999 rezultate për

robert

Real Madrid ka gati mega ofertën për yllin e Liverpoolit Florentino Perez duket se e dëshiron Roberto Firminon me çdo kusht në skuadrën e tij. Liverpool është raportuar se do
Tuna i futi vëllezërit në sherr, a flet Roberti me Patrisin? Vitin e kaluar sherri mes Tunës dhe Robertit ka qenë në qendër të vëmendjes së medias për muaj të tërë. Roberti deklaroi
Liverpooli mendon për të ardhmen, i rinovon kontratën mbrojtësit të talentuar (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë Liverpool rinovoi me mbrojtësin Robertson, ndërsa sot ka ardhur zyrtarizimi i rinovimit të kontra
Klopp jashtëzakonisht i kënaqur me kontratën e re të Robertson Pak orë më parë është bërë e ditur se Andrew Robertson ka nënshkruar kontratë të re me Liverpool. Kontrata ishte pesë
Zyrtare: Andy Robertson rinovon kontratën me Liverpoolin Andy Robertson ka rinovuar kontratën me klubin anglez, Liverpool. Mbrojtësi i majtë i Reds ka nënshkruar një kontratë
Çfarë fiziku ka bashkëshortja e Robert Lewandowskit (FOTO LAJM) Anna Lewandowska, bashkëshortja e sulmuesit polak të Bayernit të Mynihut, Robert Lewandowski, është përzgjedhur imazhi i
Tuna flet për herë të fundit publikisht për Robertin Tuna është pyetur në Mirage se kur do ta bëjë Tianin e vogël me një motër ose vëlla. “Kohëve të fundit po ballafaqohe
Liverpooli përmbys Arsenalin (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur Arsenalin për 2 minuta lojë në "Anfield Road". Të dy golat i ka shënuar sulmuesi brazilian,
Roberto Mancini uron Krishtlindjet (VIDEO) Roberto Mancini trajneri kombëtares italiane, ka uruar Krishtlindjet përmes rrjetit social Tëitter,shkruan Albeu.com.
Gattuso rrezikon të shkarkohet GenNaro GatTuso mori përsipër fajet e humbjes ndaj Fiorentinës, por me sa duket do të jetë kjo javë që do të vendosë për
"Ah ku më hodhi Zoti", gjermania këndon me Robert Aliajn në protestën e studentëve (VIDEO) Një video për të mos u humbur është ajo e publikuar nga Robert Aliaj, ku një shtetase gjermane këndon në protestë këngën
Robert Pires: Si Messi ka shumë pak Lionel Messi mund të ketë përfunduar vetëm në pestë në Topin e Artë 2018, ai ka cilësi që askush tjetër nuk ka, kështu e
Nis revanshi/ Policia procedon 25 peotestues , mes tyre Robert Alia dhe Edmond Tupja Pas protestës së studentëve Policia ka proceduar penalisht 25 persona. Edhe pse kjo ka qënë ndër protestat më paqëso
"Po flas shqip, jo kinezçe", konflikohet Roberti dhe Alketa Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një komplim
"Ku e lam' e ku na mbeti, këtu vdes për bukë mileti!", Robert Aliaj bashkë me studentët (VIDEO) Arsti i njohur Robert Aliaj po i prin në këto momente protestës së studentëve me këngën e tij të fundit, tashmë, një mes
Nuk kaloi në finale, Robert Aliaj quan “artistë tallavaje” kolegët Robert Aliaj nuk kaloi dot në finale. Kjo sigurisht e ka bërë të ndihet keq artistin dhe kjo pa arsye. “Kjo këngë,
Robert Aliaj kundër protestës te Unaza e Re: Kanë vjedhur tokën Teksa ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, Arjan Çani e ka pyetur Robert Aliaj Dragot lidhur me
Leila habit për atë që thotë për Robertin: Do të lidhesha, por është i martuar Që në fillim, Roberti është ngacmuar shumë për marrëdhënien me Leilën. Madje Alketa iu drejtua një natë me humor Robe
Robertson: Simulimet e Neymar janë irrituese Mbrojtësi i Liverpool Andy Robertson nuk e ka kapërdirë dot humbjen 2-1 që i shkaktoi PSG. Roberton mbeti më i zhgënj
Plas sërish mes Seldit dhe Robert Aliajt, këngëtari i jep përgjigjen epike Robert Aliaj dhe Seldi janë përplasur mbrëmjen e djeshme në Dance With Me. Shkak për këtë është brë kënga që Seldi dh