999 rezultate për

rivaldo

Rivaldo (41) luan me djalin e tij Rivaldinho (18) (VIDEO) Kampioni i Botës me Brazilin në Botërorin "Japoni-Kore e Jugut 2002" Rivaldo ka hyrë në historinë e futbollit pasi ishte
Nga Rivaldo te CR7, Top 11 tripletat e historisë (VIDEO) Cristiano Ronaldo dërgoi Portugalinë e tij në Brazil falë një triplete fantastike që realizoi mbrëmjen e djeshme në "Fri
Golazo që "ngjall" Rivaldon (VIDEO) Të gjithë e mbajnë mend yllin brazilian Rivaldo, futbollistin e Barcelonës dhe Milan. Kampioni karioka ishte në gjëndje
Golazo! Futbollistja roveshatë "alla Rivaldo" (VIDEO) Të gjithë e mbajmë mend roveshatën fantastike të Rivaldo kur luante për Barcelonën gjatë sezonit 2000-2001. Veprim i mre
Rivaldo: Mund të ndjek rrugën e Guardiolës Ish-futbollisti i Barcelonës, Rivaldo, ka deklaruar sot në një intervistë për Esporte Interativo se mund të ndjek hapat
Qeshni me futboll (VIDEO) Përveç spektaklit dhe emocioneve të mëdha që ofron, futbolli shpesh herë kthehet edhe në teatër komedie dhe ku ka aktorë
Messi: Adhuroja Ronaldon Leo Messi ka rrëfyer se idhulli i tij kur ishte i vogël ka qenë Ronaldo, Fenomeni brazilian. Argjentinasi i Barcelonës ë
Rivaldo, asi që nuk njeh moshë (VIDEO) E para: Merr topin nga gjysëmfusha e tij dhe përshkon të gjithën me topin në këmbë. E dyta: Provojeni ju, pas një vrapim
Rivaldo Jr, bëmë baba të të ngjaj (VIDEO) Në 2001 Rivaldo shënonte një prej golave më të bukur të karrierës së tij kundër Valencias. Stopim i topit me gjoks dhe n
Rivaldo në Twitter: Të shtunën stërvitja e fundit me San Paolo Nëpërmjet faqes së tij në Twitter Rivaldo. ish ylli i Barcelonës dhe Milan, ka komunikuar se të shtunën do të zhvillojë