999 rezultate për

rivaldo

Rivaldo zbardh dëshirën e madhe të Neymarit Legjenda e futbollit brazilian dhe ish-lojtari i Barcelonës, Rivaldo, është i sigurt se Neymari do të luajë herët apo vo
Rivaldo mbron Neymarin: Të kritikojnë se janë xhelozë Kur të tjerët e kritikojnë, është detyra e brazilianëve që ta mbrojnë. Rivaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale du
Rivaldo: Mos i krahasoni Ronaldon dhe Messin Rivaldo, ka deklaruar se është e vështirë të krahasohet e mira e epokës së tij me lojtarët e sotëm yje, si Messi dhe Cri
Rivaldo: Messi nuk është si Maradona, i mungon diçka Rivaldo edhe pse një fans i Messit ka deklaruar se "pleshti" nuk mund të jetë legjendë si Maradona dhe do t'i mungojë di
Rivaldo beson se Neymar do të shkëlqej në Kupën e Botës Legjenda e Brazilit Rivaldo thotë se Neymar është në presion dhe duhet të punojë shumë që të fitoj Kupën e Botës ne Braz
Rivaldo: Salah duhet të shkoj në Barcelonë dhe jo në Real Madrid Ish legjenda e Brazilit dhe Barcelonës beson se Barça duhet të transferojë egjiptianin duke mos lejuar atë që të kalojë
"Neymar kurrë nuk do ta fitojë Topin e Artë nëse qëndron tek PSG" Legjenda e Brazilit dhe Barcelonës, Rivaldo, mendon se Neymari mund ta fitojë Topin e Artë vetëm nëse largohet nga Paris
Ish-mbrojtësi i Unitedit tregon se si Van Gaal e largoi pa dëshirë Mbrojtësi i Lyon, Rafael da Silva luajti për gjashtë sezone në Ligën Premier dhe fitoi tre tituj nën drejtimin e Sir Ale
Rivaldo: Barcelona mund ta mposht Chelsean Ish-lojtari i Barcelonës Rivaldo beson se gjigandët katalanas do ta mposhtin Chelsean në UEFA Champions League. Brazi
Dhe një ish-katalanas e pranon që Neymar mund ti bashkohet Realit Rivaldo është emri tjetër i madh, i cili pranon mundësinë që Neymari t'i bashkohet Realit. Braziliani la Barcelonën këtë
Rivaldo: Ai mund të luaj me Real Madridin Legjenda braziliane, Rivaldo ka thënë se Neymar Jr mund të luajë për Real Madridin Që prej largimit nga Barcelona gja
Rivaldo: Neymar nuk e shkaterroi Barcelonën, por do ta motivojë Rivaldo beson se largimi i Neymar mund të rrisë frymëzimin e Barcelonës. Rivaldo thotë se transferimi i Neymar në Par
Rivaldo flet për Paulinhon, zbuloni si e cilëson legjenda e Barcelonës Barcelona dhe Paulinho janë herë afër dhe herë larg. Së fundmi Barcelona nuk ka mendjen të transferojë asnjë lojtarë pas
Rivaldo: Ky futbollist do të ndjek hapat e mi te Barça Ish-futbolisti i njohur brazilian, Rivaldo beson se ylli i Liverpoolit Philippe Coutinho do të ndjek hapat e tij duke u
"Bomba" e Rivaldos: Mos ejani në Brazil, këtu rrezikoni jetën Brazili është në alarm tre muaj para zhvillimit të Lojërave Olimpike. Situata politike nuk është e qëndrueshme, aktet kr
Rivaldo spektakël dhe gola së bashku me djalin e tij (VIDEO) Rivaldo është në mënyrën më të mirë të mundshme në fushat e blerta. Ish-lojtari më i mirë në botë ka dhuruar spektakël
Rivaldo publikon formacionin e ëndrrave (FOTO LAJM) Legjenda braziliane, Rivaldo ka publikuar dhe formacionin e tij më të mirë të të gjitha kohërave, formacion në të cilin
Rivaldo nxjerr në shitje klubin e tij... në Instagram Ish ylli brazilian Rivaldo ka vendosur të shesë klubin e tij Mogi Mirim Esporte Clube, por këtë nuk e ka bërë nëpërmjet
Rivaldo "tradhëton" Brazilin: Favoritë Spanja e Argjentina Rivaldo thotë se Spanja dhe Argjentina janë dy ekipet më të forta në Kupën e Botës që starton në Brazil pas 5 ditësh. Ma
Rivaldo i jep lamtumirën futbollit Dhjetë kampionate të fituar në xhiro përreth botës, një Champions League, një Botëror, një Kupë Amerike dhe një Top të A