999 rezultate për

rihapet

Rihapet tregu i Krishtlindjeve në Berlin Tregu i krishtlindjeve në Berlin është rihapur sot, vetëm tre ditë pas sulmit ku humbën jetën 12 persona. Ajo që vihe
Rihapet dosja e emaileve të Clinton pak javë para zgjedhjeve Një lajm negativ për ish-Sekretaren e Shtetit mund të sjellë pasoja serioze për fushatën e saj, në kohën kur kanë mbetur
Rihapet çështja “Kareli”, gardianët sërish në gjyq Gjykata e Selanikut ka vendosur që gardianët e akuzuar për çështjen e Ilia Karelit do të gjykohen sërish, kësaj here për
Rihapet kisha ku ISIS vrau priftin Kisha në Normandy të Francës, ku ekstremistët e ISIS-it vranë një prift, do të rihapet sot për famullistët për herë të p
Rihapet dogana e Kapshticës Pas grevës tre ditore të doganierëve grekë, rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm ka rinisur punën dogana e Kapshticës.
Rihapet dhe këtë vit ekspozita “pranverArt”, e harruar nga Ministria e Kulturës Ekspozita pranverArt edhe këtë vit mbërrin me edicionin e shtatë të saj në Muzeun Historik Kombëtar. Autorë të njohur dh
Ja kur do të rihapet "Kobra City" Djegja e "Kobra City", lokali i valltares Donjeta Kosumi, ishte kryetema e ditëve të fundit. Aksioni që përngjante në nj
Juve merkato, rihapet pista Draxler por ... (FOTO LAJM) Sot mund të jetë një ditë e rëndësishme për të ardhmen e Julian Draxler. Bardhezinjtë do të rinisin me kontakte të tjera
Rihapet hetimet për 1000 diploma në Pejë Prokuroria Themelore e Pejës ka autorizuar rihapjen e hetimeve për rreth 1000 diploma të ish-studentëve të Fakultetit të
Rihapet aksi Tiranë-Elbasan nën monitorimin e policisë Update - Lëvizja e automjeteve në aksin Tiranë- Elbasan po kryhet nën kontrollin e policisë. Rreth mesditës, makinat jan
Rihapet tuneli i autostradës Tiranë-Elbasan Rihapet autostrada Tiranë-Elbasan. Pas kryerjes së vijëzimeve tuneli është rihapur përfundimisht sot duke mos krijuar as
Fatmira Hajdari kërkon rihapjen e dosjes së vrasjes së Azemit “Kurrë Mira, nuk kam thënë që ajo dosja është në rregull. E kam kërkuar gjithmonë rihapjen e dosjes, jo për të mësuar ku
Rihapet tuneli i Krrabës Pas disa ditësh mbylljeje, është rihapur sot tuneli i Krrabës. Pritet që nga data 1 gusht të kenë përfunduar plotësisht
Rihapet dosja e vrasjes së ish- deputetit të PS-së Fatmir Xhindi Rihapen disa dosje të disa vrasjeve të mbetura pa autor në qytetin e Fierit mes të cilave edhe ajo e ish- deputetit të P
Rihapet cështja e djegies së gazetës “Koha Jonë” Cështja e djegies së gazetës “Koha Jonë” është rihapur sërish pasi ditën e sotme botuesi i kësaj gazete Nikollë Lesi ësh
Lorenzo triumfon në Australi, rihapet gara për titull (FOTO LAJM) Australia i jep një shuplakë talentit Marc Marquez që tashmë ndien frymëmarrjen e kampionit të botës Jorge Lorenzo. Në p
Rihapet kufiri Kosovë-Maqedoni Hapet kufiri dhe normalizohet gjendja Kosovë-Maqedoni. Edhe pse me 23 minuta vonesë të shkaktuara nga pala maqedonase, k
Britani, rihapet dosja e vdekjes së Lady Dianës (FOTO-LAJM) Policia britanike ka vendosur që të nisë verifikimin e fakteve mbi vdekjen e Lady Dianës. Kjo Vjen si pasojë e nxjerrjes
Rihapet kalimi kufitar në Merdare Policia e Kosovës njoftuar përmes një komunikate për shtyp se ka hapur kalimin kufitar në Merdare rreth orës 15:00, i ci
SHBA, rihapet gara presidenciale Një sukses i trefishtë i Rick Santorum, në zgjedhjet e mbajtura në Minesota, Misuri dhe Kolorado, ka rihapur përsëri gar