Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

robert

Robert Ndrenika kërcënon Ramën: Tani fillon lufta! Ditën e sotme aktorë të njohur të teatrit dhe përfaqësues të kulturës ishin të pranishëm në Komisionin e Kulturës. Mb
Delle Alli për Roberto Carlos: Është 'braziliani' i Anglisë Roberto Carlos vlerëson kombëtaren e Anglisë, sepse talenti nuk i mungon, por ka një lojtar mbi gjithë të tjerët që e ma
Rama si Erdogani, Robert Ndrenika akuzon kryeministrin për prishjen e Teatrit Kombëtar Artistët nuk kanë hequr dorë nga mbrojtja e Teatrit Kombëtar pavarësisht se qeveria e ka ndarë mendjen për t'a prishur d
Bayern Munich "izolon" Robert Lewandowski Bayern Munich ka vendosur që "yllin" polak, Robert LeWandowski të mos e lërë të largohet. Presidenti i klubi, Uli Ho
Trajneri i Belgjikës tregon arsyen se pse nuk e grumbulloi Nainggolanin në Botëror Të gjithë e dimë mënyrën se si u la jashtë botërorit lojtari kyç i Romes, Radja Nainggolan. Reagimi i Naingolan nuk
Supergoli i Roberto Carlos nga 35 metra distancë (VIDEO) Nëse do të pyesnim çfarë iu kujton “Tournoi de France”, të paktë janë ata që do të përgjigjeshin se bëhet fjalë për një
Legjendat rikthehen në skenë, çfarë goli nga kombinimi Roberto Carlos – Raul (VIDEO) Legjendat e Real Madrid kanë zhvilluar një ndeshje miqësore sonte kundër legjendave të Arsenal në Santiago Bernabeu.
Juventus "shënjestron" Robert Lewandowskin Vetëm dy ditë më parë agjenti i Robert Lewandowski, deklaroi se klienti i tij dëshiron të lëvizi nga Bayern Munich. M
Roberti i vë kufirin Tunës Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës, të cilat tashmë janë
Roberti paralajmëron Tunën: Mos ma përmend kurrë emrin Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Capello: Ronaldo te United, Lewandowski në Madrid Fabio Capello ka deklaruar së fundmi se të ardhmen e Cristiano Ronaldo-s me shumë mundësi e shikon në Angli tek ish-kuad
Konfirmohet largimi i Lewandowski nga Bayern Munich Agjenti izraelit, Pini Zahavi, ka konfirmuar së fundmi se Robert Leëandoëski është shumë pranë largimit nga Bayern Munic
Robert Lewandowski kërkohet nga Chelsea Sipas gazetës britanike Daily Telegraph, sulmuesi i Bayern Munich Robert Lewandowski është duke u kërkuar nga Chelsea.
Sergi Roberto ngacmon në Instagram lojtarin e Kombëtares Shqiptare (FOTO LAJM) Mbrojtësi shqiptar, Ivan Balliu nuk është grumbulluar nga trajneri Christian Panucci, për 2 miqësoret atë ndaj Kosovës d
Nora është zënë me Tunën pasi ftoi në ditëlindje vajzën jashtë martese të Robertit Deklarata e djeshme e Robert Berishës në studion e emisionit të pasdites, “Rudina”, shkaktoi jo pak bujë. Për herë t
Pas deklaratës së Robertit për të, Tuna bën këtë veprim (FOTO LAJM) Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Robert Berisha flet hapur, tregon arsyen pse Nora dhe Tuna nuk flasin Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Çmendet Chelsea, ofron 114 milionë euro për Robert Lewandowski Sipas “Telegraph”, Chelsea është gati të ofrojë 114 milionë euro për bomberin e Bayern Munich, Robert Lewandowski. Blutë
PSG nis bisedimet me Lewandowskin Paris Saint-Germaini ka nisur bisedimet me sulmuesin e Bayern Munichut, Robert Lewandowskin. Sipas L'Equipe skuadra f
Roberto Mancini emëron kapitenin e ri pas largimit të Buffonit Ditën e djeshme, tekniku i ri i Italisë, Roberto Mançini bëri publike listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen e p