999 rezultate për

river

Superclasico River-Boca blindohet Madridi, frikë nga përplasja mes tifozerive Të dielën në mbrëmje do të luhet ndeshja e dytë mes River Plate dhe Boca Juniors, në derbin e përjtshëm që do zhvillohe
Gazeta AS: CR7 mungon për superclasicon River- Boca Supersfida midis River Plate dhe Boca Juniors e cila është programaur të zhvillohet në datën 9 dhjetor në stadiumin San
Shikoni sa para do të fitojë Real Madridi për finalen River-Boca Jo gjithçka që shkëlqen është ari thoshte dikur një ekspert ekonomik por me 2000 policë dhe oficerë që janë ftuar për kë
Infantino flet për superclasicon River-Boca: Futbolli nuk ndalet për 4 000 idiotë Presidenti i FIFA-s Gianni Infatino ka deklaruar se do ishte më mirë të ishte zhvilluar supersfida River Plate-Boca Juni
Messi dhe CR7, në Santiago Bernabeo për të ndjekur supersfidën River-Boca Messi dhe Cristiano Ronaldo do të jenë të pranishëm në Santiago Bernabeo, për të ndjekur supersfidën midis River Plate d
Shikoni sa kushton një biletë për ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors Çmenduria që e ka përcjellë lajmin se finalja Copa Libertadores do të zhvillohet në Spanjë, në stadiumin e Real Madridit
Tifozi i River Plate kishte parashikuar 1 muaj para finalen në "Santiago Bernabeu" Orët e fundit, një status i një tifozi argjentinas në Twitter po bën xhiron e rrjeteve sociale. Tifozi i River Plate kis
Telenovela vijon, River Plate refuzon të luajë në stadiumin "Santiago Bernabeo" Klubi Argjentinas ka dalë me një deklaratë zyrtare duke refuzuar që të luajë në finalen e dytë kundër Boca Juniors në st
Dinte gjithçka një muaj përpara, tifozi profet i River po çmend Argjentinën Kur në fillimin e nëntorit një tifoz i River Plate, i cili quhet tobipailos17 në Twitter, ka rrëfyer ëndrrën që kishte p
Zyrtare: Merret vendimi River-Boca luhet në ‘’Santiago Bernabeo’’ Tashmë është zyrtare superclasico River Plate-Boca Juniors do të zhvillohet ne 9 dhjetor në Santiago Bernabeo. Gjitha
‘’Bernabeo’’ dhe ‘’Camp Nou’’ në garë për superclasicon River-Boca Dy stadiumet më të mëdha të Spanjës ‘’Santiago Bernabeo’’ dhe ‘’Camp Nou’’ me sa duket janë në luftë për të siguruar nde
Tifozët e River Plate coptojnë një derr të veshur me fanellën e Boca Juniors (VIDEO) Ndeshja mes River Plate dhe Boca Juniors e cila ishe programuar për të shtunën që lamë pas u anullua shkak u bënë trazi
River Plate-Boca Juniors nuk do të luhet në Argjentinë Ndeshja e kthimit midis River Plate dhe Boca Juniors, nuk do të luhet në Argjentinë. Opsioni më i fundit i dalë në s
Presidentët e River Plate dhe Boca Juniors, kokë më kokë me kreun e CONMEBOL-it Presidenti i Konfederatës Amerikano-jugore të Futbollit (CONMEBOL), Alejandro Dominguez, ka publikuar një letër ku u k
Zyrtare: Ndeshja mes River Plate dhe Boca Juniors shtyhet sërish 3 orë para ndeshjes është marrë vendimi zyrtar që ndeshja midis Boca Juniors dhe River Plate të shtyhet sërish. Presiden
Sot Superclasico River Plate-Boca Juniors Sot në orën 21.00 në mbrëmje, do të luhet Superclasico, River-Boka, që do të përcaktojë fituesin e Copa Libertadores, tr
Përplasja e tifozve të River Plate me policinë (VIDEO) Dje u shty supersfida e këthimit mes River Plate dhe Boca Juniors. Në pamjet do të shihni qartë teksa tifozët përplase
Merret vendimi zyrtar, ja kur do të luhet klasikja mes River Plate dhe Boca Juniors Mes kaosit total në Buenos Airels, finalja e kthimit për Kupën Libertadores, mes River Plate dhe Boca Juniors do të luhe
Shikoni gjendjen e lojtarëve të Boca Juniors (VIDEO) Ndeshja e kthimit finale mes River Plate dhe Boca Juniors në Copa Libertadores është shtyrë dy herë deri më tani shkaku
Shtyhet klasikja mes River Plate dhe Boca Juniors? Ka pasur një tjetër takim mes drejtuesve të dy klubeve: River Plate dhe Boca Juniors. Autobusi i Bocas u sulmua nga