999 rezultate për

river

Del autopsia, cili ishte shkaku i vdekjes së aktores së njohur Aktorja e njohur Naya Rivera ndërroi jetë disa ditë më parë dhe pas një kërkimi të gjatë, trupi i saj i pajetë u gjet në
E dhimbshme, momenti kur familjarët e aktores që u zhduk vizitojnë liqenin (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Naya Rivera është zhdukur ditën e mërkurë, pasi kishte shkuar për një shëtitje me varkë vetëm me të b
Kërkime intensive për trupin e Naya Riveras, çfarë mendohet të ketë ndodhur me aktoren Ylli i serialit “Glee”, aktorja Naya Rivera mund të ketë goditur kokën dhe rrëshqitur nga varka e saj në një liqen në Ka
U zhduk në liqen, dalin pamjet e fundit të aktores së famshme me të birin Vijohet ende kërkimi për trupin e aktores Naya Rivera, e cila u bë e famshme në serialin “Glee”, autoritetet kanë publik
Disa minuta para zhdukjes, publikohen pamjet e aktores Naya Rivera dhe të birit (VIDEO) Autoritetet janë ende në kërkim të trupit të aktores Glee Naya Rivera, e cila humbi gjurmët të mërkurën, pasi vendosi të
Nëse largohet nga Juventusi, Higuain do të kthehet në River Plate Gjigantët MLS kanë qenë të lidhur me sulmuesin argjentinas, por Barros Schelotto ka pohuar se nuk është e çuditshme të s
Higuain te River Plate? Flet babai i sulmuesit argjentinas Gonzalo Higuain ende nuk ka fiksuar një datë për kthimin e tij në Itali. Nga përfaqësuesit e tij ka dalë informacioni se
Higuain zë vend në Argjentinë? Juventusi e shkëmben me yllin e River Plate Higuain është një nga lojtarët e Juventus që po merr vëmendjen më të madhe në kohën kur skuadrat po përgatiten për rikth
Maradona zbulon idhujt e tij, mes tyre edhe një brazilian Diego Armando Maradona mori pjesë në një sfidë virale në Instagram dhe zbuloi gjashtë lojtarët që e bënë atë të dashuroh
Maradona zbulon për herë të parë publikisht emrat që e bënë të dashurohej me futbollin (FOTO LAJM) Argjentinasi Diego Armando Maradona ka zbuluar 6 lojtarët të cilët e bënë që të dashurohej me futbollin, ku ai vetë më p
River Plate del kundër Federatës: Refuzon të zbresë në fushë, frikë nga koronavirusi Koronavirusi po hap telashe edhe në futbollin argjentinas. Skuadra e River Plate ka refuzuar të zbres në fushën e ble
Humbi titullin në mënyrë dramatike, River Plate bën gjestin e madh ndaj Boca (FOTO LAJM) River Plate humbi titullin kampion në Argjentinë për edicionin 2019-2020 por megjithatë sonte ka arritur që të bëjë një
I morën titullin River Plate në ndeshjen e fundit, kjo është festa e çmundur e Boca Juniors (FOTO & VIDEO) Carlos Tevez ka ndihmuar Boca Juniorsi ta fitojë titullin në Primera Division në Argjentinë, duke e shënuar golin e tri
Dy aktorë humbin jetën gjatë provave për serialin televiziv (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë ku dy aktorë humbën jetën pasi ranë nga ura teksa po xhironin një pjesë filmi.
Kamerat u prishin punë, tifozët shihen duke konsumuar drogë (VIDEO) River Plate mposhti para pak ditësh Newell’s në udhëtim me rezultatin 3:2, në ndeshjen e javën e 15-të të kampionatit ar
Mbrojtësi i River Plate "piketohet" nga Zanetti Interi shikon sërish në Argjentinë për përforcime. Zëvendëspresidenti i zikaltërve, Javier Zanetti, së fundmi u rapo
Boca Juniors gjen mënyrën për tu tallur me River Plate Në Amerikën-latine emocionet e një ndeshje futbolli janë gjithmonë një ngjarje e rëndësishme për popujt përtej Oqeanit A
"Mbreti" i ri i Amerikës Latine përmbys finalen në minutat e fundit për të dërguar titullin në Brazil (VIDEO) Flamengo është ‘Mbreti’ i ri i në Amerikën Latine. Ata kanë arritur ta mposhtin skuadrën e River Plates me rezultat 2:1
COPA LIBERTATORES/ Boca fiton "klasiken" me River Plate, por skuadra e Tevez eleminohet (VIDEO) Boca Junior ka fituar me rezultat minimalisht 1-0 ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Copa Libertadores ndaj rivalit të urry
Luhet supersfida Boca Junior-River Plate, policia blindon rrugët e qytetit (FOTO LAJM) Pas mesnatës do të zhvillohet sfida e dytë gjysmëfinale, mes Boca Juniors dhe River Plate. Në “El Monumental” u zhvil