999 rezultate për

rihanna

Rihanna në një romancë me Travis Scott Pas një kohe të gjatë që flitej në mënyrë të vazhdueshme për romancat e këngëtares, Rihanna më në fund ka konfirmuar lid
Rihanna në lidhje me një reper? (FOTO LAJM) Mediat rozë ende meren me historitë e reja të dashurisë së Rihanna-s, ndonëse ajo ende nuk ka konfirmuar ende asgjë në k
Rihanna dhe Hamilton drejt një destinacioni për tatuazhet Kohët e fundit qarkullojnë shumë zëra për një romancë mes Rihanna-s dhe Hamilton, por prej tyre ende nuk ka asnjë konfir
Rihanna me një parfum të ri (FOTO LAJM) Gjatë këtij muaji do të dalë në treg parfumi më i ri i prezantuar nga Rihanna. Ajo prezantoi parfumin e saj RiRi në Bruk
Hamilton dhe Rihanna jetojnë shumë pranë (FOTO LAJM) Lewis Hamilton nuk ka bërë asnjë reagim lidhur me thashethemet se ai po takohet me Rihanën. Kjo për faktin se piloti i F
Romancë mes Rihanna-s dhe Lewis Hamilton? Në krahët e Lewis Hamilton, kohët e fundit janë parë shumë femra, por prej ditësh qarkullojnë thashetheme se ai mund të
Rihanna lë këngën për aktrimin? Duket si një virus që këngëtarët së fundmi të kërkojnë pak kohë që të largohen nga muzika. Këngëtarja e radhës është Rih
Rihanna romancë me Lewis Hamilton? Burime pranë këngëtares Rihanna flasin për një romancë të re të saj me Lewis Hamilton. Të dy ende nuk kanë konfirmuar as
“RiRi” me një parfum të ri (FOTO LAJM) Listës së gjatë të parfumeve i shtohet edhe një i ri nga këngëtarja Rihanna. Ajo ka prezantuar parfumin më të ri që mba
Rihanna harron Chris Brown Rihanna nuk ka ndërmend që të kthejë kokën pas dhe Chris Brown tashmë nuk është në planet e saj. Këngëtarja preferoi që
Rihanna darkon me yllin e Realit (FOTO LAJM) Rihanna është ende në kërkim të dashurisë, e ndërsa takimin e radhës e ka pasur me yllin e Real Madridit, Karim Benzema.
Rihanna dhe Drake së bashku me një projekt (FOTO LAJM) Një projekt do të vijë së shpejti nga Rihanna dhe Drake, ndërsa janë parë në një studio regjistrimi. Rihanna është parë
Rihanna po merr drogë? (FOTO LAJM) Rihanna është kthyer në kryefjalë të ditës, pasi në sajë të fotove që qarkullojnë në rrjetet sociale dyshohet se ajo po
Rihanna sjell këngën e re (FOTO LAJM) Një tjetër projekt ka dalë në dritë nga Rihanna, teksa ka surprizuar fansat me një këngë të re. Ajo ka publikuar këngën
Harron Rihanna-n, DiCaprio nuk i ndahet bjondeve Pas thashethemeve për një romancë të mundshme me Rihanna-n, DiCaprio është parë në shoqërinë e një tjetër bjondeje. I ës
Rihanna: S'jam lidhur me Di Caprio-n Më në fund Rihanna ka hedhur poshtë të gjitha zërat të cilat thonin se ajo po shijonte një romancë me Di Caprio-n. Këngë
Rihanna: I vesh gjithmonë fanellat e Gotzes dhe Schweinsteiger (FOTO LAJM) Ylli i muzikës Pop, Rihanna ka vendosur të japë zërin e saj në filmin e animuar "Home". Gjatë një interviste, këngëtarja
Rihanna: S'jam lidhur me DiCaprion! (FOTO LAJM) Prej kohësh qarkullonin thashethemet se Rihanna po shijonte një romancë me DiCaprion dhe se ajo i'a kishte prezantuar ak
Rihanna 'moll sherri' mes dy modeleve në Paris Ato janë dy diva në skenë, por jashtë sfilatave ato njihen si dy bukuroshe mjaft problematike. Dhe në këtë rast, skenat
Di Caprio dhe Rihanna me një projekt së bashku Ende nuk dihet nëse ata janë lidhur apo jo, por fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale dëshmojne se një romancë ekzisto