999 rezultate për

rinor

Protesta e forumit rinor socialiste nuk lejohet nga policia Protesta e disa të rinjëve të Forumit rinor të partisë Socialiste i cili udhëhiqej edhe nga deputeti i PS-së, Sajmir Tah
Përkujtohet viti i ri i kalendarit islam, Hixhri Forumi Rinor Islam përmes një manifestimi solemn përkujton vitin e ri të kalendarit islam, Hixhrin. Sikurse edhe vitet e
Meta: LRI, forumi më aktivë në vend Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka zhvilluar gjatë ditës së sotme një takim me anëtarët dhe simpa
Themelohet “Aleanca rinore Kuq e Zi” Pas themlimit të “Aleancës rinore Kuq e Zi” gjatë ditës së sotme është themeluar e “Aleanca e grave dhe vajzave Kuq e Zi
Spahiu: Të rrëzojmë barrierat mes shqiptarëve Gjatë ditës së sotme në një ceremoni të mbajtur në ambientet eAkademisë së Arteve në Tiranë është themeluar “Aleanca Rin
Në Forumin Rinor të LDK’së po goditen njerëzit e Sejdiut Procesi zgjedhor në Forumin Rinor të LDK’së po shfrytëzohet për t’i goditur njerëzit e Ish-Presidentit Fatmir Sejdiu. Nj
Vjen “Shporta e Ramazanit” për të varfrit Ramstor dhe Forumi Rinor Islam (FRI) dega në Tetovë vazhdojnë me traditën e mbështetjes së familjeve që kanë nevojë për
Parlamenti Rinor bën apel për votime Deputetët e parlamentit rinorë i kërkuan të të shtunën të rinjve të marrin në dorë fatin e qytetit dhe të vendosin jo ve
LRI, organizata më e fuqishme rinore Në fjalën e tij gjatë, Konventës së tretë kombëtare të Lëvizjes Rinore për Integrim, Kreu i LSI, Ilir Meta ka deklaruar