999 rezultate për

rike

Gjirokastra që prej orës 4 pa drita, OSHEE lë pa përgjigje banorët Lagjia ish-SMT në qytetin e Gjirokastres vuan prej disa kohësh mungesën e energjisë elektrike. Ditën e sotme banorët
Kosova niset sot drejt Shkupit për ndeshjen historike ndaj Maqedonisë Kombëtarja e Kosovës sot do të udhëtojë drejt Shkupit ku të enjten e zhvillon ndeshjen kryesore të saj kundër Maqedonisë
I shpallur 11 herë në kërkim, lihet në burg Kadilli që nuk ka frikë as policinë 27-vjeçari, i cili ishte shpallur 11 herë në kërkim për krime ndaj personit është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës ka
Ndeshja historike ndaj Maqedonisë, flet Challandes Bernard Challandes ka folur para gazetarëve, në prag të ndeshjes Maqedoni – Kosovë. Selektori i kombëtares së Kosovës
Trump i frikësuar për jetën nga COVID-19: A do vdes dhe unë si miku im? "A do të përfundoi si Stan Chera? A do të vdes?" Gazetari i magazinës Vanity Fair, Gabriel Sherman, perms një postimi
Historike, Rama dhe Hoti nënshkruajnë 14 marrëveshjet mes Kosovës dhe Shqipërisë Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij kosovar Avdullah Hoti kanë nënshkruar marrëveshjet ndërqeveritare mes dy vendev
Kryeqyteti i Armenisë në alarm, dronët azerë shkaktojnë frikë (VIDEO) Tre dronë janë rrëzuar nga forcat armene duke u shkatërruar përfundimisht. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri
I shpallur 11 herë në kërkim, kush është Kadilli që nuk ka frikë as policinë Duket se një 27-vjeçar, i cili është shpallur 11 herë në kërkim për krime ndaj personit nuk bindet kollaj edhe nga polic
Historike: Ferencvaros i Myrto Uzunit kualifikohet në Champions, shqiptari shënon por i anulohet goli Ferencvarosh kualifikohet ne grupet e Champions League. Skuadra hungareze ku luan edhe futbollisti i kombëtares shqi
Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjesi m
Kurti: LDK dhe PDK po frikësohen nga zgjedhjet Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar Presidentin Hashim Thaçi dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës
Moti i keq rrëzon pemët në Bulqizë e Shkodër, dëmtohen disa makina Moti i keq ka përfshirë mbrëmjen e djeshme vendin duke shkaktuar dëme të lehta. Për pasojë gjatë natës ka pasur ndërp
Ekspertët thirrje shqiptarëve: Mos u frikësoni nga tërmetet, jemi zonë sizmike Sipas sizmiologëve, lëkundjet sizmike të ditëve të fundit nuk duhet të jenë motiv për frikë apo panik në rradhët e qytet
Flakët përpijnë fasonerinë, nis evakuuimi i punonjësve Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët në një punishte çantash në Gjirokastër. Mësohet se zjarri ka rënë në kat
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO) Ditën e djeshme në lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedons "Komitet", ofenduan shqiptarët. Disa krushq sh
Meta: Asnjë të sëmuri mendor nuk duhet t'i shkojë mendja se unë frikësohem Kreu i shtetit Ilir Meta është përgjigjur me tone të ashpra lidhur me ligjin organik që shumica ka në plan të bëjë për i
Mafiozët shqiptarë lidhje me kartelet latine, detaje të reja nga super-operacioni anti-drogë Operacioni i djeshëm ka bërë shumë bujë në Shqipëri dhe Itali për shkak të aktivitetit shumë aktiv të bandës shqipfolës
Nga frika për të fjetur gjumë e deri tek ushqimet, fobitë më të çuditshme që keni dëgjuar Çdokush mund t ketë frikë nga diçka, por disa njerëz kanë frikëra shumë të çuditshme, aq sa të na lënë gojëhapur. Fo
Pse të gjitha shenjat e Horoskopit duhet të "kenë frikë" nga këto data të shtatorit? Astrologjia Meri Shehu ishte e ftuar në “Rudina”, në Tv Klan, për të dhënë parashikimin e përmuajshëm për shenjat e Horo
Në shënjestër mijëra kompjutera në gjithë botën, SHBA zbulon rrjetin e spiunëve Prokurorët amerikanë njoftuan për akuza penale të mërkurën kundër pesë kinezëve dhe dy binezmenëve malajzianëve të dyshu