999 rezultate për

rita

Hodhi drogën nga dritarja për t'i shpëtuar policisë, kapet i riu me "Audi" Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar pasi u kap me një sasi lëndësh narkotike. Burime zyrtare nga policia bëjnë m
Britanikët zbulojnë rrugën dhe shumën: Ja si vijnë shqiptarët në Angli Shkatërrimi i 5 bandave në Shqipëri për trafikimin e njerëzve në SHBA, Kanada e Angli, ka marrë edhe vëmendjen e mediave
Skandal në ushtrinë britanike, ushtari përshëndet me simbole naziste (FOTO LAJM) Një ushtar britanik i fiksuar pas simbolit nazizT është lejuar të qëndrojë në paradën ushtarake para Princit William.
Shqiptarët po bëjnë kërdinë, alarm në burgjet britanike (FOTO LAJM) Trafik dhe shpërndarje droge, ngacmime apo dhunë seksuale si edhe grabitje. Këto janë krimet kryesore që i bëjnë shq
Dua Lipa në duet me ish të dashurin e Rita Orës U panë duke flirtuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Brit Awards dhe ajo kimi, tani po konkretizohet në një projekt të
Shkodra e "mallkuar", e përmbytur e pa drita duhet të përballet edhe me dëborën Dëbora ka prekur prej mengjesit e sotëm edhe Shkodrën e përmbytur. Në ujë janë 5 mijë hektarë tokë dhe 700 shtëpi të
Pa drita e të bllokuar, veriu i Shqipërisë "pushtohet" nga dëbora Reshjet e dëborës kanë pushtuar veriun e Shqipërisë duke shkaktuar bllokim rrugësh, si dhe probleme me energjinë elektri
Rita Ora shokon fansat me foton pa grim, "kryqëzohet” në rrjete sociale Rita Ora është një nga këngëtaret më në zë të momentit e cila zakonisht shkakton kudo polemika për veshjet e guximshme d
Britania nis hetim gjyqësor për vrasjen e biznismenit rus Një gjykatë britanike ka nisur sot hetimet për të zbuluar shkakun e vdekjes së biznismenit rus, Nikolai Glushkov, i cili
Ambasada e Kosovës në Londër bëhet me Atashe të Mbrojtjes Ambasadori i Kosovës në Britani të Madhe, Lirim Greiçevci, ka njoftuar se tashmë kjo ambasadë është bërë me Atashe të Mb
6 truke që ju bëjnë të dukeni më mirë në foto Make-up, flokët, pozicioni, veshja, drita dhe buzëqeshja … zbuloni se si t’i menaxhoni për të dalë bukur në foto! T
“Ma bënë Rita Orën gogol”, këngëtarja shqiptare rrëfen çudinë (FOTO LAJM) E njohur më shumë në botën e LIVE-it, këngëtarja shqiptare Denisa Gjezo ka rrëfyer për Rudinën disa nga detajet e takimi
Pas Bilent Salijit, pritet të japë dorëheqjen një tjetër ministër Pas së ministrit të Drejtësisë Bilen Saliji pritet të japë dorëheqje edhe një ministër tjetër i BDI-së. Burime qever
Demarkacioni pa shpresa të votohet sot Edhe pse ishte paralajmëruar se sot do të votohet Demarkacioni me Malin e Zi një gjë e tillë nuk ka gjasa që të ndodhë s
Helmimi i spiunit, diplomatët rusë largohen nga Britania e Madhe Diplomatë rusë dhe familjet e tyre kanë lënë Britaninë e Madhe pas dëbimit për helmimin e spiunit në Salisbury. Automje
Përfundoi ultimatumi, 23 spiunët rus largohen duke qarë nga Londra (FOTO LAJM) Sot ishte dita e fundit kur 23 diplomatë rus duhej të largoheshin nga ishulli pasi ishin akuzuar nga Britania e Madhe pë
Gazeta britanike, "The Guardian": Askush nuk trukon ndeshje si Skënderbeu Gazeta prestigjioze angleze “The Guardian” i ka kushtuar një artikull klubit shqiptar, Skënderbeut. Në të flitet për dos
Probleme serioze për Adele, këngëtarja britanike nuk mund të këndojë Ëndrra e Adele për të realizuar eksperiencën “residency” në Las Vegas mund mos të realizohet, për shkak të problemeve me
Shqiptarët që shisnin drogë në Britani e pësojnë, do të pendohen për tërë jetën Anëtarët e një bande shqiptare të drogës janë dënuar me burg në Britani, pasi autoritetet u gjetën një sasi kokaine me v
Armina Mevlani kopjon Rita Orën (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese në të cilën sapo ka dalë nga d