999 rezultate për

rike

Dërgohet me urgjencë në spital, frikë për gjendjen e Maradona Junior Problemet shëndetsore nuk kanë fund në familjen Maradona. Para pak ditësh ishte Diego ai që iu nënshtrua një operacioni
Nuk marrë fund "lufta", Trump fiton një tjetër shtet në Amerikë Presidenti amerikan Donald Trump ka fituar 15 votat elektorale në Karolinën e Veriut, pas një gare të fortë në këtë shte
A ka frikë Rama nga COVID-19? Përgjigjet prerë kryeministri A ka frikë kryeministri Rama nga COVID-19 dhe nëse do të infektohej, a do të kurohej në Shqipëri? Kryeministri Rama m
Kërcënimi i Vuçiç për luftë, Beogradi: Reagimet në Prishtinë histerike Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë i cilësoi si “histerike” reagimet e autoriteteve të Kosovës ndaj presidentit të S
"U frikësuam shumë nga tërmeti, dolëm në rrugë me fëmijët" (VIDEO) Banorët e Gostivarit i ka zgjuar një tërmet i fuqishëm prej 5 ballësh me epiqendër në afërsi të Mavrovës. Para kamer
Keni frikë nga dashuria? Duhet të jeni njëra nga këto shenja të horoskopit Sipas astrologëve, personat që i përkasin njërës pre shenjave të mëposhtme kanë frikë të bien në dashuri. Peshqit
Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
Berisha: Po të ishim një kombëtare, do të na kishte frikë gjithë Europa Gardiani i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha ishte në krah të trajnerit Edi Reja në konferencën për shtyp në prag të v
Joe Biden President i SHBA, zbuloni kush do të jetë "Zonja e Parë" (FOTO LAJM) Joe Biden është zgjedhur zyrtarisht presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Biden i cili mbush 78 vj
Për herë të parë në histori, nën Presidentja e Amerikës është grua dhe me ngjyrë! Me një fitore të thellë ndaj Trump, me 30 mijë vota epërsi, Joe Biden u shpall mbrëmjen e sotme si President i 46-të i S
Në mes të varrazave, kjo pamje ka frikësuar mijëra banorë (FOTO LAJM) Mijëra banorë të qytezës Boldavin në Afyon të Turqisë jetojnë prej muajsh me frikë për shkak të një të çare të madhe të
Nuk ka më dyshime! Joe Biden është President i 46-të i SHBA "Joe Biden është Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës..." Kështu ka deklaruar faqja e madhe amerika
Fakte "historike", pse amerikanët u çmendën gjatë pandemisë pas letrës higjienike Kushdo që ka lexuar mediat ose ka “lundruar” nëpër rrjete sociale gjate fillimit shperthimit te Covid-19, me siguri që k
BMW lajmëron se do të shfaqë gjithë detajet e iNext me 11 nëntor Furistrada elektrike me sisteme autonome të avancuara, iNext, do të shfaqet me datën 11 nëntor si hapi tjetër i kompanis
Humbi ndaj Leipzig, Tuchel nuk i frikësohet shkarkimit Thomas Tuchel nuk ndjen frikë se puna e tij si trajner i PSG është në rrezik, pas humbjes 2:1 nga RB Leipzig në Ligën e
Trump apo Biden? Rudina Hajdari zbulon se për kë ka votuar si nënshtetase amerikane Përtej faktit që është e infektuar me COVID-19, deputetja opozitare Rudina Hajdari, mbrëmjen e kësaj të mërkure u shfaq
Biden apo Trump? Amerikanet shënojnë pjesmarrje historike në zgjedhje Vazhdon numërimi i votave në SHBA ku deri tani kryeson Biden ndaj Trump. Mbi 160 milionë amerikanë kanë votuar në zgj
"Ka ndihmuar familjen time", Lei Kraja zbulon kujt ja dha votën në Amerikë (FOTO LAJM) Në emisionin e sotëm në Ftesë në 5, në Top Channel, u diskutua tema më në zë e momentit “Zgjedhjet presidenciale në Amer
Na shpëtuan: Çudirat nga zgjedhjet në Amerikë Që zgjedhjet presidenciale këtë vit do të ishin të çuditshme, kjo u pa që kur Kanye ishte i bindur në thirrjen e tij të
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, Frederik Ndoci zbulon kë votoi Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është çështja e ditës në mbarë botë. Kush do të jetë presiden