit, Roberto Carlos, ka analizuar në gazetët franceze, "France Football" për ekipin kombëtar të
"Je idhulli im", Gentian Zenelaj prek me fjalët për Robert Ndrenikën Robert Ndrenika është një nga aktorët më të dashur për publikun. Aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj me anë të një
"Lewa tek Reali? Ua siguroj 100 % se kjo është e ardhmja e tij" Karl-Heinz Rummenigge është i bindur se nuk do të shitet Robert Lewandowski. Rummenigge shprehet i bindur se përkundrejt
Urimi plot dashuri i Robertit për Norën (FOTO LAJM) Çifti Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë shumë të pëlqyer. Për Norën dhe Robertin dita e sotme është shumë e veçant
Julia Roberts e emocionuar, për herë të parë në një serial televiziv Julia Roberts është një aktore e njohur për shumë filma, e vlerësuar me shumë çmime, por asnjëherë nuk ka qenë protagoni
Çfarë parashikon horoskopi për "peshqit", Mamaqi vë në siklet amerikanët Pas deklaratës së Ambasadorit Amerikan në Tiranë, Donald Lu, i cili foli për "peshq të mëdhenj" dhe kërkoi nga autoritet
Robert Aliaj do të ketë emisionin e tij? Robert Aliaj e kemi njohur nga pjesëmarrja si anëtar jurie në emisione të ndryshme, por të tjerë e njohin që prej kohës