999 rezultate për

rivaldo

Rivaldo këshillon Barcelonën: Messi duhet të pushojë për të shmangur lëndimet Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, beson se Messit duhet t’i jepet pushim. Lionel Messi ishte i angazhuar me komb
A do të largohet Messi nga Barcelona? Përgjigjet Rivaldo Rivaldo ka analizuar zhvillimet e fundit te skuadra e Barcelonës. Ish sulmuesi i Barcelonës, Rivaldo ka analizuar gje
Situata e zymtë te Barcelona, Rivaldo i këshillon të blejnë këtë lojtar Rënia e turpshme e Barcelonës përballë Byernit të Mynihut në Lisbonë, logjikisht ka nxitur debatin se çfarë duhet të bëj
"Barcelona nuk ka probleme me VAR, por me formën e dobët" Rivaldo nuk ka kursyer kritikat ndaj presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Ditë më parë, presidenti i Barc
"Lionel Messi fajtor për dështimin e Coutinhos" Më parë Rivaldo ka shprehur zhgënjimin për huazimin e Kutinjos te Bajerni, ndërsa tashmë braziliani ka ardhur me një dek
Rivaldo: Barcelona duhet të bashkojë Neymarin, Messin e Suarezin Që nga largimi i Neymar nga Barcelona ka pasur disa tentime të katalunasve për ta kthyer përsëri në skuadër futbollistin
Rivaldo ka një këshillë për Coutinho, në lidhje me rikthimin e tij në Barcelona Philippe Coutinho nuk ka kaluar kohë edhe aq të mirë që nga largimi nga Liverpool në vitin 2018 për t’ju bashkuar Barcel
Rivaldo flet për përplasjen Messi-Abidal Përplasjet verbale mes Messit dhe drejtorit sportiv të Barcelonës Eric Abidal kanë trazuar ambjentin e Barcelonës. Fr
Rivaldo kritikon Titen: Fanella me numrin 10-të ka shumë peshë tek Brazili (FOTO LAJM) Disa nga zgjedhjet e bëra nga trajneri Tite, në humbjen ndaj Argjentinës, janë kritikuar shumë në Brazil. I fundit që
Rivaldo-Barcelonës: Mos futet në lojë Messi pa e kaluar lëndimin Lionel Messi nuk ka pasur aq fat në këtë sezonë pasi ka pësuar lëndime, mirëpo prap ai ka luajtur kundër Interit për 90
Rivaldo paralajmëron Barcelonën: Kujdes me Messin Legjenda e Barcelonës, Rivaldo, e ka paralajmëruar klubin katalonas se nuk duhet ta nxitojë procesin rikuperues të Lione
Merr fund dilema, Rivaldo zbulon klubin e ri të Neymar Ish-sulmuesi i Barcelonës, Rivaldo, ka zbuluar klubin e ri të Neymarit. Legjenda braziliane thekson se Neymar nuk mun
Rivaldo trondit me deklaratën: Guardiola mund të kthehet këtë verë në Spanjë Ish-lojtari i Barcelonës, braziliani Rivaldo, ka dhënë një intervistë për "Betfair", ku ai është ambasador, duke u shpre
Legjenda e Barcelonës: Është e pamundur të përshkruash Messin Legjenda e Barcelonës, Rivaldo deklaroi se Lionel Messi meriton të fitojë që tani trofeun e tij të gjashtë të “Topit të
Rivaldo: Messi këtë sezon meriton "Topin e Artë" Lionel Messi e meriton të fitojë për të gjashtën herë "Topin e Artë", pavarësisht nëse ai fiton Ligën e Kampionëve apo j
Legjenda braziliane akuzon Realin Legjenda e futbollit brazilian, Rivaldo, ka theksuar se skuadra e Real Madrid gaboi që vendosi në krye të skuadrës trajn
Rivaldo këshillon Realin për pasuesin e Ronaldos Ish-lojtari i skuadrës së Barcelonës, Rivaldo është prononcuar së fundmi në lidhje me situatën aktuale te skuadra e Real
Rivaldo tregon Ksavin e ri të Barcelonës Legjenda braziliane, Rivaldo mendon se mesfushori i Barcelonës, Arthur ka tiparet e ish-ikonës së katalanasve, Xavi Her
Rivaldo kritikon ashpër Barcelonën Legjenda braziliane, Rivaldo është kthyer të flaës sërish për Barcelonën në një moment aspak pozitiv të katalanasve. Bra
Legjenda e Brazilit: Barça s’ka nevojë për Pogba Ish-futbolisti i Barcelonës dhe legjenda e Brazilit, Rivaldo tha në një intervistë me “Betfair” se Barcelona nuk ka nevo