999 rezultate për

rihapet

Rihapet qendra e të moshuarve Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ka zhvilluar ceremoninë e rihapjes së Qendrës së të Moshuarve në Njësinë Ba
Rihapet linja e trageteve Vlorë-Brindisi Sot ka rifilluar punë linja e trageteve Vlorë- Brindizi e cila ka qenë e bllokuar prej afro dy javësh. Sot në mëngjes ë
Ambasada amerikane rihapet të hënën Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë njoftoi sot se duke filluar nga dita e hënë do të jetë e hapur. N
Përmbytjet, rihapet Ura e Bunës Autoritetet e emergjencës së përballimit të përmbytjeve në zonën veriore të vendit po vazhdojnë përpjekjet për forcimin
Rihapet autostrada Tiranë-Durrës Policia njoftoi zyrtarisht rihapjen e qarkullimit në autostradën Tiranë- Durrës e cila u bllokua sot për disa orë si pas
Incidenti, rihapet tuneli Thirrë-Kalimash Ministria e Transporteve njoftoi se sot në orën 11:45 min, në njërën nga dhomat teknike të Galerisë Jugore të tunelit të
Tuneli i Kalimashit rihapet neser Ministria e Punëve Publike dhe Transporteve të Shqipërisë ka bërë të ditur përme
Tuneli i Kalimashit rihapet me 21 Maj Zyrtarë të kompanisë ndërtuese “Bechtel & Enka” kanë konfirmuar 21 Majin, si dat&e
"Times square" rihapet pas gjetjes se nje autobombe Autoritetet e Nju Jorkut hapën Sheshin Times për makinat dhe këmbësorët, disa orë pas para
Rihapet per vizitoret ndertesa me e larte ne bote (VIDEO) Kati për vizitorët në ndërtesën më të lartë në botë, të cilë
Rihapet ambasada amerikane ne Jemen Ne mengjesin e sotem, pas dy ditesh mbyllje, eshte rihapur ambasada e Shteteve te Bashkuara ne Jemen. Struktura diplomat
Ne mars, rihapet tuneli i Kalimashit Ministri i Transporteve i Shqipërisë, Sokol Oldashi, ka deklaruar se tuneli i Kalimashit hapet në muajin
Rihapet tuneli i autostrades Durres-Kukes Ministria e Transporteve ka bërë të ditur sot se Tuneli i Thirrës, pjesë e aksit autostradë