Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

robert

I "frikshmi" Roberto Carlos ende nuk ka harruar të godas (VIDEO) Legjenda e futbollit, Roberto Carlos u bë i famshëm për aftësitë e tij për ta goditur topin veçanërisht nga gjuajtjet e
Roberto Mancini zbulon listën e lojtarëve për ndeshjet e Ligës së Kombeve Jemi shumë afër fillimit të Ligës së Kombeve dhe i fundit që ka bërë të ditur listën me lojtarët e grumbulluar për këtë
Të dy të suksesshëm dhe të famshëm, Roberti tregon martesën me Norën Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Ata janë të martuar prej 12
Çmenduri! Bayern refuzoi 150 milion për këtë lojtar Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, ka bërë të ditur se gjatë merkatos së verës ka refuzuar ofertë prej 150 milio
Nis ndërtimi i rrugës së re që lidh Rr. “Tish Daija” me Rr. “Robert Zhvarc” në Njësinë 5, Tirane Pas rehabilitimit të hyrjes dhe ndërtimit të rrethrrotullimit në Rr. “Medar Shtylla”, çka lehtësoi trafikun në gjith
Manchester United mund të bëj ofertë për Robert Lewandowski Manchester United duket se do të bëj një goditje të madhe gjatë kësaj merkato verore. Sipas tabloidit britanik "Daily
Reagon Robert Ndrenika pasi formosi për shembjen e Teatrit: Shkela mbi veten time Firmosja e Robert Ndrenikës për shembjen e Teatrit Kombëtar i habiti të gjithë. Pas këtij vendimi, pati shumë kritik
Nuk ndalen shpërthimet në shtëpinë e të dënuarit, sulmohet për herë të tretë Një shpërthim me eksploziv ka tronditur gjatë natës Bathoren. Tritoli u vendos në garazhin e banesës së Gazmir Dacit, nd
Gazeta prestigjoze e pëson keq, dëmshpërblen legjendën braziliane Gazetat shumë herë akuzohen se publikojnë lajme jo të sakta dhe më keq akoma lajme të pavërteta. Por me sa duket edh
Pas shumë kohësh, Julia Roberts shihet me bashkëshortin Danny Moder Julia Roberts është fotografuar me një fustan të shumngjyrshëm, në plazh në Malibu të premten në mëngjes. Aktorja 50-
Skenat provokuese të Norës, flet Robert Berisha Pak javë më parë, Nora Istrefi prezantoi këngën e saj të re, "As ni gotë’, ku ndër të tjera ajo ç’ka binte në sy ishte
Tradhtoi burrin, mamaja e Kardashianëve rrëfen për herë të parë Edhe Kris Jenner bën gabime. Mamaxherja e klanit Kardashian-Jenner rrëfeu në një intervistë për “OBJECTfied” para Harvey
U fut në kurth nga Veliaj, Robert Ndrenika shpjegon se çfarë pranoi nga Teatri Kombëtar I futur në një mënyrë në kurth prej Erion Veliajt, i cili shpërndau me shpejtësi në media lajmin se Robert Ndrenika pran
Roberto Carlos: Lojtari i rëndësishëm për Brazilin është Coutinho Te Brazili gjithnjë e më shumë përmendet emri i Neymar si ylli kryesor i ekipit. 26-vjeçari shihet si lojtari pa të cili
Meta keqpërdor Robert Ndrenikën Ai për Teatrin, por kthehet debati më i nxehtë aktualisht duke marrë vëmendje të madhe të klasës politike, medias si edh
Veliaj: I madhi Robert Ndrenika është pro Teatrit të Ri! Kryebashkiaku Erion Veliaj, i cili ndodhet në Barcelonë në pritje për të mësuar nëse Sheshi Skënderbej do të marrë çmimi
Robert Ndrenika lodhet nga politika, i shkruan urgjentisht Metës Aktori i madh i skenës, Robert Ndrenika, i ka shkruar një letër Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta. Ndrenika thotë
"Përbindëshi" që torturoi për vdekje shokun e tij, ndërsa regjistronte momentin Një "përbindësh sadist" regjistroi veten duke rrahur, torturuar dhe vrarë shokun e tij. Një juri në gjykatë dëgjoi se si
Roberto Carlos "thumbon" Messin për Botërorin "Ylli" Barcelonës përsëri do të jetë në kërkim të lavdisë globale me kombëtaren e tij. Leo Messi është shprehur se d
"Çmendet" Taulant Balla, sulmon Robert Ndrenikën Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u është përgjigjur ankesave të aktorëve të teatrit gjatë