999 rezultate për

robert

Liverpool dyfishon rezultatin përballë Southampton (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë golin e dytë dhe të qetësisë përballë Southamton, sfidë e vlefshme për javën e dytë të
Familja e ish-presidentit Kennedy e mallkuar, vdes anëtarja e 15-të Ka ndërruar jetë pas një mbidoze droge, Saoirse Kennedy Hill, mbesa 22-vjeçare e vëllait të presidentit, Robert Kennedy.
Erën apo Robertin, Nora Istrefi zgjodhi vetëm njërin (FOTO LAJM) Nora Istrefi ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”. Këngëtarja kishte për detyrë
Roberto Carlos uron lojtarin shqiptar për transferimin te klubi spanjoll (VIDEO) Talenti i Shpresave të Shqipërisë, Kleandro Lleshi, kartoni i të cilit zotërohet nga Leganesi, do të luajë këtë sezon si
"Pse u shite miku im"? Robert Ndrenika i përgjigjet menjëherë Radojës Ndërsa artistët dhe qytetarë vijojnë protestën kundër prishjes së Teatrit Kombëtar, nuk kanë munguar as replikat në dist
E konfirmojnë mediat spanjolle: Ylli i Barçës pranë largimit Mesfushori Ivan Rakitic pritet të largohet nga Barcelona, pavarësisht se ai ka deklaruar vazhdimisht se dëshiron të qënd
Jeni kurioz çfarë mban çanta e Robert Aliaj? Rudina na e zbuloi (FOTO LAJM) Ai është padiskutim një ndër personazhet më të drejtpërdrejtë në vendin tonë dhe i thotë gjërat ashtu siç i vijnë, pa u
Janë ndarë apo jo? Roberti flet për vesin e keq të Norës (VIDEO) Ditën e sotme Robert Berisha ishte i ftuar special në emisionin “E Diell” në “Top Channel”. Gjatë intervistës së tij kën
Aktori Robert Budina: Do ta mbrojmë fizikisht Teatrin Kombëtar Aktori Robert Budina, një nga aktivistët më në zë të "Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit", në një lidhje telefonike për e
U përfolën për ndarje, kolegët tregojnë të vërtetën e mardhënies së Norës dhe Robertit (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë prej çifteve të rallë të shoëbizit që i kanë rezistuar njëri tjetrit. Ata janë prin
Na çuditi kunati, Robert Berisha nuk do të bëjë kurrë bashkëpunim me Era istrefin (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Robert Berisha bëri zhurmë duke përmendur 4 emra nga tregu i muzikës shqiptare, me të cilat nuk do të
Robert Aliaj komenton mbishkrimin në fletën e votimit: Shqiptarët si krimba Artisti Robert Aliaj pak minuta më parë ka ndarë me ndjkësit në "Instagram", në foto ku paraqitet një fletë votimit.
Veliaj shpërndan pamjet: Shikoni, po voton edhe Robert Ndrenika për mua (FOTO LAJM) Aktori Robert Ndrenika është parë sot në njërën prej qendrave të votimit në Tiranë për të votuar. Ndrenika ka shfryt
Nora flet hapur për ndarjen nga Roberti dhe Tunën Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një ndër ciftet më simpatikë të shoëbizit shqiptarë. Përvec kësaj, ata janë prindër
U përfolën për ndarje, Nora tregon për raportin me Robertin (FOTO LAJM) Ka disa javë që Nora Istrefi dhe Robert Berisha përfliten në media për ndarje mes tyre. Por së fundmi ka qenë vet kën
Ironizon Robert Berisha: "Po, po, të vi*gjëra në vesh" (VIDEO) Robert Berisha ka qenw i ftuar nw "Trokit", ku ka folur jo vetwm nw lidhje me konertet, por edhe nw lidhje me sherrin me
Robert Berisha kapet sërish me Tunën: Po ta dinit të vërtetën do të thonit mirë ke bërë Tuna dhe Roberti gjithmonë kanë pasur një marrëdhënie konfliktuale me njëri tjetrin, gjë e cila është folur gjatë edhe n
Gazetari lëshon "bombën": Para 30 qershorit do dalin përgjime më të forta Pyetjes nëse do të ketë përgjime të reja nga gazeta “Bild” përpara zgjedhjeve të 30 Qershorit, gazetari Robert Rakipllar
Një nga personazhet kryesore në përgjimet e "BILD", kush është Robert Aga ? Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka
Marchisio dhe Roberta relaksohen në Ibiza (FOTO LAJM) Claudio Marchisio ka fluturuar drejt Spanjës, për të kaluar pushimet në Ibiza, me bashkëshorten e tij, Roberta Sinopoli.