999 rezultate për

rike

Specialistja e ISHP thirrje shqiptarëve: Mos keni frikë, nëse prekeni nga COVID-19 shkoni në spital Specialistja e ISHP-së Eugena Tomini, në një intervistë televizive tha se aktualisht vendi është në një situatë me rrisk
Aksident i rëndë në Lezhë, Benzi përplaset me kabinën elektrike Një automjet, drejtuesi i së cilës dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur është përplasur fillimisht me një kabinë el
Kishin pajisje kompjuterike për Golf 5, identifikohen vjedhësit e makinave në Shkup Policia është duke rënë në gjurmë të grabitësve të makina në Shkup. ALSAT nga burime brenda policisë mëson strukturë
“Kam frikë të hap dritaren”: Vdekja i afrohet lagjeve të qytetit, banorët në panik Turqia është duke u përballur me një numër të madh rastesh pozitive me koronavirus gjatë javëve të fundit duke shënuar g
Biden letër shoqatës shqiptaro-amerikane: Nuk kam qenë kurrë më optimist Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden me rastin e Ditës së Falenderimeve i ka dërguar nj
Mevlani i foli për puthje në buzë, Sindi "frikësohet" dhe largohet nga takimi (FOTO LAJM) Edhe pse takimi mes Sindit dhe Mevlanit shkoi mjaft mirë, një episod në momentet e fundit të saj, ndryshoi komplet rrjed
Larg benzinës dhe naftës, pritet të ketë rreth 15 milionë vetura elektrike deri në 2030 Një studim i Ministrisë së Transportit në Gjermani, i publikuar së fundmi, evidenton se pas dhjetë vitesh në rrugët e ve
Jozefina Topalli "përvesh mëngët" për zgjedhjet e prillit, gjykata i regjistron partinë Gjykata e Tiranës ka regjistruar sot partinë e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, “Lëvizja për Ndryshim”. Ky ve
Frika nga seksi: 9 llojet e fobive më të pazakonta që do u lënë pa fjalë Edhe pse realisht nuk ekziston asnjë rrezik dhe shpesh nuk dihet se ku qëndron rrënja e fobisë, njerëzit kanë frikë nga
Bie poshtë miti që i frikëson të gjithë, kur duhet ngrënë darka Që herët, na është thënë nga prindërit (fillimisht) se pas konsumit të darkës duhet të rrimë pak orë e më pas të shtrihe
De Ligt shpjegon metodën Pirlo dhe frikëson kundërshtarët Nuk mund të shpresonte për një kthim më të mirë në fushë Matthijs de Ligt, mbrojtësi i Juventus-it. Pas një mungese të g
"Si e ke vajzën? A është mirë?", si e godet regjimi gazetarinë “Si e ke vajzën? A është mirë?”, shkruhej në email-in dërguar Nazenin Ansarit, nga dikush që ajo dyshon se është një agj
Ish- ministri nuk i frikësohet koronavirusit, kafshon peshkun e gjallë në konferencë (VIDEO) Për politikanin nga Sri Lanka Dilip Wedaarachchi, nuk kishte ilustrim më të mirë sesa demonstrimi i drejtpërdrejtë. Q
Dëmtimi i Rrahmanit, Napoli i "frikësohet" një mungese të gjatë Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani lëndoi krahun e djathtë gjatë ndeshjes ndaj Moldavisë. Ai u detyrua të lëshonte fu
Uragani "Iota" i merr jetën 28 personave në Amerikën Qendrore Uragani “Iota” që goditi Amerikën Qendrore i ka marrë jetën 28 personave. Aktualisht erërat e kanë ulur shpejtësinë,
Kokëfortë dhe impulsivë, këto janë shenjat më nevrike të horoskopit Më poshtë keni shenjat e Horoskopit, që sipas astrologëve njerëzit që i përkasin, konsiderohen si më nevrikët. Dashi.
Kaloi COVID-19, akademiku Artan Fuga: Dal vullnetar për të bërë vaksinën Akademiku Artan Fuga ka dhënë lajmin e mirë se në Gjermani ka nisur informimi i popullsisë se do të nisë vaksinimi kundë
Fitore e madhe ndaj Gjermanisë, Morata: I dhamë mesazh gjithë botës Alvaro Morata e ka nisur në mënyrë fantastike këtë sezon. Ka shënuar 4 gola në Champions, 2 në Serinë A dhe i kishte mbe
Njihuni me frikërat më të shpeshta të burrave Përse disa meshkuj kanë frikë ta bëjnë hapin e parë? Sepse kanë frikë mos i tejkalojnë kufijtë tuaja. Femrat gjithmo
Përfshihet nga flakët xhamia historike në Turqi Xhamia historike në Stamboll është përfshirë nga flakët. Mediat turke shkruajnë se xhamia Vanikoy gjendet në pjesën azia