999 rezultate për

rinor

Kryemadhi takon Haradinajn: Kemi sfida të përbashkëta Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar gjatë pushimeve në Jalë, ish-kryeministrin e Kosovës, njëherësh kreun e A
Tirana mikpret organizatat më të mëdha rinore të vendeve Adriatiko-Joniane (VIDEO) Në kuadër të bashkëpunimit dhe zhvillimit Europian të qyteteve dhe rajoneve Adriatiko-Joniane, Qarku i Tiranës ka mirëpr
Vajzat shqiptare që pranuan tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) ëto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadër
Basha feston ditëlindjen, befasohet nga dhurata e Forumit Rinor (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka festuar sot 45 vjetorin e lindjes, ditë që përkon edhe me festën e rithemeli
Vdekjet e të rinjve shqiptarë në Zvicër Për dy muaj në shtetin zviceran, ndërruan jetë tragjikisht dy të mitur nga Kosova. Me 21 mars, derisa po kthehej nga shk
Shtohet edhe një deputet në Kuvend (FOTO LAJM) Vazhdon të rritet dhe të marrë formë opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë. Mësohet se kandidati, Indrit Hoxha i 35-ti n
Serbia i jep titullin ambasador komisionerit Hahn Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të takohet me Komisionerin për Zgjerim të Bashkimit Evropian, Johannes Hahn. Sip
“Më tradhtoi”, VIP-et shqiptare që e thanë hapur (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
Humb një djalë në Suharekë Faqet jozyrtare nga qyteti i Suharekës njoftojnë se një djalë me emrin Rinor Kransiq, ka humbur dhe prej dje nuk është p
I solli fat Tahiri, Joleza Koka hap hotelin e saj në Sarandë (FOTO LAJM) Të gjithëve ne na kujtohet shprehja e famshme e ish-kryetares së FRESSH-it, Joleza Koka e cila deklaroi se ishte zgjuar
Merrni pushimet e ikni plazh! Ky pritet të jetë moti në javën në vazhdim Duke filluar që sot, mund të nisni zyrtarisht pushimet verore. Sipas parashikimit të bërë nga Instituti i Gjeoshkenca
Vitamina C aleate për një lëkurë rinore Vitamina C është një element magjik për lëkurën dhe imunitetin. Ajo gjendet tek frutat dhe konsumimi i saj çdo ditë ndih
Vitamina C aleate për një lëkurë rinore Vitamina C është një element magjik për lëkurën dhe imunitetin. Ajo gjendet tek frutat dhe konsumimi i saj çdo ditë ndih
PËRPLASJA/ Kasami braktiset edhe nga forumi rinor i BESË-s Kryetari i Forumit Rinor të Levizjes Besa, Daim Luçi ka deklaruar se Bilall Kasami ka mbyllur selinë e partisë për gati
Berisha ironizon Ramën: E nisi Tahirin për të marrë pjesë në varrimin e Toto Rinës Pak pasi disa përfaqësues të Forumit Rinor të Partisë Demokratike vendosën qirinj pranë fotos së ish-bosit të mafias që
Forumi Rinor: Më 29 Tetor vulosim fitoren e Bejtës në Gostivar Mbrëmë në selinë e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Forumi Rinor -FRBDI mbajti mbledhjen e radhës ku i pra
Ja çfarë i bashkoi forumet rinore të partive politike Forumi rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Kumanovë, ka organizuar turne në fushë futbolli. Turneu i organiz
Ganiu me Forumin Rinor të BDI në aksion për pastrimin e parkut të Gazi Babës (FOTO LAJM) Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim Visar Ganiu ka vazhduar me aktivitetet e tij. Pas ditën e sotme prof. d
Incidente në festivalin "Mirëdita! Dobar dan!" (VIDEO) Një grup prej rreth njëqind njerëz u mblodhën të enjten në mbrëmje para Qendrës Rinore në Beograd, ku po mbahet festival
Të rinjtë e LR-PDSH-së, manifestim kundër dhunës në Kuvend Me moton “Ndal dhunës dhe ndal urrejtjes”, dega e forumit rinor të LR-PDSH-së në Tetovë organizoi një aktivitet simbolik